Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tarantula - dlakavi mezimac ili ubica u kući  (Pročitano 44423 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Тешка одлука...  Smile




Definitivno tarantula! Nema zube  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


::Hate is the Mother of Pain::

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k800i
Тешка одлука...  Smile

ja znam da ima ogranicenih ljudi, izgleda da si ti jedan od njih........
ali da tako poredish............. pri tom si uzeo IGRACKU pauka........

nema potrebe uporedjivati...

ali kad bih se ja spustim na tvoj nivo, i kreteneski poredio,
mogao bih da ti pokazem fotke uzasnih povreda ili besnih pasa...
i kao SUPER SAM FACA, ne cuvajte pse.........
samo bih onda bio kretencina koja vidi samo loshu stranu tih pasa, koji su AKO IH PRAVILNO gajish, u stvari divni psici umiljati i pravi prijatelji ljudi.................
jel sad kapirash malo ???

I SVI TO ZNAMO, i to je ZIVOT...

ali NARAAAVNO gledamo vedriju stranu, tako pokusha I TI da nadjesh vedriju stranu u ovoj temi,
jer se loshe stvari sa tarantulama ne dogadjaju cesto, kao ni sa ostalim zivotinjama


ali pliz nemojte da komentarishete ovu moju poruku, necu da polimishem u opshte i poredim
Tema je o tarantulama i treba tako i da ostane, idi napravi drugu temu "slatki kucni ljubimci" i kaci slike lepih kuca.. nemam nishta protiv.............


evo jedna fotka kako teze mogu da se zamene, ovaj pas je veriovatno super psic, ali kad ga neko ovako uslika i doda neki kretenski zli text ispod, napravish Djavola od psa.....
glupost....
« Poslednja izmena: 03. Jan 2010, 23:17:15 od S-One »
IP sačuvana
social share
..::Ljudi se vežu za reč, a volovi za rogove::..
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Тешка одлука...  Smile

ja znam da ima ogranicenih ljudi, izgleda da si ti jedan od njih........
ali da tako poredish............. pri tom si uzeo IGRACKU pauka........

nema potrebe uporedjivati...

ali kad bih se ja spustim na tvoj nivo, i kreteneski poredio,
mogao bih da ti pokazem kakve GROZOTE nastanu od kerova koji rastrgnu ljude........
a od ujeda tarantula koje ljudi gaje moze samo da dobijesh dve tackice od kojih NECESH imati posledice..

I SVI TO ZNAMO, i to je ZIVOT...

ali NARAAAVNO gledamo vedriju stranu, tako pokusha I TI da nadjesh vedriju stranu u ovoj temi,
jer se loshe stvari sa tarantulama ne dogadjaju cesto, kao ni sa ostalim zivotinjama


ali pliz nemojte da komentarishete ovu moju poruku, necu da polimishem u opshte i poredim
Tema je o tarantulama i treba tako i da ostane, idi napravi drugu temu "slatki kucni ljubimci" i kaci slike lepih kuca.. nemam nishta protiv.............


Sorry,al ja moram da lanem... :chuckel:Tebi je normalno drzati nesto u kuci ,nesto zbog cega 99,9%ljudske populacije zove sluzbe za desinskekciju,deratizaciju i ostale ghostbusters-e?!?!?!More,da si mi sin,ni preko interneta se bre ne bi"culi",aj vozdra,idi setaj zivuljke(al mojne po komsiliku,nije covecanski.) Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


::Hate is the Mother of Pain::

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k800i
Тешка одлука...  Smile

ja znam da ima ogranicenih ljudi, izgleda da si ti jedan od njih........
ali da tako poredish............. pri tom si uzeo IGRACKU pauka........

nema potrebe uporedjivati...

ali kad bih se ja spustim na tvoj nivo, i kreteneski poredio,
mogao bih da ti pokazem fotke uzasnih povreda ili besnih pasa...
i kao SUPER SAM FACA, ne cuvajte pse.........
samo bih onda bio kretencina koja vidi samo loshu stranu tih pasa, koji su AKO IH PRAVILNO gajish, u stvari divni psici umiljati i pravi prijatelji ljudi.................
jel sad kapirash malo ???

I SVI TO ZNAMO, i to je ZIVOT...

ali NARAAAVNO gledamo vedriju stranu, tako pokusha I TI da nadjesh vedriju stranu u ovoj temi,
jer se loshe stvari sa tarantulama ne dogadjaju cesto, kao ni sa ostalim zivotinjama


ali pliz nemojte da komentarishete ovu moju poruku, necu da polimishem u opshte i poredim
Tema je o tarantulama i treba tako i da ostane, idi napravi drugu temu "slatki kucni ljubimci" i kaci slike lepih kuca.. nemam nishta protiv.............


evo jedna fotka kako teze mogu da se zamene, ovaj pas je veriovatno super psic, ali kad ga neko ovako uslika i doda neki kretenski zli text ispod, napravish Djavola od psa.....
glupost....
Sorry,al ja moram da lanem... :chuckel:Tebi je normalno drzati nesto u kuci ,nesto zbog cega 99,9%ljudske populacije zove sluzbe za desinskekciju,deratizaciju i ostale ghostbusters-e?!?!?!More,da si mi sin,ni preko interneta se bre ne bi"culi",aj vozdra,idi setaj zivuljke(al mojne po komsiliku,nije covecanski.) Smile Smile
e izmenio sam post pa sad nije dobar citat........

opusti se care, nisam ti sin, a ne bih voleo ni da ti budem sin ako bih mi pravio takva ogranicenja,
a ni nemam TLINECT godina.........

shta je "normalno" to moze da se diskutuje, ljudi rade razne stvari koje su nekome "normalne" a nekome ne...

i da si malo procitao temu znao bi da se tarantule ne shetaju Wink nego gledaju..... npr kao ribice...
ja bih voleo da vidim tebe kako shetash ribice Wink

opusti se i uzivaj drugar Wink

P.S. krivo mi je smao shto svi sa nekom mrznjom pishu, pa onda ja i mrznom odgovaram.......
kad bi se malo potrudili da razumete, ne biste bili tako ogorceni, nego bi ste napisali neki kul pozitivan post... jbg
« Poslednja izmena: 03. Jan 2010, 23:24:56 od S-One »
IP sačuvana
social share
..::Ljudi se vežu za reč, a volovi za rogove::..
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Тешка одлука...  Smile

ja znam da ima ogranicenih ljudi, izgleda da si ti jedan od njih........
ali da tako poredish............. pri tom si uzeo IGRACKU pauka........

nema potrebe uporedjivati...

ali kad bih se ja spustim na tvoj nivo, i kreteneski poredio,
mogao bih da ti pokazem fotke uzasnih povreda ili besnih pasa...
i kao SUPER SAM FACA, ne cuvajte pse.........
samo bih onda bio kretencina koja vidi samo loshu stranu tih pasa, koji su AKO IH PRAVILNO gajish, u stvari divni psici umiljati i pravi prijatelji ljudi.................
jel sad kapirash malo ???

I SVI TO ZNAMO, i to je ZIVOT...

ali NARAAAVNO gledamo vedriju stranu, tako pokusha I TI da nadjesh vedriju stranu u ovoj temi,
jer se loshe stvari sa tarantulama ne dogadjaju cesto, kao ni sa ostalim zivotinjama


ali pliz nemojte da komentarishete ovu moju poruku, necu da polimishem u opshte i poredim
Tema je o tarantulama i treba tako i da ostane, idi napravi drugu temu "slatki kucni ljubimci" i kaci slike lepih kuca.. nemam nishta protiv.............


evo jedna fotka kako teze mogu da se zamene, ovaj pas je veriovatno super psic, ali kad ga neko ovako uslika i doda neki kretenski zli text ispod, napravish Djavola od psa.....
glupost....

Slusaj,ja sam covek sirokih shvatanja,evropskih pogleda  Smile. Svako ima svoja prava,sta voli sta mrzi. Ja recimo ne podnosim paukove,zmije il sta vec. Ruku na srce,pobego bi odmah da ga vidim. S druge strane ti ih volis,sto se da razumeti.

Nismo svi isti... Svako ima svoj ukus. Ja se recimo lozim na crvenokose,kad je vidim ko sunce me obasja,dok ti recimo mozda volis crnke. I sha dalje tu ima da se prica.. VOLITE SE LJUDI  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


::Hate is the Mother of Pain::

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k800i
Slusaj,ja sam covek sirokih shvatanja,evropskih pogleda  Smile. Svako ima svoja prava,sta voli sta mrzi. Ja recimo ne podnosim paukove,zmije il sta vec. Ruku na srce,pobego bi odmah da ga vidim. S druge strane ti ih volis,sto se da razumeti.

Nismo svi isti... Svako ima svoj ukus. Ja se recimo lozim na crvenokose,kad je vidim ko sunce me obasja,dok ti recimo mozda volis crnke. I sha dalje tu ima da se prica.. VOLITE SE LJUDI  Smile Smile
e Druze, svaka ti se dala za ovaj post, ova tema nije videla pozitivniji post od tvog.......

ja to i pokushavam da objasnim ljudima.........

ti volish crvenokose, ja volim plavushe (i imam jednu)
ali ja tebe necu mrzeti zato shto ti volish crvenokosu, niti cu te smarati da ipak predjesh na plavushe : )))))

u tome je fora Smiley

ova tema je o tarantulama, i ne treba meshati pse i macke u ovu temu Smiley

poz druze i srecna ti nova godina  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 00:02:04 od S-One »
IP sačuvana
social share
..::Ljudi se vežu za reč, a volovi za rogove::..
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Rave to the Grave!!!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
Zastava www
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC tattoo
Evo i bosko salje pozdrave i cestita novu godinu   Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Slusaj,ja sam covek sirokih shvatanja,evropskih pogleda  Smile. Svako ima svoja prava,sta voli sta mrzi. Ja recimo ne podnosim paukove,zmije il sta vec. Ruku na srce,pobego bi odmah da ga vidim. S druge strane ti ih volis,sto se da razumeti.

Nismo svi isti... Svako ima svoj ukus. Ja se recimo lozim na crvenokose,kad je vidim ko sunce me obasja,dok ti recimo mozda volis crnke. I sha dalje tu ima da se prica.. VOLITE SE LJUDI  Smile Smile
e Druze, svaka ti se dala za ovaj post, ova tema nije videla pozitivniji post od tvog.......

ja to i pokushavam da objasnim ljudima.........

ti volish crvenokose, ja volim plavushe (i imam jednu)
ali ja tebe necu mrzeti zato shto ti volish crvenokosu, niti cu te smarati da ipak predjesh na plavushe : )))))

u tome je fora Smiley

ova tema je o tarantulama, i ne treba meshati pse i macke u ovu temu Smiley

poz druze i srecna ti nova godina  Smile

Hvala na lepim zeljama. Takodje i ja tebi zelim sve najlepse.   Smile
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Tarantula spojka,.ebote... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.