Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve cigarete od juče skuplje 10 dinara  (Pročitano 2799 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
mob
Samsung GT-S7580
Ne, samo cigare ne  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
bolji je kokain milicu
kao sto nas je dobri doktor naucio
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Ајде ви непушачи и антиалкохоличари што критикујете нас пушаче, то могу и да разумем. Ја јесам пушач али то ми је сад постала потреба због дугогодишњег конзумирања и не планирам да их остављам уопште јер ми је то једна врста уживања. Али кад крену да ме критикују ови које сваког дана у 7 ујутру видим са по две флаше пива испред продавнице тачно ми дође да им их набијем у анални отвор, да не кажем дупе.
Колко ја знам бројчано много више Срба ужива у алкохолу него ли у цигаретама. Нека се дигну цене и том алкохолу, типа да Зајечарац кошта 100 динара по флаши па ај да видимо да ли ће га се (ти исти људи који критикују мене због цигарета) одрећи.

А непушачи и повремени конзументи алкохола у нормалним количинама слободно могу да ми причају како грешим у вези цигарета, ја стварно немам ниједан аргумент који би могао да искористим у своју одбрану.
А господа алкохоличари немају права и тачка.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Citat
Нека се дигну цене и том алкохолу, типа да Зајечарац кошта 100 динара по флаши па ај да видимо да ли ће га се (ти исти људи који критикују мене због цигарета) одрећи.

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2442.0
mob
Motorola 
  Ne mogu nikome da serem,jer sam i sam 17 godina pušio,od toga petnaestak po kutiju dnevno.Ipak sam zahvalan državi što sam zbog nje zdraviji i ne pušim već deceniju.Batalio sam zato što je država najpre izrazito oborila kvalitet,a ubrzo i potpuno ubila "zelenu Moravu" koju bih (da je još ima) pušio čak i da imam love kao Bil Gejts.
  Generalno,žao mi je (punoletnih) pušača koje cenama deru kao magarce ,tvrdeći da je duvan uzročnik silnih boleština,a zdravlje bi im drastično manje ugrožavali prostim netrpanjem kojekakvih aditiva u cigarete.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
"Ne planiram da ostavljam cigare nikad".

Nikad necu razumeti. Do zadnjeg svog dana necu moci da shvatim ovakve izjave. Ali ne patim od toga da moram sve da razumem ili da prihvatim.. srecom.

Inace ostavices. Kad se budes usrao od straha prvi put. A ja ti zelim da i pre toga ostavis pogotovo ako imas porodicu i nekoga ko ti je vazniji od tebe samog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Ja jedino necu razumeti sta vidite u uvlacenju katrana u sebe. Kada pitam nekog zasto pusi niko ne zna da mi kaze.

Mislim svako moze da trosi svoje pare na sta zeli, nisam od onih sto smaraju pusace kako sam nepusac.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 20:30:05 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
munka koliko godina vec ne koristis cigarete?
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Samsung 111111
Ja pak uopste ne razumem zasto je cigara luksuz ? Smiley
Ne vidim ama bas jedan razlog sto bi neka travka od zanemarljive vrednosti kostala kao da vredi boga i + da joj raste cena  Smile

Evo iz mesta moju patku velicine jedan metar kratim na parcice od 20 cm ako mi neko nadje normalan razlog za poskupljenje.

Inacce nisam pusac ima par godina.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ајде ви непушачи и антиалкохоличари што критикујете нас пушаче, то могу и да разумем. Ја јесам пушач али то ми је сад постала потреба због дугогодишњег конзумирања и не планирам да их остављам уопште јер ми је то једна врста уживања. Али кад крену да ме критикују ови које сваког дана у 7 ујутру видим са по две флаше пива испред продавнице тачно ми дође да им их набијем у анални отвор, да не кажем дупе.
Колко ја знам бројчано много више Срба ужива у алкохолу него ли у цигаретама. Нека се дигну цене и том алкохолу, типа да Зајечарац кошта 100 динара по флаши па ај да видимо да ли ће га се (ти исти људи који критикују мене због цигарета) одрећи.

А непушачи и повремени конзументи алкохола у нормалним количинама слободно могу да ми причају како грешим у вези цигарета, ја стварно немам ниједан аргумент који би могао да искористим у своју одбрану.
А господа алкохоличари немају права и тачка.
 Smile Smile

Tim ljudima sto se alkoholisu ne treba da poskupi alkohol zato sto oni trose slicno para kao oni sto puse 2 pakle dnevno. E jedino ako trose znatno manje onda neka i to poskupi.

Sto se tice ovoga sto ne nameravas da ostavis, pa vise cenim tu izjavu nego silna obecanja tipa ostavicu, smanjicu i slicno... A stvarno, ali stvarno neka mi neko objasni kako moze to da bude uzivanje? Dobro ja kao iz zdravstvenih razloga ne bih smeo da budem pusac, ali ajde bas sam probo malo to sranje, i ne mogu da verujem kako mozete da trpite onaj smrad cigare i onu dimcinu u ustima?

Evo iz mesta moju patku velicine jedan metar kratim na parcice od 20 cm ako mi neko nadje normalan razlog za poskupljenje.

Cuj patka od metar, ne postoji patka od metar...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.