Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:03:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: telekom iptv i 3 uredjaja  (Pročitano 1319 puta)
02. Avg 2014, 13:58:46
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
Browser
Mozilla Firefox 31.0
sad sam se prijavio za onaj box paket 3 i rekao sam operateru da mi treba 3 stb uredjaja,e sad ja gledam da ljudi imaju problema i sa 2 uredjaja a sta ce biti tek sa tri,gledam u ruteru mi je max protok oko 17 mb a sad sam gledao na forumu da svaki stb vuce 4mb a jos imam i net od 10mb,sta da radim ako to nebude sljakalo jel moze da se odjavi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.58
Сада су мало смањили потребан проток за ИПТВ тако да све зависи од парице. Они ће ти проверити техничке могућности али ако имаш проблема лепо пријавиш проблем и умањиће ти за један стб.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
fala na brzom odgovoru..razlog prelaska na iptv mi je zbog uzasa od kablovske a treba mi iskljucivo na 3 tv-a,zanima me jel moze da se raskine ugovor ako ne bude radilo kako treba?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung s21+
Moze naravno al da isplacas sve mesece,zavisi od sklopljenog ugovora na dve ili na jednu godinu :/ bar tako mislim koliko sam ja citao ugovor
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
ја сам за два стб-а потписао два уговора... не анекс, не додатак, не ово оно... него још један уговор. Тако да  ћеш за раскидање трећег имати перипетије колико и за први...

додуше... мени са два тв-а и рецимо два лаптопа и једним деском и телефонима на вајерлесу... све ради мање више глатко...

да их не урекнем  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
jos cekam da me pozovu da dodjem po stb,pa posle moram da dam zahtev za jos 2 tako mi reko operater,mada necu ja nista da potpisujem ako ne bude radilo kako treba..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


samo nabijam kompresiju i tancujem u stilu kondora

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11251
Zastava beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Prvi STB koristi internet mimo onog koji ti je odobren, a za ostale ne znam.
IP sačuvana
social share
Teško je reći VOLIM TE, ali još teže je reći KRALJICA KLARA KRALA KLARINET.
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 4
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Mislis na box 4.  Mozes da raskines ugovor, bar sam ga ja lako raskinuo posle mesec dana.  Presao sam sa box 4 na box 3 zbog toga sto imam nesto stariji tv.  Naime, problem je bio u tome sto mi je slika bila crvena.  Povezivanje sa tv-om je bilo preko skart kabla.  Prijavljen je kvar i ovi iz mts-a su dolazili nekoliko puta i na kraju su rekli da mora da se kupi neki dodatni adapter.  Naravno mi nista nismo hteli da kupujemo jer su oni u obavezi da nam omoguce kvalitetnu sliku i posto nisu mogli, zbog tehnickih nemogucnosti ugovor je raskinut.  Uvek mozes da nadjes neki razlog.


Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
nista videcu kako bude radilo sa 3 stb-a,ako bude trokiralo zvacu ih pa nek se zezaju..zanimalo me je dali moze da se raskine ugovor ako ne bude radilo valjano posto moze ok je..bio sam zabrinut da ne placam dve godine nesto a ne radi dobro..imam neku kablovsku vec pola godine neradi kako treba kanali su uzas analogni slika gora nego vhs,placam 1000 kinti a ne vredi ni 300 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 4
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Trebalo bi da moze, jer ako nesto ne radi kako treba, a oni nisu u stanju da poprave, potrebe korisnika nisu ispunjene.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2014, 17:08:25 od qwerty556 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:03:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.