Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stroga presuda: Dokiću čak 15 meseci zatvora!  (Pročitano 7957 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Onda sam ja blaži prema njemu,bolje je u zatvoru,nego u dilkarnici. Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2009, 19:25:58 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Kažem ti ja da nisi shvatio  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Inace, kazna je takva jer je min za nelegalno drzanje oruzja 1 godina. Presuda nema veze sa pretnjama.


У пракси се за то добија условна казна уколико ниси раније осуђиван.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Niti sam pretio, niti sam imao nameru da bilo kome naudim! Novinarima sam rekao da ću je gađati „zoljom" više u afektu i šali - rekao je Dokić.
Ma idi begaj  Smile Smile

  Daleko od toga da likujem nad sudbinom čoveka ali jbm ti državu i što nije zatvarala tone i tone ljudi koji su ubijali nakon brda pretnji a sad skoro jedan lik je ubio ženu sa kojom se razveo u sred centra za socijalni rad i SVI živi znaju da joj je pretio! Isto tako onaj lik u Leskovcu što je rešetao sa kalašom po selu i ubio 7-8 ljudi -isto tako je pretio duže vreme da će da ubije neke ljude! Imamo onog lika od skoro što je pobio neznam ni ja koliko ljudi lovačkom puškom i pogadjate naravno:Pretio je i murija je to znala i svi su to znali.

 Državo-srednji prst od mene
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
Pa, ono jes' da je sve tako...
Al sta ces. Ipak je ambasadorka zvanicnik jedne zemlje... Sta da se radi. Kad god je u pitanju zvanicno lice, iliti neko u uniformi, na kraju najebes...
Proslo leto sam se ja posvadjao sa nekim pandurom i to zato sto je lik smislio da mi pise krivicnu prijavu zato sto sam bio glasan na ulici (pevao pijan kad sam isao kuci). I objasnjavam ja njemu da je to nemoguce i tako dalje i tako blize i malo, po malo mi se posvadjasmo. I naljuti se cova lepo i sasljapa mi bar tu prekrsajnu, a onda on ikolega ispricali sudiji za prekrsaje sta je bilo, ja isto sta je bilo i ona naravno "priklonila poverenje njima" i dobijam ja 7 500 hiljada kaznu za remecenje javnog reda i mira. Jes da je u praksi to kad nema elemenata nasilja 1 500 din, al jebi ga. Bilo uniformisano lice. Al do duse, da i ja rekoh sta je on meni rekao u sali, mogao sam ja njega i krivicno goniti... Isto ko ovi Damira...
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ц ц ц ... да си извади 500 динџи на време уштедео би 7000  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
ц ц ц ... да си извади 500 динџи на време уштедео би 7000 Smile
Smile Smile Smile

hehehe, Dokicu kod ove ne bi pomoglo ni 500 000 zelembaca australijskih... Ipak je ona ambasador... Smile
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skeptik,cinik & slobodni mislilac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson w200
Primetili su već neki na forumu: važno je da je odmah izjavio kako je upitanju zavera; šatro neki ljudi iz Demokratske  bi se dokopali njegovog imanja. Kakav bezobrazluk. Blažen da je delirium tremens, ili to sredstvo koje uzima da bi bio takav.
Gledao sam ga jednom u nekoj emisiji, mislim da je bila na pokojnom Trećem kanalu - i za 5 minuta je uspeo da me ispomera. Malo ljudi me tako iziritiralo i uživo, a ne preko TV-a. Smiley
Bdw, uopšte me ne bi iznenadilo da Jelena ne voli tenis; da ju je od njene četvrte - pete godine njen dragi tatica pritiskao, i malo glumio Karolja Seleša. Pre ću u to poverovati, nego u priču da su je neki oteli i "isprali joj mozak", i sad je kao sprečavaju da igra i "uništavaju je". Devojka, ladno, jedva čekala da pobegne od ludaka.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Nešto što sam primetio, možda je u pitanju puka slučajnost. Bradica koju ima Dokić je očigledno svesno štucovana da poprimi takav oblik. Sličnu bradicu neguje pop iz Crne Reke, a takvu bradicu je odnegovao i onaj Amerikanac koji je premlatio Jevrejina u Njujorku, pa smo mi dali 1 000 000 $ obeštećenja. Ima li takva bradica neki smisao kao znak raspoznavanja? Bratstvo siledžija, nešto u tom fazonu? Prepoznatljiv kao metalac, prepoznatljiv kao reper, pa su ovi prepoznatljivi kao tabadžije.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Nešto što sam primetio, možda je u pitanju puka slučajnost. Bradica koju ima Dokić je očigledno svesno štucovana da poprimi takav oblik. Sličnu bradicu neguje pop iz Crne Reke, a takvu bradicu je odnegovao i onaj Amerikanac koji je premlatio Jevrejina u Njujorku, pa smo mi dali 1 000 000 $ obeštećenja. Ima li takva bradica neki smisao kao znak raspoznavanja? Bratstvo siledžija, nešto u tom fazonu? Prepoznatljiv kao metalac, prepoznatljiv kao reper, pa su ovi prepoznatljivi kao tabadžije.


Да наравно, а вођа им је ко? Бруно Векарић? Ал'  је теби добро.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.