Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:43:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svi vodeni znaci...  (Pročitano 49414 puta)
Ucesnik diskusija


through the stars I am coming

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Biti divan znači odricati se , da bi davao.Trudim se slijediti taj put, ponekad i zapnem, ali je važno da sam izabrala takav put.
Hvala ti na mišljenju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hey narode,ja sam ribe/rak i nenormalno me privlace lavovi. . . .
sta mislite dal da se prepustim  :D?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Ovo su sazvedja zodijaka koja kriju neslucene dubine, imaju bogat unutrasnji zivot, akcija i reakcija je sastavljena iz emocija i osecaja, intuitivni, nestalni su, introvertni, podlozni okultnom u nekom pogledu, mastoviti cak ponekad i jako misticni. Vodeni znaci su ljudi koji imaju analogiju sa vodom. Rak-jezerce, Skorpija-reka i Ribe -more...
Ove vode izgledaju privlacno, nekad bistre, nekad mutne, postoji mogucnost uzivanja pored njih ali i davljenja...
Voda je nesto bez cega ne bi bilo zivog sveta pa po toj analogiji mozda su vodeni znaci koren svih sazvedja...

Ne zaboravite da je 12 kuca ( Ribe) prosli zivot ili prosla inkarnacija, 4 kuca ( Rak) -kolevka a 8 kuca (Skorpija) smrt...
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Rak/blizanac..vazda se platonski zaljubljivala u ovnove ali nikako da se skontamo  Smile
Bikovi mi kao prijatelji odgovaraju, sa blizancima odlicno saradjujem ali samo kada je posao u pitanju! u suprotnom se ne mirisemo, sto mi je cudno jer mi je podznak blizanac  Smile
Sa Lavovima i Devicama se super slazem..Vaga/skorpija mi je najbolji prijatelj-jako dobro se razumemo bez reci od prvog dana, ali me takodje najvise dovode do ludila(Plutonov uticaj me izbaci iz koloseka)..kao i Vodolije zbog kojih iskacem iz koze zbog teznje da  namecu svoju volju  Smile ali me odusevi njihov smisao za humor i optimizam
Jarcevi-totalno razlicit svet od mene..sa ribama ne mogu da izadjem na kraj, kao dva jarca na brvnu, ali se po senzibilitetu i zbog romanticnog pogleda na svet jako lepo slazemo  Smile ..strelcevi me povredjuju sta god da urade  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
...al ste vi rakovi osetljivi Smiley

*ps fatalani covece, imas li jos tih mudrosti?
...zanimljivo zvuce ...
« Poslednja izmena: 15. Apr 2008, 21:27:31 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
...al ste vi rakovi osetljivi Smiley

*ps fatalani covece, imas li jos tih mudrosti?
...zanimljivo zvuce ...
Pozitivnih ili negativnih mudrosti vezanih za vodene znake?
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Reci prvo lose vesti...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Sad iskopah ovaj text sa harda, moze da posluzi za ovu temicu..

Samim poznavanjem elementa osobe, može se dobiti dobar uvid o njenim vrlinama, manama, prirodi i emocijama.

   Vodeni znaci su dobronamjerni. Ova vrsta ljudi je milosrdna, izgledaju ljubazno i promiču dobru volju. Brinu se za dobrobit drugih. Kada su u pitanju drugi ljudi oni su ljubazni i velikodušni. Oni su filantropi. Rijetko su neprijateljski raspoloženi. Uživaju čineći dobra djela.
Filozofi zovu vodene znakove onima koji služe. Ljudi pod ovim znakom su kooperativni, društveni, gostoljubivi i prijatni. Oni su istinski humanitarci i brinu se za dobrobit drugih ljudi. Zovu ih slugama ili onima koji služe zbog svoje nesebičnosti i iskrene odanosti za dobrobit ljudi. Oni bezuvjetno priskaču u pomoć bolesnima i nesretnima isto kao što bi pritekli i nekom iz svoje obitelji i najčešće ne traže ništa za uzvrat.

   Vodeni znaci su emotivne prirode. Oni imaju snažne osjećaje i jaku osjetljivost. Oni su skloni donositi odluke na temelju svojih osjećaja, prije nego na temelju razuma. Iako su u svojoj prirodi emocionalni, oni to ne izražavaju na van. Njihove je osjećaje lako povrijediti, ali oni to nastoje ne pokazati. Svaka osoba ima različito emotivno usmjerenje. Emotivna priroda osobe djelomično je određena položajem Mjeseca u natalnoj karti, ali za emotivnu prirodu isto je tako važno znati i njezin element.

   Emocije vodenih znakova su usmjerene prema drugim ljudima. Duboko su zaokupljeni dobrobiti svojih prijatelja i obitelji. Njima je važno što drugi ljudi misle i govore o njima. Nečija nepromišljena primjedba može duboko povrijediti njihove osjećaje iako to ne moraju pokazati. Oni slobodno daju sebe i svoju materijalnu imovinu da bi pomogli manje uspješnima da povrate povjerenje i duševnu sigurnost. Potpuno će se predati kada se radi o njihovim prijateljima ili obitelji. Nije se lako sprijateljiti s vodenim znakom, jer su skeptični i prirodno sramežljivi. Oni će biti velikodušni i ljubazni do određene točke, ali kad zadobijete njihovo povjerenje tada ćete imati prijatelja i u dobru i u zlu, koji će biti uz vas u svim vašim bitkama.

   Mana vodenih znakova je neistinitost. Oni će potisnuti istinu riječima, pisanjem i ponašanjem da bi drugom naštetili. To nije pakost. To je nenasilan način osvete. Blaži slučajevi odnose se na lagano mijenjanje istine, ustvari ne potpuno neistinito, ali ne prava istina. Vodeni znaci su emotivni ljudi i skloni su da pretjeraju kada se situacija uzburka. Oni nisu skloni fizičkom nasilju, ali pošto su emotivni i imaju sklonosti da u sebi nakupljaju emocije, mogu izuzetno uvrijediti. Izuzetak je znak Škorpiona. Škorpioni su samouvjereni, inteligentni i jake volje. Oni će vam reći onako kako jest, sviđalo se to vama ili ne. Njima je to svejedno.  Oni će pribjeći glasnom verbalnom ili fizičkom nasilju u trenutku. Po drevnoj definiciji, Škorpionom je vladao Mars, kao i kod Ovna. Ta Marsova kvaliteta prisutna je kod oba znaka i oba su sklona fizičkom nasilju kada se razljute.


Izvor..hmm..ne secam se  Smile davno bese..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
 Ja sam riba/rak sa mesecom u ribama. Prava divota od života. Smile
Preterana osetljivost,vezanost za dom i porodicu,romantičnost,
  mašta, fantazija ,predanja, bajke,mitovi,legende,misterije,
umetnost,duhovnost,povučenost,pasivnost...
Uglavnom se 90% pronalazim u onome sto karakteriše ova dva znaka,
osim što se tiče droge i alkohola.Volem zdrav živit. Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2008, 21:16:59 od constanca »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


lakse je uci u istoriju nego u autobus GSP-a...

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.20
mob
Nokia 
ja sam rak(u podznaku jarac)super se slazem sa vatrenim znacima...ali sa devicom nikako Smile
pozdrav svim rakovima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:43:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.