Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Sep 2024, 00:48:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 287 288 290 291 ... 2470
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1376479 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
@Teo

Ti si je iscitao celu?

Kojim mehanizmom si se rukovodio kad si birao u koje pasuse iz biblije verujes?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5716
@Teo

Ti si je iscitao celu?

Kojim mehanizmom si se rukovodio kad si birao u koje pasuse iz biblije verujes?


Kada je baš cijelu proučiš i tebi će SVE iz nje biti jasno, naravno da ti sada nije ništa jasno, tako je i meni bilo kada ju nisam ni pročitao kao ni ti sada.

Ali.

Ak ju proučiš, uvjeriti ćeš se da je ona PORUKA daleko starije i naprednije Inteligencije od nas ljudi, i ne šalim se, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ma da
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
@Teo

Ti si je iscitao celu?

Kojim mehanizmom si se rukovodio kad si birao u koje pasuse iz biblije verujes?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5716
@Teo

Ti si je iscitao celu?

Kojim mehanizmom si se rukovodio kad si birao u koje pasuse iz biblije verujes?

Ja sam prvo bio vjernik (katolik dakako), i sve sam vjerovao što je crkva službeno učila vjerovati i to pa skoro pola svoga života. Onda su jednom došla neka pitanja na koja mi službeni organi crkve (ne samo katoličke nego opčenito i drugih krščanskih crkava), nisu znali odgovoriti a koja su i te kako važna što se postanka svijeta tiće, tako da sam onda počeo SUMNJATI da li je to uopće istina što službene crkve tumače, e da.

I polako, kako sam bio na mnoštvo predavanja različitih predavača i religijske i naučne naravi, shvatio sam tek onda da nitko od njih NE ZNA kako je zbilja naš svijet nastao, i bio je to šok za mene kao vjernika, osobito kada sam saznao neke stvari koje se uče kao recimo Trojstvo a koje Isus a ni Apostoli nikada nisu nikome govorili.

I tako sam ja krenuo OD POČETKA, odrekao sam se svega u što sam do tada vjerovao, i počeo vjerovati jedinom svom UMU, dakle razumu, logici ali i matematici, i tako sam došao do otkrića KAKO je zbilja naš svijet nastao.


Ubrzo nakon toga sam to što sam dobio USPOREDIO sa nekim svetim knjigama na našoj planeti, i kako rekoh, i Vede (mnoge stvari ne i sve), a osobito Biblija zbilja govore ISTINU, samo ona NIJE tako kako je službeni tumači Veda i Biblije uče, u tome je kvaka.

Dakle MORATE čuti cijelu moju "teoriju svega" da donesete ispravan sud o njoj, jer svi ovi detalji na jednom, drugom, trećem i tak dalje forumu koje iznosim, NE MOGU dati onu pravu sliku moje teorije o svemu, dapače. Zato se strpite dok ju službeno ne objavim, a na forumima ću i dalje davati neke "sitnice" iz moje teorije, kao najavu onoga pravoga što dolazi, eto ukratko!  Smile


ma da

Ma ja, zbilja ti kažem da je svemir i sav život na Zemlji napravila Vansvemirska Inteligencija, i ona POSTOJI isto ko ja i ti, pa še kak!  Smile
« Poslednja izmena: 09. Maj 2018, 19:25:28 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Samo ti pricaj
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
Ubrzo nakon toga sam to što sam dobio USPOREDIO sa nekim svetim knjigama na našoj planeti, i kako rekoh, i Vede (mnoge stvari ne i sve), a osobito Biblija zbilja govore ISTINU, samo ona NIJE tako kako je službeni tumači Veda i Biblije uče, u tome je kvaka.

Kako si utvrdio koje pasuse iz biblije ces uzeti za istinite, a koje neces? Sta ti je bio parametar da bi verovao da je bash to sto si izabrao tacno?

Ili drugim recima, ako je tvoj bog diktirao celu bibliju nekim ljudima, zasto si odabrao da mu ne verujesh do kraja?


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5716
Citat
Ubrzo nakon toga sam to što sam dobio USPOREDIO sa nekim svetim knjigama na našoj planeti, i kako rekoh, i Vede (mnoge stvari ne i sve), a osobito Biblija zbilja govore ISTINU, samo ona NIJE tako kako je službeni tumači Veda i Biblije uče, u tome je kvaka.

Kako si utvrdio koje pasuse iz biblije ces uzeti za istinite, a koje neces? Sta ti je bio parametar da bi verovao da je bash to sto si izabrao tacno?

Ili drugim recima, ako je tvoj bog diktirao celu bibliju nekim ljudima, zasto si odabrao da mu ne verujesh do kraja?




Pa problem je što je Biblija kao PORUKA Stvoritelja preteška da se CIJELA do kraja prouči, ja sam imao sreće što su MENE izabrali da na neovisan način dođem do istine o postanku, pa mi je poslije toga sve puno JASNIJE iz Biblije bilo, dok recimo drugima koji to ne znaju bi trebalo desetine života da to toga dođu, kontaš spiku?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Ne. Ne samo sto ti ne verujem da si ti poseban, nego nisi sposoban ni dve proste cinjenice spojiti u jedinstveni zakljucak.

===

A da, prava istina je, da je biblija gomila gluposti i da je tako nakaradno pisana od strane kojekakvih polupismenih cudaka da zato imamo preko 10.000 raznih denominacija.

Da je tvoj "velicanstveni" bog stvarno postojao i imao nameru da ljudima pokaze neke vazne stvari, poceo bi od toga kako se recimo pravi penicilin, ili kako se ljudi ophode ravnopravno sa zenama, a ne bi kenjao o robovima i o tome kako mu stalno treba pomoc, ko neki debil. 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5716
Ne. Ne samo sto ti ne verujem da si ti poseban, nego nisi sposoban ni dve proste cinjenice spojiti u jedinstveni zakljucak.

===

A da, prava istina je, da je biblija gomila gluposti i da je tako nakaradno pisana od strane kojekakvih polupismenih cudaka da zato imamo preko 10.000 raznih denominacija.

Da je tvoj "velicanstveni" bog stvarno postojao i imao nameru da ljudima pokaze neke vazne stvari, poceo bi od toga kako se recimo pravi penicilin, ili kako se ljudi ophode ravnopravno sa zenama, a ne bi kenjao o robovima i o tome kako mu stalno treba pomoc, ko neki debil. 



Kada objavim "teoriju svega" ubrzo ćeš vidjeti da li sam poseban (bolje reći IZABRAN), ili ne, bez brige.

Biblija JESTE poruka Stvoritelja nama ljudima, ali teško da ju netko od ljudi može za cijeloga svoga života DO KRAJA shvatiti, nema šanse.

Pa tu je posrijedi ZNANJE starije od našega svemira, alo!

Dakle čak i oni koji bi i tisuće puta cijelu Bibliju pročitali, to im NE BI garantiralo da bi sve shvatili o čemu ona govori, a kamoli netko tko ju uopće nije pročitao.

Ti su SMIJEŠNI kada uopće razgovaraju o Bibliji, zares!  Smile




Moja "teorija svega" otkriti će nek tajne za koje ljudi nikada nisu čuli.

Poput te da vječni Bog nije osobno biće nego Nulta točka, da naše prostor-vrijeme ima oblik kocke sa jednim središtem, da se u tom središtu RAĐA (i danas i sve vrijeme trajanja naše dimenzije), sav inteligentni život koji postoji i koji će ikada postojati, da je svemir napravila Prva Civilizacija, Vansvemirska Inteligencija kojoj je Isus Krist kralj, isto kao i sva živa bića na Zemlji, i još stotine drugih stvari.

Uskoro će svi ljudi o tome razgovarati, onda se više neće ništa pisati na forumima, dakako, e da!  Smile

« Poslednja izmena: 10. Maj 2018, 12:08:29 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 287 288 290 291 ... 2470
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Sep 2024, 00:48:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.