2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:52:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve o Rukometu  (Pročitano 92334 puta)
Hronicar svakodnevice


De ste bili Srbi mili

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 582
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Rukometna selekcija Srbije večeras gostuje u Luksemburgu domaćoj selekciji u utakmici 3. kola pretkvalifikacija za Prvenstvo Evrope. Selektor Jovica Cvetković ima dosta problema sa sastavom tima. Iako se nije potpuno oporavio, Dane Šijan je otputovao za Luksemburg zbog povrede Marjanca. Borko Đorđević je ostao u Beogradu zbog gripa, baš kao i Ratko Nikolić i Alen Toskić. Dobrivoje Marković, po proceni Cvetkovića, nije bio potreban za ovaj meč, tako da će naš tim imati 16 igrača u sastavu. Srbija je je u prva dva kola zabeležila polovičan učinak, jedna pobeda i poraz protiv Izraela
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 







На пут ка Охриду кренуло је 26 људи, 5 из Крушевца, 1 Суботичанин, 1 Новосађанин, 1 Београђанин и 18 Нишлија. На граници два лика бивају враћени пошто нису имали пасоше (  не знам ваљда су мислили да могу да личним картама да пређу) па нас остаје 24. Кад смо ушли у Скопје пошто смо окачили 2 србске заставе на прозоре добијамо 2 камена од локалних шиптара. Аутобус је стао после пар десетина метара и то буквално на метар од пандурских кола и два пандура који су стајали поред. Пандури су били дефинитивно шиптари и по изразу њиховог лица могло се закључити да нас нису ни констатовали, чини ми се да нису ни реч рекли... ето зато није ни било увиђаја, који црни увиђај оно је бре распад система. Најављен долазак навијача а пратње нигде па чак ни после инцидента. Пошто смо видели да нема шта да чекамо крећемо даље ни сами не знамо где. Шофер се усрао па смо после километар-два стали да видимо шта даље. Сиса није хтео да вози па смо некако искукали бус од македонског рукометног савеза. У међувремену у тој некој забити где смо преговарали шта и као долази и нека тв екипа да нас снима али су се кратко задржали. После долазимо до хотела Холидеј ин и ту чекамо нови бус. Локални цигани/роми снимају прилику и прилазе са гомилом неких фуш парфема  а ја не могу да верујем шта су нишлије куповале хахаха на крају је овај један који је хтео нешто да зајебе цигане остао кратак  Све у свему и ту долази нека тв екипа А1 тв станица па су неки наши давали и интервјуе и медијски се експонирали  Долази нову бус, али опет цимање ови мислили да смо играчи па нам обезбедили неки брука аутобус, после опет преговарања крећемо са њим па после неких пређених пар км опет излазимо и улазимо у бус којим смо стигли у Охрид. Кад смо кренули из Ск. напокон добијамо пратњу у виду једних кола али чим смо изашли из града остадосмо опет сами  На једном од стајања је пало и мало грудвање а ту срећемо и 4 македонца(неко рече да су комити) који су колима кренули. Е сад због свега што су Македноци писали по форумима (пре свега од Комита и колико су писали против Срба) требали смо да та 4 мученика да линчујемо али све се свело на братску причу и свако креће својим путем даље. Ово пишем јер вероватно ти из кола нису имали појма да неки полуретардирани мамлази стварају непотребну мржњу преко интернета и само навлаче беду на врат ликовима као што су ови.
У Охрид стижемо у 17 нико нас не прати нити каменује  долазимо до хале нема пандура ма распад система. Излазимо напоље нема никог па ја остадох скроз збуњен имаш осећај као си код куће или смо изгледали баш толико неозбиљно  Ту долази и "бајро жупић" па мало ћаскамо пре уласка у халу. После су нас усмерили на неки улаз где је улазила и њихова публика и ушли смо на бројање без ИКАКВОГ ПРЕТРЕСА значи уносимо кесе, торбе ма нико не ништа не пита, лудница хехехе. Смештају нас у ћошак трибине (десно ако сте гледали пренос) и ту око нас постављају неке метузалеме од пандура. Њихови су углавном били публика имали су и једну заставу Чкембари и неке шалове Комити, Рибари итд. Пар бубњева од којих је један ударао лик са дуском Много смо јаки, па смо га на крају кад се пола хале разишло мало дозивали  Њихово навијање углавном Македонија и доста су били гласни, било је и оно циганско Уууу, аааа Македонија ! Ми се вероватно поред 3000 људи нисмо ни чули али да смо се трудили трудили смо се  Нама цела хала звижди константно а на наше скандирање 3,2,1-Србија! нисам могао да растумачим шта су викали (ај ако је неко разумео нека напише). Позивали смо их пар пута типа И ко не скаче тај је шиптар па да крене цела хала да скакуће али су нас сваки пут иззвиждали  На крају утакмице видимо ми да ови преко пута ништа не схватају дал су глупи ко курац или мисле да их ми вређамо кад вичемо Уби, закољи да шиптар не постоји! па крећемо да певамо Македонско девојче  и ту добијамо аплауз. Е дочекасмо и то, па су онда донекле и прихватили ова скандирања за шипце. Излазимо напоље и враћамо се без икаквих проблема до Ниша, а нас пар настављамо даље.

Ово гостовања остаје упамћено као прво орг. гостовање србских навијача негде од кад имамо државу Србију.
Остаје жал зато што нас је било свега 24 слично као и за Сарајево да је било више људи могло је да буде далеко интересантије мада и овако је бар мени били одлично. Да ли су аутобуси требали да чекају све те силне наше навијаче испред њихових зграда па да се људи одлуче да крену. Да ли је могуће да сви раде  где нестадоше силни школарци? Да ли сви они који су имали "изговор" чекају неко атрактивније гостовање, можда им је испод части да иду на рукомет и још у Охрид не знам али у тренутној ситуацији када ти за свега 2 државе не треба виза а остале су у ЕУ мислим да је ово била идеална прилика да се за мале паре оде на гостовање. Можда има и оних који не желе да буду плаћеници па да се возе о трошку савеза већ искључиво воле све да плаћају из свог џепа ко ће га знати сад више није ни битно. А о разлозима за неодлазак због тога што иду људи из неких других група нећу ни да причам то је бре дно дна 
Разумем навијаче Звезде и Партизана, први имају став да не иду други иду у Атину ових дана а и једни и други имају доста прилике да путују преко, али навијачи мањих клубава па нама је то једина прилика да одемо негде јер са својим клубовима ван земље ко зна да ли ћемо икад ићи.
Свака част Мераклијама и Јакузама ето групе које нису у врху наше сцене чак су Јакузе доста слабе у задње време (неки мој утисак) су се стварно одлично показале. Иако нису у добрим односима прешли су преко тога пошто игра Србија и заједно путовали а несугласице из домаћег првенства оставили су у овом тренутку иза себе. Па ако је из Крушевца кренуло 5 људи колико је онда требало да крене из Београда 
Сад неко ће рећи шта тебе боли курац за оне који нису били, па ево зашто ме то толико боли. Нас 24 нисмо ишли тамо да навијамо свако за себе већ за Србију а није исто када нас 24 нападну шиптари или неко други или кад нас је 100 и више. Значи тиме што нисте/су били аутоматски се људи који иду излажу већој опасности. Што нас је мање то смо угроженији али добро што би реко Кнез Лазар пред бој на Косову: "Не одлучујем да идем у битку према томе колику војску имам већ према томе колику светињу браним"
Идемо даље...
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
5. pobjeda u nizu!!!  Smile Smile Smile Smile


Nezaustavljiva Hrvatska porazila i Mađarsku
FANTASTIČNA Hrvatska na čelu s Draganom Jerkovićem porazila je mađarsku konjicu sa velikih sedam razlike.
Nezaustavljiva Hrvatska porazila i Mađarsku
FANTASTIČNA Hrvatska na čelu s Draganom Jerkovićem porazila je mađarsku konjicu sa velikih sedam razlike.

Junak utakmice je nedvojbeno vratar Dragan Jerković koji je skupio sedamnaest obrana odnosno 48 posto. Izvrsnu utakmicu odigrao je i Blaženko Lacković.

Naši rukometaši danas su pokazali da mogu odigrati sve vrste utakmica, kako one sa mnogo golova, tako i ove tvrde. Veliki posao odradio je i ministar obrane, Špoljarić, koji je imao težak posao protiv gorostasa Gala.

Izvor: Index.hr

Iako se najavljivalo da će Davor Dominiković zaigrati već danas, to se nije dogodilo. No, momci su bili toliko sretni što je Davor nevin, da su danas ovu utakmicu samo za njega pobjedili.

Veliku pohvalu treba uputiti i našim navijačima koji su uistinu bodrili naše rukometaše u teškim trenucima.




edit by djole242
postoji tema o Svetskom prvenstvu u Nemačkoj.

http://forum.burek.com/index.php/topic,182919.msg2473664.html#msg2473664
« Poslednja izmena: 26. Jan 2007, 13:33:49 od djole242 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


silov'o si zvezdu Mateja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3954
Zastava Banja Koviljaca
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6300
Nasi baksuzi izvukli Island u kvalifikacijama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
E kad bi Karabatic igrao za Srbiju... Smile Smile Smile

A zašto bi Karabatić igrao za Srbiju?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Palermo stajl bebe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1282
Zastava Transilvanija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
E kad bi Karabatic igrao za Srbiju... Smile Smile Smile

A zašto bi Karabatić igrao za Srbiju?

Mozda zato sto je srbin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa nije Srbin.

Zato i pitam
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Palermo stajl bebe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1282
Zastava Transilvanija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Koliko ja znam,roditelji su mu iz Nisa.
Ispravi me ako gresim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
Ne gresis,rodjen isti dan kad i ja,samo dve godine kasnije  Smile  U Nisu naravno,i Srbin je...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Mislim da nisi u pravu.

Nikola Karabatić je rođen u Nišu, ali roditelji su mu Hrvati, otac Branko Karabatić rođen je u mjestu Vrsine kod Trogira (blizu Splita), inače je bio rukometni vratar koji je nakog niželigaša Trogira i Dubrovnika branio za Metković, pa otiša u Niš i kasnije u Francusku u Strassbourg. Kasnije je bio trener (Strassbourg i Montpellier).

Pošto je u vrijeme rođenja sina igrao u Nišu, Nikola je tamo rođen.

Inače su Karabatići svakog ljeta u Trogiru, a samo prezime Karabatić je prilično često u trogirskom kraju.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:52:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.