Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tarantula - dlakavi mezimac ili ubica u kući  (Pročitano 44407 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
nemogu da verujem koliko ima ogranicenih ljudi ovde u srbiji,ljudi i dalje misle da su smo kucni ljubimci kuce,mace i papagaji. mogu samo da vam kazem da neznate nista o tarantulama i da samo lupate gluposti. idite na teraristiku i videcete mnogo lepih i zanimljivih tarantula. pozdrav za sve sa teraristike od lese. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ako nista idite do 5 centra na nbg-u i stanite ispred terarijuma gde su tarantule i videcete da to nisu strasne zivotinje kao sto vam pricaju mame,tate,babe i dede.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
A ja ne mogu da verujem da neko ko je stariji od 7 godina ne zna kako se pise negacija u kombinaciji sa glagolom...   Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
^^ kakve to veze ima sa tarantulama ?!

Ljudi ja stvarno neznam kako mozete da cuvate te zivotinje. . . . . macke, hrckove, pacove, golubove. . . .  :chuckel:
Tarantule, zmije, gusteri i ostala "cudna" stvorenja je velika vecina vas videla samo na TV-u i samim tim neznam kako  daju sebi za pravo da komentarisu nesto u sta se ne razumeju i sa cim nikada nisu imali kontakta ? Nisu tarantule nikakvi bauci, niti jeu malu decu verujte mi znam ja ih imam 12, i 1 skorpiju i valjda se bolje razumem od vas koji ste ih videli na filmu  :chuckel:
Mogu samo da kazem da su to prelepa stvorenja a oni koji misle drugacije neka svoje misljenje zadrze za sebe posto ni mi ne pljujemo po tudjim ljubimcima. . . .
Pozdrav S-One, marikurana, crazynorth88 i ostalim ljubiteljima teraristike  :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N95 8Gb
S-One Tarantula na slici je Heteroscodra maculata, odrasla zenka. .  Nije vise u mom vlasnistvu, nazalost, ali obnovicu uskoro kolekciju.   Africka arborealna vrsta, jedna od najbrzih tarantula na svetu, ima malo jaci otrov. . .  Raste tako oko 12cm, ali je onako masivna. .  Zenke su bele kao ova, a muzjaci maslinasto zelenkasti.  Inace ovo je bila moja prva tarantula, mada mnogi ne preporucuju, bas zbog brzine. .  
Preporucio bih ti da uzmes, jer je zanimljiva, sa svakim novim presvlacenjem menja boju, bar ova moja jer je zenka, ne znam kakav je slucaj sa muzjacima. . .
Ako zelis da je vidis sada se nalazi kod Kima, pa mu reci nek ti pokaze...
Evo jos neke. .  Lasiodora Parahybana Zenka oko 16-17cm

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

n586993109_1401261_6857.jpg
(43.35 KB, 604x453)
« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 12:30:39 od crazynorth88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N95 8Gb
I Brachypelma vagans odrasli muzjak i ona je kod Kima, zadnji put kada se presvukao kod mene dobio je kukice, pa je otisao kod Kima da odradi posao! Smile Na slici je imao oko 11cm




Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

n586993109_1260282_2042.jpg
(55.08 KB, 604x453)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N95 8Gb
Entschuldigung  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ova dva ponovljena posta su najpreglednija na celoj temi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Uspela si da procitas citavu temu za... hm.. 2 minuta?

Bravo..  Smile

A sad dosta igre.. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
kakvih gluposti ima u ovoj temu a svi koji su ih pisali nemaju tarantule pa pisu kako su ih babe ucile

"nisu one tako strašne.       Zamisli kakav je to osećaj kad ti se ugnezdi na ruku i spava tako, i frkće (jer one ispuštaju neki čudan zvuk) ako ti se neko približi.       Onda hoće i da ujede, ako je taj neko glasan (ali uglavnom onog na kome je"
---?????????? sta lupas ti????????? tarantula da ti se ugnezdi u ruku???????????


"Tarantula mora da ima samo jednog gazdu.       Znači, kao malu je polako treba navikavati da si joj ti gazda, da si ti taj koji je hrani i vodi brigu o njoj, te su tako najmanje šanse da će tebe napasti.       Dok je mala, za početak uzmi jedno pero i njime je par puta dnevno mazi.      .      .      kasnije počni da stavljaš ruku u terarijum, da oseti tvoj miris i da se navikne na njega, i videćeš da će vrlo brzo početi sama da se penje na ruku.       Jedna napomena: tarantula ne napada nikada tek tako.       Napada samo u slučaju ako se uplaši i oseća se ugroženom.       U stanju je, recimo, da se popne na ruku, ugnezdi se negde i spava.       Naravno da će ti dosaditi da satima čekaš da se gospođa probudi, i tada je najbolje percem lagano je maziti, da se probudi, staviti ruku u terarijum i pustiti je da sama siđe sa tebe.      "
---LOL, koji je car ovo napisao? ajde javi se i objasni od koga si cuo ovo!>!>!>!> ovo je najveca glupos i ne znas sta te teralo da uopste pises ovako nesto

uostalom nema vajde od svega sto pisemo mi koji volimo tarantule (zmije, gustere idt) jer ime foruma sve govori, kao i komentari ljudi koji glupaju luposti

evo nekoliko slika od mene



« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 13:19:00 od br3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.231 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.