Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sumnjivi nestanak i ubistvo pevacice u Borci  (Pročitano 15884 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
mob
HTC One
Cekamo ko ce sledeci da bude pozvan da napusti zadrugu... ili da udje u parove... ne znam koja je od ove dve drzavne institucije zaduzena za ovaj deo postupka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ova bliza draganu j vucicevicu...znaci zadruga... Smile
a i pecednik vucic je  reko da nece vise dozvoliti ovakve stvari..i svakom ko misli da ubija i tuce zene..
imace posla s njim... Smile Smile Smile tako nesto...nisam bas sve cuo... gledo sam usput  i kocarku..  Smile
bolje da je naredio orlovima da se malo vise potrude ...a ne da ih janezi pobede i da se narod zivcira... Smile
« Poslednja izmena: 17. Sep 2017, 22:58:40 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
mob
Sony 
Ako Vesna Rivas kaže da Zoran nije kriv onda to mora da je tako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava


vid majmuna sto se raduje kad uzme bananu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ovi marijanovic su srpski kardashijani...

cak i slicnosti ima...

samo jos neko pol da promeni...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
ИСПЛИВАО СНИМАК КОЈИ ЋЕ ВАМ УТЕРАТИ ЈЕЗУ У КОСТИ: 10-ГОДИШЊИ ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ ПРИЧА О УБИЦАМА!

Зоран Марјановић се тренутно налази у Централном затвору, где ће остати наредних месец дана, односно све док траје финална истрага поводом убиства његове супруге Јелене Марјановић Крсмановић, како не би могао да утиче на сведоке. Краткотрајни боравак у ријалитију "Задруга" је поделио мишљења о овом композитору, те су једни налазили додатне разлоге због којих тврде да је "умно поремећени убица", док други признају да су променили став који су имали о њему, те да више нису уверени у његову кривицу.

 Коментара: 0
Зоран Марјановић ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ • YОУТУБЕ
Ипак, да је Марјановић одувек био помало чудан, говори и снимак стар 28 година, на ком је Зоран тек 10-годишњак који се исповеда пред камерама тада чувеног часописа намењеног паранормалним појавама.
Марјановић је те 1990. године за "Треће око" открио да још од седме године доживљава астралну пројекцију у сну.
Зоран Марјановић ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ • YОУТУБЕ
- Астрални свет је град мртвих, како би се рекло. У сну, кад заспим, ишао сам до првог нивоа астрала - започео је 10-годишњи Зоран причу, зачуђујуће зрелим начином изражавања за дете основношколског узраста.
- Има четири негативна нивоа и седам позитивних. Можда их има и више, али ја сам само четири прошао. Негативни су за убице и за оне који не раде позитивно. Тамо сам видео људе који и нису баш људи. Тамо је црно-бело све. То су напаћеници све. Има и ниво самоубица. Зависи како су се убили, тако и изгледају - наставио је причу Марјановић, а затим образложио да у позитивним нивоима живе астрална тела позитивних људи.
Зоран Марјановић ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ • YОУТУБЕ
- Тамо сам видео дворац, траву и шуме. Све је нормално, само што све што се тамо налази има свој сјај - поручио је Зоран и открио да није разговарао ни са ким у астралу, али да је једна особа била његов водич.
10-годишњи Зоран Марјановић је тврдио да у астрални свет стиже тако што се одвоји од свог тела и кроз облаке долази у друге светове, као и да са тим световима и људима има контакт и у нормалном стању.
Цео видео можете погледати у наставку.



http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/isplivao-snimak-koji-ce-vam-uterati-jezu-u-kosti-10-godisnji-zoran-marjanovic-prica-o/nst8brp
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ УБЕЂЕН: Зоран Марјановић је психо, али није убица, ОН КРИЈЕ ЗЛОЧИНЦА!Треба га ставити у самицу да се суочи сам са собом и злочином, пући ће он врло брзо и све испричати, тврди Шешељ
информер 18. 09. 2017. 21:15 0
Информер
Лидер СРС Војислав Шешељ, који је прексиноћ у 'Задрузи' изнео своја сазнања о убиству Јелене Марјановић и хапшењу њеног супруга, каже за Информер да је очигледно да је Зоран тежак психопата, али сматра да он највероватније није убица, већ саучесник у језивом злочину!
- Готово да сам сигуран да је Марјановић помагач и саучесник у убиству своје супруге! Непосредни убица, монструозни злочинац јесте неко из Зоранове непосредне близине, највероватније неко из породице - каже Шешељ за Информер.
Клупко се одмотава
Мислим да је Зоран само помагач у овом убиству, саучесник, на шта указују и пронађени трагови...
Слаба је он личност
Наш саговорник тврди да, на основу деценијског искуства у свакодневном раду са људима, може са великом сигурношћу да препозна човека способног за хладнокрвно убиство, а Зоран Марјановић је, према том његовом суду, "исувише слаба личност".
- Још као студент темељно сам изучавао судску медицину и судску психијатрију са психопатологијом и мислим да имам то знање и ту моћ да проценим ко јесте, а ко није у стању да хладнокрвно убије. Моје мишљење је да је Зоран само помагач у овом убиству, саучесник, на шта указују и пронађени трагови ДНК и трагови земље и блата на његовим панталонама - наводи Шешељ, који детаљно износи своју теорију злочина.
КРИМИНОЛОГ ЗЛАТКО НИКОЛИЋ: Све време тврдим да је ЈЕЛЕНА УБИЈЕНА ИЗ СТРАСТИ, И ДА ЈЕ УБИЦА МУЖ ИЛИ ЉУБАВНИК!
- Више нема сумње да се ДНК Зорана Марјановића налазио на Јеленином вешу. Када је убијена, жртва је пресвлачена и могуће је да је он то радио, за тако нешто он јесте способан, али уверен сам да је прави убица неко други из његове непосредне близине! Кад гледам физиономије људи који се врте у тој истрази, могу да закључим да Зоран јесте тежак психопата, али он није у стању да убије, једноставно није профил убице! Врло је занимљиво и то што тек сада Зоранов отац Владимир први пут говори о мотиву убиства, о некаквом љубавнику, моћном тајкуну. Тако нешто није се спомињало раније и врло је сумњиво зашто Владимир то баш сада потеже... - објашњава Шешељ и наставља:
- То што су на Зорановим панталонама нађене честице блата идентичне оним које су нађене на Јелениној смрсканој глави јесте необорив доказ да је он саучесник у убиству. Сада би било јако важно да он призна све и каже шта се и како тачно десило!
Потребни професионалци
Први човек радикала додаје да је Зоран слаба, лабилна личност која ће, по његовом мишљењу, сигурно јако брзо 'подлећи затворској ћелији'.
- Пропеваће он врло брзо ако га буду држали у самици, неће моћи дуго да издржи такав притисак. Тешко ће он то да подноси. Зоран сада једва чека да изађе и све ће испричати само да га пусте! Ако га професионални полицајци буду обрађивали, пашће он врло брзо. Ја знам једног јединог човека који у затвору може буквално све да издржи, понекад га видим у огледалу и уплашим се - каже Шешељ у свом маниру.
 http://www.informer.rs/vesti/hronika/152738/VOJISLAV-SESELJ-UBEDJEN-Zoran-Marjanovic-psiho-ali-nije-ubica-KRIJE-ZLOCINCA
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

jbt ...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Izvor: Informer....

Isuse, boze i svi svetci...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.