Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Švedsku ne bi menjali ni za šta  (Pročitano 6472 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ау ау шта сте ви све овде набројали... Те тамо има разведених бракова, а код нас ређе - ђоку ређе, све чешће пропадају бракови. Јер што каже Немац, промениш партнера ако ти не ваља (само не знам је ли и он променио...). Затим Немац (прави, не овај лажни што се јавља) не малтретира, али не помаже родбину - а код нас тога нема? Smile Па је ли наша изрека "ко ће кога, него свој свога"? Рођо шта уме лепо да зајебе, то не може нико. Код нас шта, не јебу те са свих страна како стигну? Пословођа те не јебе никад, "пријатељ" те не јебе никад, шта? Фора је што смо ми васпитани да толеришемо доста тога, неко мање неко више, такође више смо лењи и то је то. Иначе свакако да смо стока која се мало разликује од западњака. Smile У праву је Анеа, само што ни идеала више нема.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Na zapadu rodjena majka ponekad nece da ti pomogne. Jebiga - kaze, ne mogu danas da ti cuvam decu (svoje unucice) imam cas joge/slikanja/bolemebashku*ac

Nije uvek tako naravno ali je generalno tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Разумем, и ја то сад кад прочитам/чујем запањим се јер сам тако научен. Код нас ето то није тако, али је зато тотално друга крајност где се иде до тога да бабе и деде васпитавају децу уместо родитеља. И на крају и тим истим бабама и дедама дозлогрди све, иако им је у почетку било јако слатко, јер немају снаге да се гањају са дечурлијом јбг.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Samostalnost je kvalitet
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Lako je to reci. Sve se svodi samo na prazne reci. No, najbolja mera bila bi neka sinergija izmedju nas i njih. Da se uzme najbolje od oba.

A cini mi se da takva drzava postoji: Ceska!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Затим Немац (прави, не овај лажни што се јавља) не малтретира, али не помаже родбину - а код нас тога нема? Smile Па је ли наша изрека "ко ће кога, него свој свога"? Рођо шта уме лепо да зајебе, то не може нико.

Па управо је то поента шта ти није јасно. Та пословица код Немаца не постоји. И она се не односи само да те него зајебе него да ти и помогне...ко ће коме помоћи ако неће свој своме... Smile

Немац је робот он не функционише на тај начин. Зато и јесу највећа машина за убијање коју је свет икада видео. Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
Srbi sa zapada dolaze kuci za praznike i kada trebaju kod zubara  Smile Smile

mislim sta fali doci za praznik ako je vec odlucio da bude mazohista i da dodje u srbiju uopste i sta je tu lose mislim uzele se babe i dede unucica i tako ostatka rodbine i tako, ja licno ne al me tera zena zbog familije  Smile
ja sam licno u fazonu da je lepse iznajmiti kamper i obici malo belgiju,holandiju,francusku em manje potrosis em lepse em te niko ne nervira budalastinama em se niko nece naljutiti sto si mu doneo samo kesu bombona i ako je on 102 osobo kojoj si doneo kesu bombona,a pre toga si jedva ubedio carinika da te neodere za kaznu jer svercujes kofer haribo bombona da se neka budala slucajno ne bi uvredila i zamerila ti em svih 83 clana blize i dalje rodbine ocekuju bar po 20 evra da ne seru godinu dana kako si stoka koja radi na zapadu,a ni 20 evra ti nije dao kao da seres pare,a ne da radis za njih... srpska posla

zubara ti pokriva zdrastveno osiguranje
mislim samo kazem nemoj da se ljutis
« Poslednja izmena: 10. Jun 2019, 10:46:37 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Na zapadu rodjena majka ponekad nece da ti pomogne. Jebiga - kaze, ne mogu danas da ti cuvam decu (svoje unucice) imam cas joge/slikanja/bolemebashku*ac

Nije uvek tako naravno ali je generalno tako.


Ma najbolje rintati za odraslu decu dok ne lipses. Pre pravljenja deteta, trebalo je da uzmes  u razmatranje ono cime raspolazes i da doneses racionalnu odluku, mozes li ti to ili ne. A ne da se kacis na familiju. Ima i ta familija pravo na sopstveni zivot.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
 Smile Smile Smile Smile Smile

fasciniran sam....

ajmo ovako.... mudrijaši i pametnjakovići.... ta toplina i DUŠA koja fali može da popuši BEZ PARA

ta "toplina" koja "fali" je obično izgovor da se našljoka govedo i da može da urla, a bez da plati kaznu. Da se ispiša sa terase komšiji na veš, i da nema posledica. Da razvljajuje auto kroz centar i da ga boli kurac...

Ljudi koji su otišli jer su željni NORMALNOG života koji je u Srbiji nemoguć, bez obzira ko šta ovde tvrdio, ne pate uošte. Imaju NORMALAN žđivot koji su i ovde hteli. Voze nov auto. Putuju vikendima. Letuju svake godine na drugom mestu. Ne plaši se da li će imati za ratu za elsurziju, za knjige i u kakvim patikama će mu dete poći jesenas u školu. A najveći broj raspada brakova upravo je konstantan i hroničan nedostatak para, i uvek nešto fali, i uvek se za nešto seca...

Majstori, BANKE daju reklame za kredit ZA SLAVU i ZA KNJIGE.... EJ.... Kakvi kurci palci mi ovde pišete?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
upravo tako
kenja mi se od ovih degena koji lupaju o nekakvoj ''slovenskoj duši'',bukv mi se povraća više od takvih idiotarija i izmišljotina

ako imati ''dušu'' znači kenjati i povraćati mrtav pijan nasred grada,tući ženu i decu,botovati za 2 dinara čak i po forumima,uzdizati u nebesa lika koji prebacuje jebenu lopticu i zaradjuje 200000 puta više od njih i živi bolje od njih a oni bednici podanički mu se još i dive mesto da ga kunu,itd itd-onda je bolje i nemati ''dušu''

ogavan šugavi podanički poremećeni mentalitet

nema goreg naroda od slovenaca/balkanaca,a srbi prednjače u toj septičkoj jami reko bi
moožda su hrvati samo malkice gori i gluplji i debilniji al neverujem,samo su iritantniji,iritantniji im jezik i to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: menjali vedsku

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.