Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:59:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 512 513 515 516 ... 2458
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1289258 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
Ne objašnjavaš to djetetu od 2 godine, tupko, nego kada bude stariji, tebi stvarno fali dosta daski u glavi

Debilko, dete od 2 godine pati od raka, inace, bolesti koju mu je dao licno tvoj bog, ima nesnosne bolove, kad kasnije ce svestenik da mu prica? Kad umre?

Ne, moronu, nauka ce da pronadje lek za rak, za vecinu bolesti i onda ce deca i odrasli sve manje i manje patiti.

Tvoji svestenici mogu da pojedu govna.

A i  jak vam taj bog, kad dozvoljava pedofilima u tvojoj crkvi da jebu male decake. Sta im onda kazu: E slusaj mali, to sto te boli guza, to ti je bog dao da se sada patish, moras da trpish, da bi kasnije uzivao u vecnom zivotu, sa vecnim traumama od silovanja.

Buahahahah, kakav si debil, i ti i tvoja debilna sekta hriscana!

Opet NE SHVAĆAŠ bit problema!  Smile

Tvoja ZAOSTALA NAUKA, kao i tvoja VJERA u majmunske pretke NE MOGU nikako tome djetetu pomoći, JEDINO tko mu može pomoći je sam Stvoritelj, jesi shvatio?

A ZAŠTO mu sada neće pomoći?

Jer SVAKI ČOVJEK mora ISKUSITI sve  na Zemlji, isto kao rođenje, djetinstvo, mladost, uživanja, učenja, zabave, i tak dalje, tako i bol i patnju pa i samu smrt, NEMA IZNIMKE! Dakle, ako je nekome određeno da umre poslije samo  nekoliko godina od raka, TO ĆE SE I DOGODITI, i kada to PROĐE, tom djetetu će se dati SVE ono što nije imalo ovdje, a i sam VJEČNI ŽIVOT kojega ti ni sanjati ne možeš, zgubidane!

A što mu ti debilko možeš dati sa svojom VJEROM, je li? Baš nikaj! Pametnome dosta!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Ima samo jedna debilnost u tvom mozganju, a nazalost glup si ko kurac da bi je shvatio.

Nisu svi jednaki. Neko prozivi 100 godina u relativnom miru, a neko umre od raka u 2 godine.

A tvoji kretenski bogovi sede na oblacima i umiru od smeha. A ti debilko se njima klanjash.

Nataknem vas na kurac, tebe i tvoju debilnu sektu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Detetu nema pomoći teodore. U tome je suština ljudske situacije
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Ima samo jedna debilnost u tvom mozganju, a nazalost glup si ko kurac da bi je shvatio.

Nisu svi jednaki. Neko prozivi 100 godina u relativnom miru, a neko umre od raka u 2 godine.

A tvoji kretenski bogovi sede na oblacima i umiru od smeha. A ti debilko se njima klanjash.

Nataknem vas na kurac, tebe i tvoju debilnu sektu.

Pa NEMA VEZE tko koliko proživi, SVIMA ja zadano i uživanje i patnja, zgubidane.

Onaj tko proživi više i više puta uživa ali i pati, u čemu je problem?

Nemaš mozga da shvatiš tako JEDNOSTAVNU kombinaciju?

I Bogovi NE UMIRU od smijeha, sam KRALJ Bogova Isus Krist, SUOSJEĆAO je sa svakim čovjekom s kojim je došao u kontakt kada je prije 2000 godina HODAO Zemljom, ozbiljno, za prijateljem Lazarom je PLAKAO, zato ga je i PODIGAO od mrtvih da DOKAŽE takvima kao ti U ŽIVO da IMA tu i Silu i Moć da to napravi, neznalice!

Bolje da se ti vratiš majmunskoj teoriji, tamo ne moraš biti pametan, dapače, a ovo ovdje ostavi za daleko RAZVIJENIJE UMOVE nego što je tenutno tvoj, samo ti dajem savjet da ne gubiš vrijeme s nečim čemu sada NISI dorastao, a još dugo ni nećeš biti, e da!  Smile

Detetu nema pomoći teodore. U tome je suština ljudske situacije

IMA!

To dijete IMA budućnost, uvjeriti ćeš se u to.

Nitko tko se rodio na Zemlji, NIJE se uzalud rodio, svima su imena ZAPISANA u knjizi života, i živjeti će VJEČNO, zajedno sa Bogovima, dokle će trajati naša dimenzija prostor-vremena!  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jul 2019, 17:29:04 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Teodore, pricas mi pricu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Teodore, pricas mi pricu
Da, koja je začudo ISTINITA!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
Pa NEMA VEZE tko koliko proživi, SVIMA ja zadano i uživanje i patnja, zgubidane.

Koje uzivanje ima dete koje pati od raka u 2. godini? I umre te iste godine?

I to od istog tog raka koje je dobilo od tvog boga?


Citat
I Bogovi NE UMIRU od smijeha, sam KRALJ Bogova Isus Krist, SUOSJEĆAO je sa svakim čovjekom s kojim je došao u kontakt kada je prije 2000 godina HODAO Zemljom

Nikakav Isus nije postojao na planeti zemlji. Cak i da je neki jevrejin takvog imena postojao i dizao bunu protiv tadashnje vlasti, nikada nije radio nikakva cuda, jer je to nemoguce.

A svi znamo da ti nemas ni jedan jedini dokaz da je Isus postojao, da Jahve postoji, da postoji neki tamo bog itd.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
Pa NEMA VEZE tko koliko proživi, SVIMA ja zadano i uživanje i patnja, zgubidane.

Koje uzivanje ima dete koje pati od raka u 2. godini? I umre te iste godine?

I to od istog tog raka koje je dobilo od tvog boga?


Citat
I Bogovi NE UMIRU od smijeha, sam KRALJ Bogova Isus Krist, SUOSJEĆAO je sa svakim čovjekom s kojim je došao u kontakt kada je prije 2000 godina HODAO Zemljom

Nikakav Isus nije postojao na planeti zemlji. Cak i da je neki jevrejin takvog imena postojao i dizao bunu protiv tadashnje vlasti, nikada nije radio nikakva cuda, jer je to nemoguce.

A svi znamo da ti nemas ni jedan jedini dokaz da je Isus postojao, da Jahve postoji, da postoji neki tamo bog itd.





Dete će da uživa, ali bez brige to NEĆE biti niti od nauke a niti od majmunske teorije, garant, već od samoga Stvoritelja!  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jul 2019, 22:43:16 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Koje uzivanje ima dete koje pati od raka u 2. godini? I umre te iste godine?

I to od istog tog raka koje je dobilo od tvog boga?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To ti kazes da je istinita. Sta to ima sa mnom? Ja imam svoje istine
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 512 513 515 516 ... 2458
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:59:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.