Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:56:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Test emocionalne inteligencije  (Pročitano 25169 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson K - 700i
kuku 107 Smile
Ako sam ja normalan onda stvarno ne valja test  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Lep tekst Liv, nalazim se u tome, kao i u testu, pa znaš ti to!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
Liv je Sofija a stone je Lapis=> Lapis filozoforum(i Umberto Eco bi zaljubio u nju)
« Poslednja izmena: 20. Nov 2007, 16:10:44 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E870
ja imam 111% Smile
Baš me čudi Nel@! Smile



Znas sta, ovo sabiranje me zamorilo, pa sam mozda i propustila nesto, ali...ja znam da ne mogu da kontrolisem neka osecanja, kao sto je bes i da je to 0% emocionalne inteligencije! Sta cu kad sam povremeno vrlo besna!
I jos nesto - volim ljudima da kazem sve u lice, pa ma koliko me kostalo i to je takodje 0% pomenute inteligencije... Smile
Pokusavam da se smirim u takvim situacijama i sve mislim  - sa godinama cu da se opravim da ne skacem kao poparena-, ali...godine prolaze... Smile
A ja sam i dalje   Smile   pokusavam da glavom prodjem kroz zid ... i tako... eto to je valjda 111%... Smile
« Poslednja izmena: 20. Nov 2007, 16:17:57 od Nel@ »
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
 Smile no i onda ja sam uzivao u sabiranju
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Znas sta, ovo sabiranje me zamorilo, pa sam mozda i propustila nesto, ali...ja znam da ne mogu da kontrolisem neka osecanja, kao sto je bes i da je to 0% emocionalne inteligencije! Sta cu kad sam povremeno vrlo besna!
I jos nesto - volim ljudima da kazem sve u lice, pa ma koliko me kostalo i to je takodje 0% pomenute inteligencije... Smile
Pokusavam da se smirim u takvim situacijama i sve mislim  - sa godinama cu da se opravim da ne skacem kao poparena-, ali...godine prolaze... Smile
A ja sam i dalje   Smile   pokusavam da glavom prodjem kroz zid ... i tako... eto to je valjda 111%... Smile
Šta si ono rekla, da radiš u školi, pa mora da si tolerantna s klincima? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E870
Nisam mislila na to...Naravno, tamo se kontrolisem 100%, ali...zato pucam kuci... Smile
Nije to toliko alarmantno, ne brini... Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Nisam mislila na to...Naravno, tamo se kontrolisem 100%, ali...zato pucam kuci... Smile
Nije to toliko alarmantno, ne brini... Smile
Pa vidiš da se kontrolišeš! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Ovladajte sopstvenim emocijama


Žene češće od muškaraca pate od depresije zahvaljujući što hormonima što … navici. Loša volja, tuga i nevoljnost može biti ozbiljan problem, a znati kako da sebe dovedemo u bolje stanje i pronašemo način da osetimo sreću ponovo je na dohvat ruke.

Hrana

Većina nas se zakopa u frižider pokušavajući da pronađe utehu u hrani. Istina je da je za mozak sjajno jesti stvari koje su hrskave, jer takva zanimacija za zube zna da popusti stegnutost mišića vilice i smanji nervozu. Ali umesto chrunch čokolada i grickalica, uzmite svežu šargarepu, celer ili jabuku. Pokušajte sebe da sprečite da se prejedete zbog loše volje. Svežite ruke, idite u šetnju, teretanu, operite zube pastom sa jakim ukusom posle kog je sva hrana bljutava… šta god vam padne na pamet. Izbegavajte kafu i energetske napitke, ali će vam hrana puna vitamina B6 i B12 pomoći u pravilnijem funkcionisanju mozga i borbi sa depresijom.

Disanje

Svako bi trebalo da nauči da diše pravilno, tvrde stručnjaci. Sama promena disanja šalje signale mozgu u kakvom smo stanju. Verovatno ste primetili da kada ste opušteni i kada ste ljuti, dišete potpuno drugačije. Kada vam se desi stresna situacija probajte da umirite prvenstveno svoje udisaje. Vazduhom napunite cela pluća, a onda izdahnite polako.

Vežbanje

Svako ima drugačije načine da se “istrese”. Pronađite svoj relaksacioni metod i držite ga se. Moćda je to upravo vežba - ritmične vežbe su najzdravije za imuno sistem i veoma terapeutske za psihu. Plivanje, veslanje, časovi tango plesa, šetanje uz omiljenu muziku sa plejera… probajte.

Akupunktura
Drevna kineska veština priznata je odavno širom sveta i dokazano pomaže u borbi sa mnogim bolestima, a stres je jedna od njih. Ona pomaže da bolje spavamo, umanjuje bol i daje osećaj boljeg kvaliteta života.

Pozitivne emocije i malo smeha od velike su pomoći kada ste očajni, neraspoloženi, depresivni. Vidite se sa porodicom, starim prijateljima, izađite iz kuće i prestanite sa samosažaljevanjem. Uostalom, ne morate čak ni da tražite ljubav u osobama, usvojite napuštenu životinju i učinite sebi i tom biću život lepšim.

Greške
Nekako, većina žena zatekne sebe da ponavlja iste gluposti koje su ih toliko puta dovodile gotovo do nervnog sloma, bez obzira da li su za to krive ljubavi, posao ili porodica. Zato razmislite o onome što radite, pronađite koren problema i procenite da li uopšte ima smisla rešavati problem. Ako smatrate da nema nade da se stvari promene, prekinite da same sebe kažnjavate. Bez obzira što rizikujemo da zvučimo sebično, najbitnije je da volite sebe. Ako sebe ne volite, zašto bi to osećao neko drugi?

Ekstravaganca
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 el moguce 135 Smile
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:56:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.