Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šumadinac nudi Srbiji besplatnu struju  (Pročitano 9698 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.91
Velike industrije to jest korporacije drze kontrole svemu ovome.  Pa ko je zabranio Tesli da sprovede jeftinu struju?  JP Morgan i ekipa koja je mogla da izgubi lovu.  Dakle sve ovde "alternativne" vidove energije bi lako mogli pretvoriti u svakodnevne, ali to status kvo ne zeli.

Zasto na primer nisu legalizovali marihuany u USA? Zbog lobija duvanske i alkoholne industrije.
Tako je i sa ovim.

Napredak nauke je ranije blokirala crkva, danas je blokiraju magnati kojima nije u vidu da se ljudi izlece, da zive bez dugova i da mogu da zive normalno, jer da je sve to moguce, veliki profit nije.

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Sony xperia
Razdeviselju crni, pa ti si bar tamo. Raspitaj se ko je Adam Trombly, zasto mu je Busova administracija blokirala projekat iako je izneo pred UN uredjaj za dzabe energiju. Ne samo to, vec su mu na kraju konfiskovali sve iz labaratorije.
Isto Johan Bedini. Jos '74-e je ponudio uredjaj. Napadnut je u svojoj laboratoriji.
Kanadjanin John Hutchison, ne samo uredjaj vec i antigravitacioni model odradio. 1978. izvrsena racija na laboratorij i sve odneto. Ponovo 1989 i 2000-e godine.
Eugene Mallove inzenjer sa MTI-a, pretucen na smrt 2004-e.

Da ne nabrajam na dalje.  Smile

PS. Namerno nisam naveo titule.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2012, 21:41:34 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Pa ako bi napravio bezican prenos elektricne enegrije oduzeo bi Romima osnovu za prezivljavanje  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.91
Razdeviselju crni, pa ti si bar tamo. Raspitaj se ko je Adam Trombly, zasto mu je Busova administracija blokirala projekat iako je izneo pred UN uredjaj za dzabe energiju. Ne samo to, vec su mu na kraju konfiskovali sve iz labaratorije.
Isto Johan Bedini. Jos '74-e je ponudio uredjaj. Napadnut je u svojoj laboratoriji.
Kanadjanin John Hutchison, ne samo uredjaj vec i antigravitacioni model odradio. 1978. izvrsena racija na laboratorij i sve odneto. Ponovo 1989 i 2000-e godine.
Eugene Mallove inzenjer sa MTI-a, pretucen na smrt 2004-e.

Da ne nabrajam na dalje.  Smile

PS. Namerno nisam naveo titule.
Hvala za nadimak  Smile

Poznato mi je brate sve to sto pricas.  Bio je cak jedan manji dokumentarac koji se zvao "Thrive" koji je spomenuo ja mislim bar jednog od gore navedenih.  Project Earth bese ime njegovog projekta?

PS
Kako si pobratime?  Sto godina  Smile

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Sony xperia
Odlicno prijatelju. Ma jeste iz tog sam dokumenatrca to i prepisao da ne trazim po kompu jos. Napunio  sam raznoraznim stvarima i vise ne znam sta je gde. Da l' na diskovima, kod zene u lap topu, kod mene u kompu ... Smiley

Evo i na netu ga ima sa srpskim prevodom.



Da nadodam nesto svezije. Nema ih nesto oni italijani sa hladnom fuzijom, onaj iracanin koji rece da ce vladama poslati nacrte ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.91
Odlicno prijatelju. Ma jeste iz tog sam dokumenatrca to i prepisao da ne trazim po kompu jos. Napunio  sam raznoraznim stvarima i vise ne znam sta je gde. Da l' na diskovima, kod zene u lap topu, kod mene u kompu ... Smiley

Evo i na netu ga ima sa srpskim prevodom.



Da nadodam nesto svezije. Nema ih nesto oni italijani sa hladnom fuzijom, onaj iracanin koji rece da ce vladama poslati nacrte ...
Eto super.  Two great minds think alike  Smile  Now I only need to get you into virgins...  Smile

Pravo da ti kazem za ovo posljednje sto si naveo, ne bih da slutim, ali moguce je da su otisli u "podzemlje" ili ih je neka zemlja angazovala za Above Top Secret istrazivanje ili su nestali, jer oni koji se suprostave tim mocnicima ne zive dugo.

Ovde ima par ljudi koji jos pamte coveka koji je izmislio kola koja rade na vodu.  I taj covek i ta kola su nestala va vek vekova, niko nije vise cuo za njih.  Opasne mahinacije se vode u senkama
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Sony xperia
Virgins, virgins ... Smiley

Potseti me za auto na vodu. Jos pre, ajd' da kazem, preko 30 god dok bese TVBGD. Mislim samo jedan kanal. Bila vest o nekom koreancu koji je potrosio 40-ak automobilskih motora i na kraju uspeo da napravi da se pokrece na vodu. Kaze da je mogao da ide i na recnu, coca colu i sta znam koju jos tekucinu. Nakon toga vise nista o njemu nisam cuo. Doduse i drugo vreme bilo. Nije kao sada da informacije mozes naci tamo gde ih najmanje trazis.

Nakon mozda 10-15 godina opet vest, rusi napravili kamion na vodu. I opet nista vise o tome.

U zadnje vreme citam, oko 2000 australijanaca ima takve masine. Ali kada idu na tehnicki ili sta vec, kako tamo ide, vrate da rade na klasicno gorivo. Kada zavrse, opet bace da ide na vodu.

I da kazemo da ne postoji tehnologija tesko. Jos kada se zna da su kinezi napravili nesto sto jurca kao auto, ali koristi polje nulte tacke. Energiju vakuma. Objavili to pa se ucutali. A o tome istome jos 70-ih su se fizicari sakupili u engleskoj da vide nacine kako to koristiti.
Onaj, aaaa, na vrh mi jezika, iz Locked Martena, je pre 30-ak godina na predavanu na nekom americkom univerzitetu rekao da posedujemo tehnologiju za lebdece automobile kao i za let do zvezda. Ali, cvrc. Ne daju "braca".

« Poslednja izmena: 29. Nov 2012, 22:09:13 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.91
Virgins, virgins ... Smiley

Potseti me za auto na vodu. Jos pre, ajd' da kazem, preko 30 god dok bese TVBGD. Mislim samo jedan kanal. Bila vest o nekom koreancu koji je potrosio 40-ak automobilskih motora i na kraju uspeo da napravi da se pokrece na vodu. Kaze da je mogao da ide i na recnu, coca colu i sta znam koju jos tekucinu. Nakon toga vise nista o njemu nisam cuo. Doduse i drugo vreme bilo. Nije kao sada da informacije mozes naci tamo gde ih najmanje trazis.

Nakon mozda 10-15 godina opet vest, rusi napravili kamion na vodu. I opet nista vise o tome.

U zadnje vreme citam, oko 2000 australijanaca ima takve masine. Ali kada idu na tehnicki ili sta vec, kako tamo ide, vrate da rade na klasicno gorivo. Kada zavrse, opet bace da ide na vodu.

I da kazemo da ne postoji tehnologija tesko. Jos kada se zna da su kinezi napravili nesto sto jurca kao auto, ali koristi polje nulte tacke. Energiju vakuma. Objavili to pa se ucutali. A o tome istome jos 70-ih su se fizicari sakupili u engleskoj da vide nacine kako to koristiti.
Onaj, aaaa, na vrh mi jezika, iz Locked Martena, je pre 30-ak godina na predavanu na nekom americkom univerzitetu rekao da posedujemo tehnologiju za lebdece automobile kao i za let do zvezda. Ali, cvrc. Ne daju "braca".


Always, always (Soon to be an Extinct Species, I must find an alternative)

Pun su i net i novine istih i slicnih prica, malo, malo pa se neko javi, i onda ne cujes nista, jer kao sto ti rece, nme daju.  To je zalosno ali istinito.  Mada me ni ne cudi.  Sa dolaskom takve tehnologije, zivot bi se unapredio, podigao bi se natalitet, smanjila bi se stetnost i zavisnost na ove tradicionalne vidove energije, a istovremeno jos i dalje verujem da ti isti guraju redukciju populacije.

Ovde u Americi na primer efektivno blokiraju sve alternative, pa cak brisu istoriju.  Ovde za Teslu zna samo banda i oni koji studiraju fiziku, mozda hemiju i elektronski inzenjering, i to je to.  Dakle kada su Teslu mogli da izbrisu iz postojanja, koji je toliko uradio za njih, ne bi trebalo da nas cudi ni ovo.  Nazalost svaka ovakva tehnologija da se i adaptira bila bi u ratne svrhe. 

Kamo lepe srece burazeru da se nesto pozitivno ostvari
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
podigao bi se natalitet,

Pa ima nas 7 miliijardi, dosta je  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.91
To i NWO misli Maradicu
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.