Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve shto ste zeleli da znate o S-300/400 a niste imali gde da prochitate.  (Pročitano 54079 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Aj kad je vec tema otisla u totalni off da dodam samo da je su-35 imao prvi let 18.02.2008., i tada je najavljeno da ce ga rusko VV primiti oko 2011., dakle taj avion je 3 godine daleko od uvodjenja u operativnu upotrebu i jos ima dosta da se radi na njemu. koji je status Irbis radara ne znam, ali mislim da jos nije u operativnoj upotrebi na bilo kom avionu. AESA radari su za sada u upotrebi jedino u americkim borbenim avionima tipa F-15C, F-16 blok 50/52/60 , F-22, F/A-18 E/F, dok ih ostale zemlje (Rusija, Indija, Kina, Japan, Francuska...) jos uvek razvijaju.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Су-35 тј. Су-27БМ је демонстратор како изгледа модернизација постојеће флоте Су-27. Руси не планирају увођење нових апарата генерације Су-27, само модернизацију. У великом броју куповаће само нови ПАК ФА.

А то од када, како и у коликој мери модернизују своје Су-27 је војна тајна и те информације нису доступне на интернету.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13

Moja greska,nisam to ni trebao  zapocinjati iz prostog razloga sto niko nista ne zna o tome-jer nema odgovarajuce manuele koji su jos uvijek skriveni od javnosti IWT AWG-9 & MSL AUX...

To ti je tačno. Ko zna ne priča, ko ne priča zna Smile

Jel imas mozda  kod sebe te casopise da vidimo detalje te price,jel s poklapa s mojom verzijom?

Nažalost nemam kod sebe a živim u napolju. Sva izdanja koja sam kupovao i koja kupujem ostavim kući kad imam odmor. Mislim da se radi o izdanjima Air Forces Monthly iz Januara, Februara ili Marta 2007. godine (uglavnom početka). Za Combat Aircraft se ne mogu tačno sjetiti. Uglavnom u ovom prvom je bila reportaža iz nekoliko djelova o CVN-71 Teodoru Ruzveltu kao i F-14 i njihovim zadnjim danima u službi. Reportaža je uglavnom bila bazirana na tadašnje probleme koje je USN imala sa održavanjem F-14ica kao i o čitavom njihovom službovanju.

U brosuri pise da otkriva brod na 400km.Uporedi brod sa su-27 i vidi  imaju li te dve cifre o dometima smisla.Sta se uopste moze reci da je tacno ako potice sve iz istoga izvora?

Moja greška, radi se o Barsu a ne Irbisu-E. Trenutno ne mogu da nađem link. Ako ga nađem ubaciću ga. Uglavnom možeš naći informacije o tome na stranim avio forumima.

Bilo bi pametnije da te pare usmere i urade nesto po pitanju alkoholizma,droge,sirocadi...i drugima gorucim drustvenim problemima,kao i cinjenici da je rusa svake goodine 700 000 manje.Oruzje bi trebalo biti zadnja stavka po prioritetima u Rusiji...Da su na sve vodili racuna kao sto su vodili o oruzuju ne bi ni dosli u ovakvu situaciju u kakvoj su sada.

Da nisu vodili računa o oružju, ko zna gdje bi im danas kraj bio. Sa NATO paktom, tj. Amerikancima koji se polako približavaju njihovim granicama.

Ako pogledas emisije ruske NTV poput Smotr  (nesto tipa Dozvolite da se obratimo-kod nas) videces dosta lose stanje u VVS.Nista neobicno jer je  samo oslikano opste stanje drzave i drustva.Prosecni godisnji nalet za pilote Mig-31 koji su u sklopu PVO na granicama Rusije krece se oko 25h godisnje.Ako znas nekog pilota pitaj ga sta to znaci imati 25h naleta?

Stanje VVS-a je loše. Misliš da si otkrio Ameriku? Znam to dobro. Ja nisam rekao ništa suprotno. U potpunosti se slažem. Plus: pratim i NTV kad god sam kući.

Što se tiče tvog posta od ranije. Slažem se s tobom sa skoro svim što si rekao. Samo sam ti stavio slike Su-35BM, jer si rekao da nije još letio.

Су-35 тј. Су-27БМ је демонстратор како изгледа модернизација постојеће флоте Су-27. Руси не планирају увођење нових апарата генерације Су-27, само модернизацију. У великом броју куповаће само нови ПАК ФА.

А то од када, како и у коликој мери модернизују своје Су-27 је војна тајна и те информације нису доступне на интернету.

Aleksa, Su-35BM je potpuno novi avion. Tj posljednja modernizacija Su-27. Rusko VVS modernizuje svoje Su-27 iz lovačkih pukova na standard Su-27SM. Dok Su-35 u ruskom VVS-u ima internu oznaku Su-27SM2. Dakle različita 2 aviona. Počni od radara, motora, performansi, naoružanja, avionike... skoro sve je različito.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dobra je stvar, samo nedostaje najosnovnija sirovina-pare. Rusi su napravili i svoj Shuttle Buran koji je cak i letio bez posade (i nije kao sto neki misle kopija Americkog Shuttlea vec su samo preuzeta neka rijesenja), pa je nestalo novaca za daljni projekat a komercijano nije mogao biti pokriven
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
AESA radari su za sada u upotrebi jedino u americkim borbenim avionima tipa F-15C, F-16 blok 50/52/60 , F-22, F/A-18 E/F, dok ih ostale zemlje (Rusija, Indija, Kina, Japan, Francuska...) jos uvek razvijaju.

Koliko je meni poznato samo F-16 blk 60 ima AESA radar i to razvijen na osnovu COTS tehnologije,zaboravio si i JSF.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Отворио сам засебну тему о авионским радарима: http://forum.burek.com/index.php/topic,334343.0.html

Тамо можемо да наставимо причу... ово је тема о С300.

Видимо се тамо.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Gos.  gslavicu ne snalazim se na ovom forumu ovo mi je valjda prvi u zivotu (malo sam mator)pa nikako ne mogu da skapiram kako da procitam te vase opsirnije tekstove o sistemima s-300 jer ovde nalazim samo porukei komentare
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E90
Gos.  gslavicu ne snalazim se na ovom forumu ovo mi je valjda prvi u zivotu (malo sam mator)pa nikako ne mogu da skapiram kako da procitam te vase opsirnije tekstove o sistemima s-300 jer ovde nalazim samo porukei komentare
Na samom pochetku ove teme (stranice 1-3) nalaze se tekstovi u MS Word file-ovima. Skinite ih na svoj komp i prochitajte. Ili mi se javite PP-om, pa cu vam ih poslati mail-om u "neiseckanoj" formi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Uspeo sam svaka chast na temi i obradi, no imam jedan lep . pdf fajl koji prikazuje ukupan razvoj sistema Alamaz i Antey sa pripadajucim raketama (pazite u pocetku se cini da unosi raketa u kucice nisu korektni ali nije tako) poslao bih vam adresu ali se stvarno ne secam gde sam ga skinuo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Ah pregledao sam citav deo o s300 neko vam je vec poslao pdf fajl
Imam neki mali tekst koji je vezan za PVO sisteme ali ne znam kako da ga posaljem na forum odnosno kako da ga prikacim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.