Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:28:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291634 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688


Varaš se, i te kako POSTOJI nešto beskonačno samo to NIJE svemir, koji ima početak i u prostoru i u vremenu, e da!  Smile


I to nesto drugo ima svoj kraj, nije beskonacno. beskonacno ne postoji.
samo sto je to nasem umu tesko svatiti.


Ako to nešto ima kraj onda NIJE beskonačno, jednostavno!

I onda po tome se to nešto opet NALAZI u nečemu većemu, a ovo opet u još većemu i tako NEMA kraja, jel?

Malo sutra!

Stvarnost u kojoj postojimo NIJE nelogična ni nerazumna, dapače, već je mi ljudi svojim neznanjem i ludim teorijama činimo nemogućom i nerazumnom, e da.

U stvarnosti POSTOJI ono najveće, i od toga NEMA većega, kada se CIJELA stvarnost uzme u obzir dakako, nema onda nešto veće od toga, jer smo SVE uzeli u obzir što postoji, dakle beskonačno je najveće i ZADNJE što u stvarnosti postoji, to je činjenica, i ima SREDIŠTE u kojemu sada mi živimo, zares!  Smile


Gde ste e....

Jel ti možeš shvatiti da beskonačno IMA središte?

Samo pitam, jer ovi majmunčići nikako da to probave, a trebati će im žele li i malo shvatiti "teoriju svega".

Dakle Bog je beskonačan i IMA središte, o da! 

ja sam naveo odma primer kruga...

On nema ni pocetak ni kraj al ima sredinu..

Nisam ja krvi sto je kolektiv perceptivno ogranicen...



Ako se radi od 3d objektima...tzv...

Mozete to da zamislite kao beskonacnu loptu...

postoji centar te lopte...

apsolutno...

I jos nesto mnogo zanimljivo...

mi smo u tom centru...

ne kazem to ja...

nego nauka...


https://linkme.ufanet. r u /images/42cbd87157f4733780d6619e7965bde9.jpg

Ma nemaju majmunčići pojma ni o čemu, samo galame, misle da će time biti pametniji, ma JOK brale¨!

I mene zovu majmunom a ja sam pravi  POTOMAK BOGOVA, a oni su navodno potomci majmuna, izgleda i po pameti, haha, pa še kak, ali ni to ne shvaćaju, zares nevejetno!

I malo pametniji shvaćaju ZAŠTO i u beskonačnosti POSTOJI središte, samo jedno, jer sve što postoji mora imati referentnu točku od koje se SVE mjeri, e da!  Smile


S obzirom na njegovo učenje, njegovi bogovi sve rade umesto njega. Tako da kad on progovara ustvari nekoliko miliona bogova koji postoje u njemu, u svakom njegovom atomu, progovaraju umesto njega. A svi vidimo kolko je retardiran. Zaključak: I njegovi bogovi, jahveovci, vankurci-svemirci su retardirani kao i on.


Jedini zaključak na ovoj temi jeste da ste vi majmunčići zaista preglupi da bilo što shvatite iz "teorije svega", nisu Bogovi budale da biraju nekoga tko je tako glup da ništa neće ni za milijun godina shvatiti, recimo "teodorov paradoks" sam shvatio za nekoliko SEKUNDI, a neki forumaši ne mogu ni 8 godina to shvatiti, e da.

Pa ne kužite ni ZAŠTO postoji samo JEDNO središte u cjelokupnoj stvarnosti, pa i najveća budala da malo razmisli o tome bi shvatila, ali vama ne ide nikako.  Smile

Da vas sada čuju neka naprednija Vanzemaljska bića kako tvrdite da recimo u beskonačnom pravcu je svaka točka središte, pitali bi se što je s vama, da ste tako Umno nedorasli, a ja bi samo rekao da ste ponosni potomci majmuna, i sve bi bilo jasno, haha, pa še kak!  Smile

« Poslednja izmena: 28. Sep 2020, 19:27:16 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
I mene zovu majmunom a ja sam pravi  POTOMAK BOGOVA, a oni su navodno potomci majmuna, izgleda i po pameti, haha, pa še kak, ali ni to ne shvaćaju, zares nevejetno!
Ti, Majmune Teodore, ne razlikuješ potomak od proizvod...zato i jesi majmun Majmune Teodore.

Jedini zaključak na ovoj temi jeste da ste vi majmunčići zaista preglupi da bilo što shvatite iz "teorije svega",...
Ti beše jedini na ovoj temi (i na celom forumu) koji nije umeo da pomnoži tri broja ni pomoću kalkulatora? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5224
Zastava Voždovac-Beograd
Citat: teotard
I mene zovu majmunom a ja sam pravi  POTOMAK BOGOVA


Samo još da tvoj retardiran mozak objasni samom sebi kako je subatomska čestica jahve 235235236236 jebala tvoju prapraprapra.................................baku i napravila tvoju familiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
I mene zovu majmunom

S razlogom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Eto nešto pametno iz moje teorije, NIJE za majmunčiće, e da:



Središte beskonačnosti je vremenski određeno sa dva beskonačna vremenska polupravca kojima je to središte ZAJEDNIČKA VREMENSKA TOČKA (dakle o trajanju je riječ a ne o prostoru), a prostorno središte je određeno najmanjom i najvećom prostornom veličinom kojima je središte zajednička prostorna točka, e da!  Smile

Učiti ćete USKORO o tome, i nema na čemu, dapače!  Smile


Citat
I mene zovu majmunom

S razlogom  Smile


Je, glupavi potomci majmuna imaju zbilja što pametno za reći, haha, možeš mislit!  Smile
« Poslednja izmena: 28. Sep 2020, 20:23:53 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
Bolesnik.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Bolesnik.

Opet nešto tvrdiš BEZ DOKAZA, isto kao što nemaš dokaz da je Bog SVJESNO biće, ali svejedno to tvrdiš, jel?

Ok!

Onda to isto ništa ne vrijedi, kao i sve ono što majmunčići TVRDE, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Nije on bolestan, samo glup ko 60 kurceva i seljak....glupi Smile

Dobro malo je i autistican Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
I kukavica.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Nije on bolestan, samo glup ko 60 kurceva i seljak....glupi Smile

Dobro malo je i autistican Smile

Tupavci, priznajte da ste preglupi za moju teoriju, pa će vam se pola oprostiti, biti ćete samo napola glupi, može?

Jedino ak shvatite DO KRAJA recimo ovo:

Središte beskonačnosti je vremenski određeno sa dva beskonačna vremenska polupravca kojima je to središte ZAJEDNIČKA VREMENSKA TOČKA (dakle o trajanju je riječ a ne o prostoru), a prostorno središte je određeno najmanjom i najvećom prostornom veličinom kojima je središte zajednička prostorna točka, e da!  Smile

Kada ovo shvatite, tek onda vas se može zvati pametnima, u svemirskom smislu dakako, e da!  Smile



« Poslednja izmena: 28. Sep 2020, 21:10:12 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:28:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.