Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tarantula - dlakavi mezimac ili ubica u kući  (Pročitano 44493 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Citam ove postove i ne verujem kakvih debila ima koji zivot provode komentarisajuci na svakakve teme o kojima nemaju pojma i pisu stvari koje nemaju veze sa vezom.  .  .  
a najbolja je ona slika gde se poredi igracka tarantule sa mladim kucetom(sibirskim haskijem) HAHAHA kakav je to lik debil pa to je strasno.  .   treba ga izlupati lopatom da se opameti  :mrgreen: :mrgreen: :chuckel:
Kakve veze ima ako se vama ne svidja tarantula.  .   ne kapiram.  .   kome takav komentar znaci ista.  .   i kako mozete da gubite vreme tako sto cete ostavljati tako nebulozne i nekorisne komentare po ceo dan.  .   a najveca je fora sto se svi vade na to kako imaju pravo za svoje misljenje.  .   pa ovo je forum nije ovo sudnica da mi dajes svoje smrdljivo misljenje koje nema veze sa vezom.  .   naravno da nemas pravo na tako glupo misljenje.  .   da moderatori imaju i malo pameti naravno da bi brisali takve komentare.  .   al ovde je fora ostaviti sto vise postova.  .   kolko vidim za mesec dana ste naredjali po 5k komentara hahah bas ste zajebani :O
tarantule su zanimljive na svoj nacin .  .   kako se hrane.  .   kako izgledaju .  .   volim ja i kuce i mace ali cu uvek pre drzati zmije i tarantule .  .   zanimljivljije su mi.  .   a kako lik prica da su opasne :D A 0 smrti i ozbiljnijih povreda zabelezeno od tarantula.  .   a od kuca samo 485 000 :D
Boki
« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 02:08:17 od vladararar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


::Hate is the Mother of Pain::

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k800i
Evo i bosko salje pozdrave i cestita novu godinu   Smile


hehehe
"Cao ja sam Boshko i alkoholicar sam  Smile Smile Smile Smile
poz Marko.......

a najbolja je ona slika gde se poredi igracka tarantule sa mladim kucetom(sibirskim haskijem) HAHAHA kakav je to lik debil pa to je strasno.  .   treba ga izlupati lopatom da se opameti  Smile Smile Smile
hehe taman sam pomislio da sam ja jedini ovde lud i da je samo meni cudno da neko poredi te dve stvari...

a kako lik prica da su opasne Smile A 0 smrti i ozbiljnijih povreda zabelezeno od tarantula.  .   a od kuca samo 485 000 Smile
bash tako, ne znam kako moze neko u maloj Srbiji koja cak ni nema tarantula na svojoj teritoriji da prica i poredi
povrede od Tarantula.............
pri tom svi znamo da se svakodnevno dogadjaju razne povrede od pasa koje neki debil kupi pa pusti kad mu dosadi, a onda taj namuceni ker koga svi maltretiraju, izujeda nekoga...
nebuloza...

poz Boki !

P.S. (ne znam da li je zabrannjeno reklamiranje, ali www.teraristika.org za sve koji pozele da saznaju neshto novo o Teraristici.... (moderatori izbrishite ovaj deo ako ne sme...
« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 02:25:33 od S-One »
IP sačuvana
social share
..::Ljudi se vežu za reč, a volovi za rogove::..
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
E sad da pocnemo.
@sesiric
@Amalia
@drogance
@Shidoshi
@B@mbin@

Nije kul sto napadate S-One-a i tarantule ( imam ih i ja ).  Pa sam zato napravio kod koji vi treba da razbijete i otkrijete sta ja mislim o vasim postovima u kojima vredjate i napadate S-One-a i mene i tarantule.


*@    %3    #0$!+3    %>!    \3. 0    =    . !?*=    &@+3]!$=

* je "d"
~ je "u"
@ je "a"
3 je "e"
0 je "o"
# je "g"
$ je "n"
\ je "L"
% je "s"
> je "v"
! je "i"
.  je "p"
? je "z"
= je "u"
+ je "t"
& je "m"
] je "r"

To je taj "kod".
Molim admine i moderatore da ne brisu ovaj post dok vam @sesiric ne posalje PP da je razbila kod jer verujem da ce njoj trebati jako dugo vremena.
Mene mozete omah da banujete jer sam skoro povratio kad sam video kakvi ljudi razmenjuju misljenja.
Iz ove teme postujem jedino S-one-a i gekkogecko-a jer ih poznajem sa www. teraristika. org   , a ostali, pa razbijte kod, nemojte da ste lenji, isplatice vam se! :boxing:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N95 8Gb
Evo da se i ja javi.   .   .    Evo nekih slika mojih tarantula.   .   .   .   
Kome se ne svidja neka komentarise u nekoj drugoj temi.   .   .   .   

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

n586993109_1401236_7434.jpg
(51.71 KB, 604x453)
« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 02:51:42 od crazynorth88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


::Hate is the Mother of Pain::

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k800i
Evo da se i ja javi.   .   .    Evo nekih slika mojih tarantula.   .   .   .   
Kome se ne svidja neka komentarise u nekoj drugoj temi.   .   .   .   

koja je ovo tarantula ?
IP sačuvana
social share
..::Ljudi se vežu za reč, a volovi za rogove::..
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
haahah prikljucujem se . .  jos jedan kod za sesiric(IQ joj je u minusu, pa ce joj trebati dosta vremena, kao sto je "kolega" pre mene napisao) 

%3%!]![     $@*=>@(     &!   (@(@


* je "d"
~ je "u"
@ je "a"
3 je "e"
0 je "o"
# je "g"
$ je "n"
\ je "L"
% je "s"
> je "v"
! je "i"
.   je "p"
? je "z"
= je "u"
+ je "t"
& je "m"
] je "r"
[ je "c"
( je "j"

Ime foruma govori koliko je forum pametan Smiley
« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 04:36:20 od vladararar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Veoma intelektualan odgovor Smiley Dokazuje da nemas mozak kao i veliki broj burek ekipe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Дедер, смирите се. Ако је неко искључив, то сте ви (мислим на ову двојицу љубитеља чудовишта). Немам ја ништа против да држиш и крокодиле као кућне љубимце, али да ми причате приче како су слатке и умиљате и како вам нежно хрчу у наручју, то  Smile 
И немој да вређаш чланове.  Smile

IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


::Hate is the Mother of Pain::

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k800i
мислим на ову двојицу љубитеља чудовишта
bilo bi dobro da napishesh na koga mislish a ne "onu dvojicu" ... pa da znamo na koga tacno mislish..

cuj "Cudovishta" hehe Car si, jesi li zeleo da budesh zanimljiv tom izjavom ili shta ? Smiley
bilo interesantno cuti tvoje cenjeno mishljenje i da obrazlozish to "cudovishta" zbog cega tako mislish ?
je li zato shto si gledao Holivudski Horor film u kome je to cudovishte ili
zato shto po Srbiji haraju tarantule i ubijaju ljude.... sigurno ti je neka skocio na glavu i odgrizla ti uvo ?
ili zashto ?

али да ми причате приче како су слатке и умиљате и како вам нежно хрчу у наручју, то
ko je tebi bilo shta i pricao ? ko si ti ?
opusti se niko te ne tera da citash sve ovo ako ti se tema ne svidja, to zapamti Wink Smile

a to "hrkanje na ruci" je smeshna izjava ko god da je napisao i gde bash za tu glupu izjavu da se uhvatish...

P.S. jako je jadno i tuzno kada vidish koliko ljudi samo citaju ono shto oni zele da procitaju i shto je to na zalost uvek samo loshe.........

« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 07:24:45 od S-One »
IP sačuvana
social share
..::Ljudi se vežu za reč, a volovi za rogove::..
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.146 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.