Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:21:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 510 511 513 514 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291668 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Kod tebe se ne nalazi nigde. Glup si k'o kurac, tako da nije ni tamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Kod tebe se ne nalazi nigde. Glup si k'o kurac, tako da nije ni tamo.

Ti blage veze nemaš ni ŠTO je pamet, a kamoli da bi zna GDJE se nalazi, a KAKO nastaje, to je ipak preteška zadaća za tebe, e da!  Smile


Znaci nema postojanja bez stvoritelja?



To je klasicna zamka za kreacioniste.

Taj njihov bog nije izmislio postojanje jer je morao vec da postoji da bi nesto izmislio. Itd.

Nije ni izmislio svoje misli, iz istog razloga.

Pa onda nije izmislio ni logiku ni matematiku, jer ... kao sto sam vec objasnio pre 200 strana, matematika je jezik stvarnosti.

Niko ne moze da promeni da je 2+2 = 4, ma kakav svemoguci bog to bio.

Opet KRIVO shvaćaš neke stvari.

Zapamti, neću to sto puta ponavljati, Bog je oduvijek i zauvijek i NIJE osobno biće, dok Stvoritelj NIJE oduvijek i ZNA SE kako je nastao, mislim ti nemaš pojma ali ja to znam, se razme.

I nitko nije rekao da je moguće da Bog promeni da 2+2=4 bude nešto drugo, to niti ne znači svemogući, vidim da ni to ne razumiješ što to TOČNO znači, pa poučiti te treba da neke stvari shvatiš što znače, jer očito tvoj um koji je zadojen majmunskim precima tako i slično razmišlja, ali NAPREDOVATI ćeš i ti, jer nitko NE MOŽE biti glup cijelu vječnost, e da!  Smile


Znaci nema postojanja bez stvoritelja?

Zanimljiva teorija.

Inace.. Moram da pitam.... Ko je stvorio stvoritelja?


A ljude uopste ne vidim kao nesto.. Kako si rekao... U samom vrhu.
Covek je skoro isti kao majmun.. Samo malo bolje razmislja i efikasnije se znoji. A mnogi ljudi ni po razmisljanju nisu bas mnogo prevazisli majmune



Mi i majmuni NISMO bića iste vrste, ZATO Stvoritelj (Jahve u Bibliji), i TVRDI da je na Zemlji JEDINO čovjek sličan svome Tvorcu, što je i istina, nikada se recimo majmun neće pitati zašto živi, NEMA ČIME, e da.

I dakako da NEMA bez Stvoritelja materijalnoga života, ni svemira, ni Sunčevog sustava, niti neke planete poput Zemlje, a kamoli nekog bića sličnoga nama ljudima, jok!

A KAKO je Stvoritelj nastao, i kada i gdje točno, sam barem deset puta napisao na ovoj temi, NEĆU ponavljati, čekajte prvo predavanje ak to želite znati, ak ste propustili to pročitati na ovoj temi, lepo prosim!  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jul 2019, 15:27:10 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
jer nitko NE MOŽE biti glup cijelu vječnost,

Ti si zivi dokaz da mozes da budes glup k'o kurac i da nista ne razumes ceo svoj zivot.

-----------------------------------------------

No jos malo da te karam u mozak...

Ova planeta je odvratno mesto za zivot. Milioni dece umiru ili odrastaju u neljudskim uslovima, samo pojedini srecnici koji su rodjeni u tkz. civilizaciji imaju neki dobar zivot.

Tvoji izmisljeni bogovi su ili kranji olosh ili kompletni idioti, kad su napravili coveka sa svim ovim genetskim bolestima i uopste bez neke velike zastite od prirode, plus planeta zemlja je na skoro 80% svoje povrsine nemoguca za zivot i odgajanje dece.

Ako si lud i glup, nisi slep, pogledaj oko sebe i posmatraj uzase koji su ti pred ocima, i onda se zapitaj u tih 2grama mozga sto ga imas u toj volovskoj glavi zasto se klanjas monstrumima koje za tebe i tvoje istomisljenike, vernike u Isusa i Jahve bole mali kurac. Vi vernici ste zapravo debili i mazohisti.



« Poslednja izmena: 20. Jul 2019, 17:52:49 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
Pamet se ne nalazi u mozgu,nego negdje drugdje, e da! 🤔

E, da! Živa istina! Pamet se nalazi u guzici. Ne kaže se u narodu badava da će ti pamet doći iz guzice u glavu  Smile. Znaju stari ljudi  Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Mi i simpanze imamo takoreci sve iste organe i minimalno razlicitu dnk. Ko bre nije bice iste vrste?

Vrlo smo slicni zabama a kamo li simpanzama. Da si napisao da mi i lokvanji nismo bica iste vrste ajde de. Ali mi i majmuni? Braća od strica. Sto je i vrlo ocigledno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Radjeni su mnogobrojni socijalni ekperimenti sa majmunima.

Zasto smo mi ljudi uspeli da napredujemo a majmuni nisu?

Eksperimenti su pokazali da majmuni ne umeju da dele hranu, da zajedno ucestvuju u nekom poduhvatu i jos ponesto.

DNK je 96% slicna.


(mada, kad posmatras decu u jaslama i obdanistu, ni jedno dete nece podeliti nista sa drugim, osim ako mu se taj neko ne svidja, ima tu i malo empatije, rekao bih)
« Poslednja izmena: 21. Jul 2019, 00:38:47 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Mi i simpanze imamo takoreci sve iste organe i minimalno razlicitu dnk. Ko bre nije bice iste vrste?

Vrlo smo slicni zabama a kamo li simpanzama. Da si napisao da mi i lokvanji nismo bica iste vrste ajde de. Ali mi i majmuni? Braća od strica. Sto je i vrlo ocigledno

Mi imamo svoje JA, majmuni to nemaju, shvatiti ćeš jednom zašto bez brige!  Smile

Citat
jer nitko NE MOŽE biti glup cijelu vječnost,

Ti si zivi dokaz da mozes da budes glup k'o kurac i da nista ne razumes ceo svoj zivot.

-----------------------------------------------

No jos malo da te karam u mozak...

Ova planeta je odvratno mesto za zivot. Milioni dece umiru ili odrastaju u neljudskim uslovima, samo pojedini srecnici koji su rodjeni u tkz. civilizaciji imaju neki dobar zivot.

Tvoji izmisljeni bogovi su ili kranji olosh ili kompletni idioti, kad su napravili coveka sa svim ovim genetskim bolestima i uopste bez neke velike zastite od prirode, plus planeta zemlja je na skoro 80% svoje povrsine nemoguca za zivot i odgajanje dece.

Ako si lud i glup, nisi slep, pogledaj oko sebe i posmatraj uzase koji su ti pred ocima, i onda se zapitaj u tih 2grama mozga sto ga imas u toj volovskoj glavi zasto se klanjas monstrumima koje za tebe i tvoje istomisljenike, vernike u Isusa i Jahve bole mali kurac. Vi vernici ste zapravo debili i mazohisti.





Da si ti i malo PISMEN (čitaj da imaš DOVOLJNO pameti a nemaš), shvatio bi da Biblija jasno daje ODGOVOR na pitanje ZAŠTO postoji SADA patnja na Zemlji i KADA će ona zauvijek nestati, zato zaboravi!  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2019, 13:06:21 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Koga bole kurac sta pise u Bibliji. To je kao nesto relevantno.

Inace to je bash bitno sta pise u nekoj knjizi detetu od 0 - 13 godine koje ni ne razume sta tamo pise, nema nikakvih dodira sa tom knjigom a pati (ima nesnosne bolove) od neizlecive bolesti ili je umrlo.

To samo vama moronima sa 2 grama mozga moze da bude objasnjenje.

A upotrebi tih 2 grama mozga da zamislis sledecu situaciju:

Negde u nekoj bolnici lezi dete od 2 godine i ima nesnosne bolove od raka i sad dodje neki katolicki svestenik i kaze mu: Nemoj nista da brines, to sto osecash tu strasnu bol, to ti je sve evo ovde lepo objasnjeno. Znam da od toga nemas nikakve koristi, bol ti naime nece proci, ali eto samo da znash da to tamo lepo pise.

Kazem ja lepo, da si glup k'o kurac, i ti i tvoja braca vernici. Ne zna se koji je od vas retardiraniji.


« Poslednja izmena: 21. Jul 2019, 13:20:29 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Koga bole kurac sta pise u Bibliji. To je kao nesto relevantno.

Inace to je bash bitno sta pise u nekoj knjizi detetu od 0 - 13 godine koje ni ne razume sta tamo pise, nema nikakvih dodira sa tom knjigom a pati (ima nesnosne bolove) od neizlecive bolesti ili je umrlo.

To samo vama moronima sa 2 grama mozga moze da bude objasnjenje.

A upotrebi tih 2 grama mozga da zamislis sledecu situaciju:

Negde u nekoj bolnici lezi dete od 2 godine i ima nesnosne bolove od raka i sad dodje neki katolicki svestenik i kaze mu: Nemoj nista da brines, to sto osecash tu strasnu bol, to ti je sve evo ovde lepo objasnjeno. Znam da od toga nemas nikakve koristi, bol ti naime nece proci, ali eto samo da znash da to tamo lepo pise.

Kazem ja lepo, da si glup k'o kurac, i ti i tvoja braca vernici. Ne zna se koji je od vas retardiraniji.




NE, nego će mu svečenik OBJASNITI da tu bol koju osjeća NEĆE zauvijek imati, već samo ovdje na Zemlji, i da je sve to ŠKOLA koja se mora proći, a da POSLIJE ovoga života SLIJEDI onaj pravi život u kojemu tu bol niti bilo kakvu drugu više nikada NEĆE imati.

Isus Krist bio je JASAN glede toga, kada NE BI BILO života poslije ovoga, ONDA bi to bila nepravda, ovako ako je ovo SAMO škola, koju će svi proći, onda je bitno što će na kraju biti, a to je život vječni, e da, dakle, i te kako se može djetetu dati nada da će BITI ZDRAV, i živjeti životom dostojnim čovjeka.

To mu nauka NE MOŽE dati, isto kao ni pobijediti smrt,  ali Isus Krist i Njegova Vansvemirska Sila to i te kako mogu, nije bez veze u Evanđeljima zapisano da je Isus TRENUTNO (dakle BEZ ikakvih operacija),  OZDRAVLJAO sve bolesti.

Tak da tvoja nauka i  tvoja VJERA u majmunske pretke NIKOME NE MOŽE POMOĆI, osobito ne bolesnoj djeci koja NEMAJU šanse ozdraviti, dok vjera u Isusa Krista i Njegovu Silu to i te kako može, to se već događalo na Zemlji a može se opet, DAPAČE!

Tak da si ti zapravo daleko po pameti retardiraniji od bilo kojeg vjernika, pa še kak!  Smile

« Poslednja izmena: 21. Jul 2019, 17:50:49 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
nego će mu svečenik OBJASNITI da tu bol koju osjeća NEĆE zauvijek imati, već samo ovdje na Zemlji
Citat
Isus Krist bio je JASAN glede toga, kada NE BI BILO života poslije ovoga, ONDA bi to bila nepravda, ovako ako je ovo SAMO škola,

Objasnice to detetu od 2 godine? Skola za dete od 2 godine?

I ti sad kao nisi retardiran?

Isus Hrist je izmisljena licnost.


Citat
nije bez veze u Evanđeljima zapisano da je Isus TRENUTNO (dakle BEZ ikakvih operacija),  OZDRAVLJAO sve bolesti.



To je mit. Nikakav Isus nije postojao niti je bilo ko ikada mogao da izleci sve bolesti.
Na kraju krajeva samo vi vernicke budale mislite da se to desilo.


Citat
dok vjera u Isusa Krista i Njegovu Silu to i te kako može, to se već događalo na Zemlji a može se opet,

Nikakva vera ni u kakvo izmisljeno bozanstvo nikada nikome nije doprinela da mu izraste nova ruka ili nova noga posle saobracajne nesrece!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 510 511 513 514 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:21:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.