Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Jun 2024, 15:58:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 288 289 291 292 ... 2465
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1326637 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
I sve sto si napisao je u suprotnosti sa danasnjim saznanjima i sa zvanicnim naucnim pogledom na univerzum.

Za razliku od tvoje gluperdarije, nauka se bavi konkretnim opazanjima.

Niko nikada nije video tvoje izmisljene bogove, vansvemirce i ostale papazjanije.

A svi mogu da vide milion potvrdjenih eksperimenata o atomima, elektronima, fotonima i ostalim predmetima kojima se bavi nauka.

=========

Biblija ima sjajnu poruku da prenese ljudima: "Ima da me slusate, ma koliko debilan i surov bio inace nema da vas bude!"

I takvog glupavog tiranina si ti odabrao da slushash. Kakav nedostatak vrednovanja samog sebe!






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5710
I sve sto si napisao je u suprotnosti sa danasnjim saznanjima i sa zvanicnim naucnim pogledom na univerzum.

Za razliku od tvoje gluperdarije, nauka se bavi konkretnim opazanjima.

Niko nikada nije video tvoje izmisljene bogove, vansvemirce i ostale papazjanije.

A svi mogu da vide milion potvrdjenih eksperimenata o atomima, elektronima, fotonima i ostalim predmetima kojima se bavi nauka.

=========

Biblija ima sjajnu poruku da prenese ljudima: "Ima da me slusate, ma koliko debilan i surov bio inace nema da vas bude!"

I takvog glupavog tiranina si ti odabrao da slushash. Kakav nedostatak vrednovanja samog sebe!








Ne razumiješ ti dijete PORUKU Biblije to je tvoj problem, a kako kada se nisi udostojao ju ni pročitati, sve jasno dapače.

A što sa nauke tiče ona je dobra za LOKALNE stvari, poput novih tehnologija i tome slično, ali za veće stvari, osobito za sam postanak NIJE uopće bitna, dapače.

Jer nikakvim instrumentima nauka NE MOŽE da otkrije tajnu postanka, a niti da vidi da li je svemir konačan ili nije, isto tako i da li ima kraj u mikrosvijetu, a to su i te kako važne stvari, dapače.

Zato su nam potrebne PORUKE bića poput Isusa Krista, koji o tome SVE ZNA, ozbiljno.

Uostalom Njegova Sila je Stvorielj svemira i svih živih bića na Zemlji, a rekao sam ZAŠTO tu Silu nauka nikakvim sredstvima NE MOŽE otkriti, jer je ta Sila takve veličine, da su subatomske čestice cijeli zvjezdani sustavi za nju, dakle tako je DALEKO od nas, u mikrosvijetu dakako.

Ali to ne umanjuje njenu MOĆ I SILU koju ima, da vlada svim silama svemira, pa čak i samom smrću, što je kralj te Sile prije 2000 godina pred tisućama svjedoka dokazivao svaki dan. E tak ti je to kompa, budi sretan što su nam Bogovi preci a ne glupi majmuni, haha, živjeli!  Smile
« Poslednja izmena: 10. Maj 2018, 20:26:33 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
biblija nema poruku. biblija ima gomilu poruka od kojih su neke medjusobno suprotstavljene.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5710
biblija nema poruku. biblija ima gomilu poruka od kojih su neke medjusobno suprotstavljene.


Nema nikakvih suprostavljanja, dapače.

A što ti znaš o Bibliji, ajde budi iskren.

To što su te na vjeronauku učili? Pa ti isto ne znaju tko je Bog Biblije kao ni ti, eto ti istine.

In onda misliš da Biblija to govori što su te učili, ma ZABORAVI što su te učili, Biblija o sasvim drugim stvarima govori nego su te to učili, ozbiljno, moja je dužnost da to svima prenesem, a kada ćete čuti pravu PORUKU Biblije, nećete moći a da je ne prihvatite, to je već davno prorečeno, i tako će i biti, zares.

Samo bajke se ljudi neće tako lako odreći, e u tome je uvijek bio problem, da se istina tek na kraju prihvati, a da se bajke grčevito drže tako dugo dok mogu, ali ipak se zna tko će na kraju pobijediti, je tak?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ja sam rodjen u normalnije vreme kad nije bilo veronauke.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5710
ja sam rodjen u normalnije vreme kad nije bilo veronauke.

Dobro, ZAŠTO onda vjeruješ popadiji o Bibliji ak ju sam nisi pročitao je li?

Malo se zapitaj ZNAŠ li ti što zapravo u Bibliji piše?

Jer ti kada ti se spomene Biblija, isto kao i blusonik, jednostavno ko papagaji PONAVLJATE što se uči na vjeronauku, bez da bi PROVJERILI da li je to zaista tako ili nije.

Eto blusonik tvrdi da je Sotona neki pali anđeo, zašto, jer TAKO na vjeronauku uče, a GDJE to piše u Bibliji, NIGDJE, eto ti belaja.

Isto tako na vjerunauku uče ljude kako su Bog neke tri vječne osobe, jedna rađa drugu a isto su stare, a treća izlazi od obiju a opet su isto stare (Trojstvo), a GJDE to u Bibliji piše, NIGDJE, e da. Jel shvaćaš u čemu je tvoj problem glede Biblije? Nadam se!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ko ti kaze da nisam procitao i otkud ti ideja da verujem popadiji?

ja sam apsolutno svestan da su ljudi prvo izmislili bibliju pa onda sveto trojstvo.
uostalom kako bi moglo biti svetog trojstva u starom zavetu kad je to jevrejska sveta knjiga koju su hriscani ukrali?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5710
ko ti kaze da nisam procitao i otkud ti ideja da verujem popadiji?

ja sam apsolutno svestan da su ljudi prvo izmislili bibliju pa onda sveto trojstvo.
uostalom kako bi moglo biti svetog trojstva u starom zavetu kad je to jevrejska sveta knjiga koju su hriscani ukrali?

Nisu ljudi izmislili Bibliju, ali Trojstvo jesu.

Zato Biblija postoji a Trojstva NIGDJE u Bibliji nema, dapače.

I veliš pročitao si Bibliju, super, možeš mi onda dati svoje mišljenje glede ovoga:

1. Tko je i što je zapravo sam Bog Biblije

2. Tko je i što je sam Isus Krist

3. Tko je i što je Duh Sveti po Bibliji

4. Tko je i što je Sotona po Bibliji

5. Što je raj a što pakao po Bibliji

Eto, ak si ju pročitao i proučio (što je daleko važnije) onda nećeš imati problema s tako laganim pitanjima, se razme.

Jer ako ne znaš ni na jedno ovo pitanje odgovoriti onda ju NISI cijelu pročitao, pa je bez veze onda da o tome raspravljamo, treba prvo PROČITATI I PROUČITI gradivo da bi se moglo kvalitetno o tome diskutirati, jer inače će biti potpuna zbrka što i jeste kod onih koji ju nisu ni pročitali, bilo bi čudno da je drugačije. Pozdrav!  Smile
« Poslednja izmena: 11. Maj 2018, 09:55:14 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Ova pitanja su ista kao i kad bi te neko pitao:

Ko je Hari Poter?

Ko je Zevs?


itd...

Sve je to izmisljotina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 288 289 291 292 ... 2465
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Jun 2024, 15:58:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.