Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:36:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svi vodeni znaci...  (Pročitano 49286 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
Rak u podznaku Skorpija,tuzna prica  Smile
« Poslednja izmena: 22. Sep 2011, 14:28:25 od north87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
Ljudi znate sta me zanima ja sam Rak/Skorpija,a svidja mi se devojka koja je Rak.

E sad ja sam odusevljen nasom slicnoscu,volimo iste stvari,mozda nekome cudne,kapiram da smo oboje jako emotivni a i pametni Smiley E sad...odusevljenost tu prelazi u muku,jer ne znam kako da postupam kako da je "muvam"? moram biti primoran da radim sve suprotno od onoga kakav sam ja? opet sklon sam zarad viseg cilja i da probam tako nesto,ali imam onda milion nedoumica vezano za mene ne zelim da budem napadan,nametljiv,smarac,jer to uistinu nisam,ali posto smo tako slicni ako bi i ja drzao kapiram da nikad u zivotu ne bi moglo da bude izmedju nas jer niko ne bi napravio neki korak,a ja eto imam zelju da pokusam... Neki savet  Smile
« Poslednja izmena: 19. Okt 2011, 18:50:39 od north87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve je relativno sem .......

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava West Bačka District
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
SonyEricsson 
Ljudi znate sta me zanima ja sam Rak/Skorpija,a svidja mi se devojka koja je Rak.

E sad ja sam odusevljen nasom slicnoscu,volimo iste stvari,mozda nekome cudne,kapiram da smo oboje jako emotivni a i pametni Smiley E sad...odusevljenost tu prelazi u muku,jer ne znam kako da postupam kako da je "muvam"? moram biti primoran da radim sve suprotno od onoga kakav sam ja? opet sklon sam zarad viseg cilja i da probam tako nesto,ali imam onda milion nedoumica vezano za mene ne zelim da budem napadan,nametljiv,smarac,jer to uistinu nisam,ali posto smo tako slicni ako bi i ja drzao kapiram da nikad u zivotu ne bi moglo da bude izmedju nas jer niko ne bi napravio neki korak,a ja eto imam zelju da pokusam... Neki savet  Smile

Propade decku ljubav a vi niko nista Smile btw imam slican problem  samo sto je devojka Riba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Qtek 666
Pusti nju da te muva, a ti se upecaj.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve je relativno sem .......

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava West Bačka District
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
SonyEricsson 
Pusti nju da te muva, a ti se upecaj.  Smile

ma ja bi samo je izgleda ona od neke glupe vrste ribe ne konta sta je dobro za nju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Qtek 666
Šta će ti glupa riba? Mada, pošto je riba riba, ja bih joj dala šansu. Ribe su super. Možda se samo pravi glupa, ti malo trepni, pa namigni, pa čekaj.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve je relativno sem .......

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava West Bačka District
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
SonyEricsson 
Nije ona ovako glupa samo mi se cini da je neodlucna
Imala je losih iskustava sa svima i luda nikako da skonta sta je dobro za nju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Qtek 666
Nađoh jedan pohvalni, bar po mojim standardima, tekst, pa da ga podelim s vama.  Smile


Od svih znakova zodijaka Škorpija ima verovatno najlošiju reputaciju-zahvaljujući površnim astrolozima. Zbog sklonosti da se osobine ljudi rođenih u ovom znaku olako poistovećuju sa smrtonosnom životinjom, kod većine ljudi automatski izaziva neprijatne asocijacije. Očigledno je manje onih koji poznaju činjenicu da škorpije i Škorpije napadaju samo u samoodbrani. Škorpije su u stvari duboko osetljivi ljudi, a jedini nesporazum potiče otuda što su uvek spremni da se grčevito bore za svoje vlastito dobro. Drugi nesporazum:većina nas nastoji da zaobli svet oštrih ivica u kome svakodnevno živimo;Škorpijama je baš takav svet neophodan, jer u svakom trenutku žele da znaju gde im je i sa kim mesto.
Škorpije se oduševljavaju svim onim stvarima o kojima ljudi koji sebe smatraju pristojnim ne govore. Oni veruju u magiju, ponosni su na svoju seksualnost i ne boje se smrti. Žaoku zaista koriste samo kada ih neko napadne. Njihovo pravo oružje je iskren, dobronameran humor. Ponekad, u svim životnim košmarima, to je i jedini način na koji komuniciraju sa drugima.
Srce Škorpije je živi vulkan. Kada proključa, njegovoj lavini je teško odoleti. Ali-budite oprezni-romantičnost za Škorpije kao da nema nikakve veze sa srcem i cvećem. Ponjima, seks je senzualno zadovoljstvo a ljubav reč sa pet slova.
Od svih znakova zodijaka Škorpije imaju najizraženije karakteristike dominantnih i autokratskih ličnosti. Zbog svoje strasne i pobunjeničke prirode oni će uvek težiti da budu vladari-i ljudima i stvarima. U njihovom načinu vladavine, međutim, nema one dobroćudnosti i popustljivosti Lavova, ni oštrog autoriteta Ovnova. Vladavina Škorpije najviše liči na surovu tiraniju careva.
Za ljude koji za njih imaju razumevanja ostaje još neobjašnjiva čudna kombinacija tih nasilničkih kvaliteta i jednog vrlo preciznog i konstruktivnog uma. U svakom trenutku Škorpije su potpuno svesne i spremne da se bore i traže svoj put u teškoćama i lavirintima života. Pa i pored te superiorne sposobnosti retko biraju lakše puteve da stignu do cilja.
Obično su poslovno uspešni jer su vredni i sistematični, ali će retko uživati zahvalnost i poštovanje jer svojim ponašanjem stalno izazivaju svađe i nerazumevanje saradnika. Zbog toga u plodovima svog rada uživaju tek znatno kasnije nego što su zaslužili.
Ako ste osetljivi, izbegavajte da od Škorpije tražite mišljenje ili savet. Dobićete golu i grubu istinu. Škorpije nikada neće deliti lažne komplimente da bi nešto postigli ili stekli nečiju naklonost. Laskanje je potpuno strano njihovoj prirodi. Ako vam kažu nešto lepo onda to poštujte. Oni koji to retko čine, čine to zaista iskreno. Ako vam kažu da imate lep glas, odmah ostavite tuš i prihvatite se mikrofona. I-zato nikada ne verujte u sebičnost Škorpija-ako je potrebno bez napora će pomeriti brda da vam prokrče put za uspešnu pevačku karijeru.
Škorpije su izuzetno odani prijatelji. Oni nikada neće zaboraviti malu pažnju ili poklon, ali ni uvredu ili nepravdu. Škorpije mogu da budu duboko religiozne, opsednute svim pitanjima koja se tiču života i smrti i divlje gonjeni potrebom da menjaju. Takođe imaju herojskih osobina, odanost prema porodici i uvek su brižni i nežni prema deci i slabijima.
Obratite pažnju na čulo dodira, ono je vrlo bitno za osobe ovog znaka. Mazite ih, tepajte im, što im više ljubavi pokažete za uzvrat ćete dobiti 10 puta više. Jedini znak s kojim ne treba manipulisati u emocijama, kalkulisati. Bićete povređeni. Budite iskreni, predajte se do daske i pustite da vas Škorpija obasja i uzdigne do neslućenih visina u bilo kojoj oblasti života.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2012, 14:06:39 od apstrahovana »
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve je relativno sem .......

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava West Bačka District
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
SonyEricsson 
Odlican tekst i potpisujem krvlju 100% tacno
Nasmejao me deo za posao i priznanje  Smile u firmi su mi rekli da sam vrhunski radnik brz znam posao znam da se organizujem sve naj ali nikada necu napredovati zbog jezika jer svima skresem u lice Smile

Stvarno bravo za tekst  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Qtek 666
Škorpije se oduševljavaju svim onim stvarima o kojima ljudi koji sebe smatraju pristojnim ne govore.

Kad bih sebe opisivala u jednoj rečenici, da ne smem više, ja bih napisala ovo.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:36:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.