Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve cigarete od juče skuplje 10 dinara  (Pročitano 2807 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Samsung 111111
Nema potrebe da raspravljate sta je veci otrov i zasto bi trebalo da bude luksuz i skuplje Smiley

Ako je nesto otrovno/zarazno/opasno..onda to treba ili zabraniti ili se ne mesati pa ko hoce da se ubije neka se ubije.

Mislim u redu je stroge kazne i slicne stvri za one koji svojim trovanjem ugrozavaju druge..ali ne vidim ama bas nista humano u tome da ako neko hoce da se davi u dimu..ti mu nabijes cenu u cigarete i objasnjavas da je to za njegovo dobro i + je luksuz  Smile

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
munka koliko godina vec ne koristis cigarete?

Od 27.6.2008. ako se dobro secam. Znaci sad je bilo 7 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.132
I one zdrave elektronske poskupele...fak...
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
"Ne planiram da ostavljam cigare nikad".

Nikad necu razumeti. Do zadnjeg svog dana necu moci da shvatim ovakve izjave. Ali ne patim od toga da moram sve da razumem ili da prihvatim.. srecom.

Inace ostavices. Kad se budes usrao od straha prvi put. A ja ti zelim da i pre toga ostavis pogotovo ako imas porodicu i nekoga ko ti je vazniji od tebe samog.

Можда ћу да смањим, али остављање не долази у обзир.
Ми неки уживамо у цигаретама, страсвени пушач сам.
Фројд је рак усне добио због њих па их није оставио, Че Гевара је трпео несносне болове јер су му плућа била хаос од кубанки па је наставио да пуши, а још је имао и астму.
Надам се да нећу да завршим као они али желим само да ти кажем колико далеко су спремни неки да оду само да би уживали у дувану.

Sto se tice ovoga sto ne nameravas da ostavis, pa vise cenim tu izjavu nego silna obecanja tipa ostavicu, smanjicu i slicno...

Наравно, гледам да будем искрен првенствено према себи па онда и према осталима.
Нисам ти ја Вучић па да дајем лажна обећања  Smile
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Samsung 111111
Pa sad pitnje je dal uziva ili mora da zadovolji zavisnost  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Веруј ми, ја и уживам. Не знам за друге. Рецимо, ја дању немам воље да пушим уопште, некако није ми то то док ноћу обожавам да изађем на терасу и запалим пљугу. Тако се опустим и одморим и средим мисли.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Izvini, ali meni je to sa Frojdom i Če Gevarom glupost. Mislim na to glorifikovanje pušenja i svesnog, namernog uništavanja sebe.

Da sutra Milica Mandić odluči da se razbija od alkohola do kraja života... da Đoković odluči da se prežderava picama koje je kao mali voleo i tamanio... i da Ana Ivanović počne da šmrče sa namerom da jednog dana umre nafiksana... da li bi se i onda javljali takvi komentari podrške i glorifikovanja? Ajde realno?


Šta hoću da kažem? Svako neka ima svoje zadovoljstvo u kome uživa, ali ajde ako može bez tih glorifikovanja i brkanja lončića kojima su pušači često skloni. Evo i ja volim da jedem, pa to ne znači da ću kad vidim nekog nesrećenika od 200 kila koji isto trpi bolove kao što je trpeo Če samo na drugom mestu, i koji će isto da fasuje neku rakčinu kao Frojd...da ću kad ga vidim, da mu kažem kakav je car i da tako treba da nastavi, samo zato što voli isto zadovoljstvo kao ja... To je glupost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Pa deluje kao boemski pa je samim tim super i kul sto su se unakazili tim sranjima...

Веруј ми, ја и уживам. Не знам за друге. Рецимо, ја дању немам воље да пушим уопште, некако није ми то то док ноћу обожавам да изађем на терасу и запалим пљугу. Тако се опустим и одморим и средим мисли.

Jak si mi ti strastven pusac kad ti se pusi samo uvece na terasi.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jul 2015, 01:20:05 od 1286zenabre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.132
U principu svako radi sta mu je volja...mozemo konstatovati dal je nesto lose ili dobro, ali ulaziti u dubioze zasto neko radi to sto radi kham.
Ja sam ostavio zbog velikih zdrastvenih problema ali mi ne pada napamet da bilo kome sada tu pricam ostavi cigarete. Ljudi puse po 50 godina i nikom nista, a imas i da ljudi zdravi kao dren padnu kao pokoseni.
Ja nisam doziveo nikakvo prosvecenje nakon ostavljanja, cak sam nagurao druge zdrastvene probleme  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Da, to je takođe problem, što deo pušača (ponavljam - DEO) stalno pokušava da glorifikuje to svoje zadovoljstvo. Posebno u Srbiji. U srednjoj školi se nameće stav/trend/utisak da kad propušiš, onda si kao sazreo, ili si bar postao kul, deo društva. To se tačno vidi na nekim klincima, vidiš da su propušili samo zato što prate društvo, a ne zato što vole cigarete. Takođe je bio i onaj period kad su se cigare utrpavale u filmove. Istina, toga više nema, ali dok su suzbijene sa TVa, čitave generacije su se navukle na njih.

Još jedan primer tog glorifikovanja su neke njihove fore, kao ono kad im padne cigareta, pa ako nisu baš toliko očajni da je pokupe sa prljavog poda i stave u usta, onda kao kažu ''neka, za mrtve''. To sam čuo nekoliko puta. Ili kad mi pričala neka devojka neki doživljaj pa kaže ''znači, lik mi traži poslednju cigaretu... ja ne mogu tebi da opišem to stanje, ali veruj mi,to je nešto neverovatno, poslednja cigareta je svetinja...'' Mislim se aj bre kokoško ne seri, znam ljude koji su u ratu delili poslednje kapi vode i municije pa mi nisu pravili epopeje oko toga.  Smile  Smile


Dakle, svako nek uživa u svom zadovoljstvu, al po mogućnosti bez tih glorifikovanja i proseravanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.