2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:53:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve o Rukometu  (Pročitano 92317 puta)
Zvezda u usponu


zato sto nemam pametnija posla...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1994
Zastava French Polynesia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Motorola V3xx
Balic je jednom recju - fenomenalan. Razmislja u sekundi
i jos brze deluje, svaka cast. Takav bek bi trebao
reprezentaciji Srbije (mada tesko da bi i on pomogao).
Blago Hrvatskoj sto ima igraca takvog kalibra u svojim redovima.
Podseca malo na Nedju Jovanovica dok je bio u najboljoj formi
mada mislim da je bolji igrac od njega
pa dobar je ivano balic, ali ipak trenutno najbolji na svetu je Veliki Arpad, sto je i dokazao prosle godine u finalu lige sampiona kada je njegov siudad real dobio balicev portland sa 20-tak razlike na kraju oba meca!!! Smile Smile Smile go go arpad go go  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
  
Nek ne igra ko se lomi, kom ne kuca srce celicno... Do pobede. Uvek uz Partizan.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Moze ti Arpad silno pomoci svojim odbranama, ali jebi ga onda, ko ce da ti igra?

Jeste on zasluzio to priznanje za najboljeg rukometasa na svetu, ali to mi dodje isto kao nagrada Kanavaru za najfudbalera, ako shvatas sta hocu da ti kazem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


zato sto nemam pametnija posla...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1994
Zastava French Polynesia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Motorola V3xx
pa ne shvatam te, jer ne mozes tako porediti!!!
ne kaze se za dzabe da je golman pola ekipe!!! koliko god da ikgra dobro balic to mu nece nista pomoci ukoliko sola, lozart, hvidt ili neko 4 ne brani dobro!!! Smile
zato arpade napred!!! Smile Smile Smile
PS a oni sto kazu da ce vojvoda braniti za spance mogu samo to da zele jer svi znaju da je arpad veliki patriota, a i ako se slucajno to desi, iako ssam ja ubedjen da nece, nece biti manji u mojim ocima jer kakve su prilike u nasem rukometu nije ni cudo sto se tako prica!!!!
aj u zdravlje Smile
IP sačuvana
social share
  
Nek ne igra ko se lomi, kom ne kuca srce celicno... Do pobede. Uvek uz Partizan.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Znam da je poredjenje tesko, ali opet mislim da dobar golman svojim odbranama moze dati podstrek i sigurnost ekipi, dok igrac kakav je Balic moze da vuce ceo tim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Najbolji rukometaši Srbije danas sa Luksemburgom igraju meč 3. kola pretkvalifikacija za EP


Trijumf pod obavezno


Dobro postiđeni i uzdrmani porazom od, u ovom sportu beznačajne, reprezentacije Izraela, najbolji rukometaši Srbije juče su otputovali u Luksemburg, gde će večeras sa domaćinom odigrati susret trećeg kola pretkvalifikacija za prvenstvo Evrope u Norveškoj, 2008. godine. "Tim i igra su u procesu stvaranja, oscilacije su normalne. Pogotovo kada te, kao nas, snađu brojne povrede i problemi sa gripom. Stalno smo na putu, nemamo vremena za uigravanje... Teško nam je pao poraz od Izraela, za koji prihvatam punu odgovornost, ali najbitnije je da nismo klonuli duhom. Iz meča u meč smo sve jači, što ćemo večeras i dokazati", optimista je selektor Jovica Cvetković, koji će na ovom gostovanju moći da računa na iskusni tandem Anđelković - Kojić, ali ne i na vrlo važan triling Nikolić - Toskić - Šijan, koji je zbog posledica virusne infekcije ostao u Beogradu.


          Izvor:Danas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
I kakva je konačna situacija sa Šterbikom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC Desire HD
RUKOMET: Srbija uspešnija od Luksemburga

Rukometaši Srbije pobedili su u gostima ekipu Luksemburga sa 40:23, u trećoj utakmici pretkvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2008. godine.

Rukometaši Srbije su tako upisali drugu pobedu u drugoj grupi, pošto su prethodno pobedili Izrael na svom terenu, a zatim u gostima izgubili od iste selekcije.

Naredni meč Srbija će igrati u subotu, kada će dočekati Luksemburg, a potom joj slede dva duela sa Makedonijom, u sredu, 17. i u subotu, 20. januara.

U baraž za plasman na EP plasiraće se dve reprezentacije iz grupe, a protivnike za baraž dobiće žrebom, po završetku pretkvalifikacija.

Evropsko prvenstvo 2008. godine igraće se u Norveškoj. Direktno učešće izborili su zvanični prvak Francuska i organizator Norveška, a na osnovu plasmana na prethodnom EP, Španija, Danska, Hrvatska, Nemačka i Rusija.

Put u baraž za sada su osigurali Slovenija, Island, Ukrajina, Poljska, Češka i Madjarska.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Motorola 
I kakva je konačna situacija sa Šterbikom?
Pročitaj teks u današnjem Žurnalu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
mob
Nokia E65
Procitaj nam ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 146
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia D600
                                                       Sudzum za Stojkovica


na pomolu trampa vojvodine i partizana
Pre­drag Ju­ško­vić: Za­in­te­re­so­va­ni smo za de­sno kri­lo No­vo­sa­đa­na, ali
ni­šta ni­je do­go­vo­re­no. U na­red­na dva-tri da­na će­mo zna­ti de­ta­lje

U Hum­skoj ne se­de skr­šte­nih ru­ku. Na­pr­o­tiv. Ra­de i Ni­ko­la Je­vre­mo­vić i nje­go­vi iza­bra­ni­ci, ali i upra­va klu­ba. Ope­ra­tiv­ci ti­ma iz Hum­ske gle­da­ju ka­ko će da na­do­me­ste od­la­zak de­snog kri­la, Bo­ja­na To­mi­ća i sred­njeg be­ka, Mi­o­dra­ga Vu­ja­di­no­vi­ća. Za de­sno kri­lo se već vi­di re­še­nje. Ru­ko­met­na čar­ši­ja je oba­ve­šte­na o sve­mu, pa i o to­me ko do­la­zi u Par­ti­zan Si & Si. Ona ka­že - Ne­ma­nja Su­džum!

Da pri­ča ni­je iz­mi­šlje­na, po­tvr­đu­ju de­ta­lji - de­sno kri­lo la­la bi u Hum­sku do­šlo u za­me­nu za To­mi­cu Stoj­ko­vi­ća. Ču­var mre­že cr­no-be­lih je, s ob­zi­rom na to da po­red Mar­jan­ca, Bog­da­no­vić i on ima­ju ma­nju mi­nu­ta­žu, vo­ljan da ode iz Hum­ske, jer že­li da bra­ni, što olak­ša­va tram­pu. Ali, po­sto­ji i pro­blem... Tu je Su­džu­mov ugo­vor sa No­vo­sa­đa­ni­ma do 2008. go­di­ne.

- Za­in­te­re­so­va­ni smo za Su­džu­ma, ali ni­šta ni­je do­go­vo­re­no. U na­red­na dva-tri da­na će­mo zna­ti de­ta­lje. Mi smo stu­pi­li u kon­takt sa No­vo­sa­đa­ni­ma i če­ka­mo nji­hov od­go­vor. Ovih da­na bi tre­ba­lo da ima­ju UO ko­ji će da do­ne­se od­lu­ku o to­me da li će da pu­ste Ne­ma­nju, ili ne. Pro­blem je što Su­džum ima ugo­vor sa la­la­ma do 2008. go­di­ne. Po­sto­ji i op­ci­ja o ustup­ni­ci, od­no­sno da oni na­ma da­ju Su­džu­ma do kra­ja se­zo­ne, a mi nji­ma Stoj­ko­vi­ća - ja­san je ge­ne­ral­ni se­kre­tar Pre­drag Ju­ško­vić.



izvor:sport
IP sačuvana
social share
Jer, bolja nam je smrt u podvigu, negoli život u sramoti, bolje nam je u borbi smrt od mača primiti, nego pleća naša neprijateljima podati! Umrećemo da živi budemo!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:53:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.