Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stroga presuda: Dokiću čak 15 meseci zatvora!  (Pročitano 7956 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je greska do novinara...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ja nisam poštovalac Dokica , naprotiv , ali sam mišlenja da je kazna previsoka , ako bi se svi oni koji poseduju ilegalno oružje kaznili po godinu dana na ulicama ne bi bilo gotovo nikoga jer bi svi bili u zatvotru , ovde se radi o necemu drugo a ne o kazni za posedovanje dve bombe , njega je najmane sudio sud ,bilo bi lepo kada bi sudije bile tako hrabre pa kažnjavale prave kriminalce adekvatnim kaznama a ne da pokazuju svoju hrabrost na deci,navijacima i starcima ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja se slazem jedino da za njega nije zatvor, vec ustanova zatvorenog tipa...
Izgleda da je onaj njegov nesretni sin jedina bela ovca u citavoj porodici koja ide okolo i crveni se zbog oca i sestre...  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2009, 18:03:01 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Da mu fali nešto to je ocito !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Ja nisam poštovalac Dokica , naprotiv , ali sam mišlenja da je kazna previsoka , ako bi se svi oni koji poseduju ilegalno oružje kaznili po godinu dana na ulicama ne bi bilo gotovo nikoga jer bi svi bili u zatvotru , ovde se radi o necemu drugo a ne o kazni za posedovanje dve bombe , njega je najmane sudio sud ,bilo bi lepo kada bi sudije bile tako hrabre pa kažnjavale prave kriminalce adekvatnim kaznama a ne da pokazuju svoju hrabrost na deci,navijacima i starcima ...
Napisao si post kao da se država obrušila na njega,a ustvari,sve je sam tražio i sve je zaslužio što mu se dešava,čovek je jednostavno nenormalan,pa on je i sa Australijskim vlastima imao problem,a Australija ti je zemlja u kojoj ne možeš da imaš problem ako si normalan,ali,očigledno je da je Dokić nenormalan,i za držanje bombi,pa koliko da dobije,bez godine tu nema priče,i još pretnja,pa iskreno,mogli su i na 2 da ga rebnu,ni to nije mnogo.

Druga je stvar što neki prolaze nekažnjeno,pa zar što neki prolaze nekažnjeno i Dokić treba da prođe tako.To je totalno pogešan način nečije odbrane.

Lik je klasičan nasilnik,a protiv nasilnika samo oštro,i maksimalne kazne.


I branite ga kao da je on nešto zadužio ovu državu,i kao da država ima neki razlog da ga proganja,totalno nebitan lik za koga ste čuli preko ćerke,i to po lošem.Idiot.Njega treba tući,jer je za takve batina kao stvorena,odmah splasnu kad dobiju po  leđima. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Procitaj ti ponovo šta sam napisao , ocito nisi shvatio !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Pa napisao si da se ne radi o presudi za bombe nego o nečemu drugom,a to drugo je politička pozadina,kao DS je rešio da ga uništi,smešna priča,šta njega ko ima da uništi.I to je sad pranje,nema veze što je držao bombe i što je pretio,ne,on je uhapšen po nalogu DS,gluposti i nebuloze iz radikalske kuhinje,a za njega se zna za koga glasa,i ne mora niko da mi kaže,vidim po njegovom izgledu i ponašanju koja mu je politička opcija.

Meni prosto bude žao kad država rebne nekog slona koji je pun kao brod,veliki srbin koji je ratove proveo u Australiji sa njihovim pasošem u džepu. Smile Smile Smile

I koliko je treba da dobije za ono što je uradio,verovatno 10.000 dinara i da mu vrate bombe,i da mu se ambasador izvini. Smile

Što me nerviraju te ruine od ličnosti koje kad ih uhvate u prekršaju ili krađi odmah priču okreću na političku pozadinu,kao država ima nešto protiv njih.I to uvek sebe predstavljaju kao žrtve a ustvari obične barabe i lopovi su u pitanju. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2009, 19:16:40 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Sad si shvatio ,  Damir jeste lud i trebao bi verovatno kao što rece Anea u ustanovu zatvorenog tipa , da je pristalica demokratske stranke sigurno ga nebi ni priveli a kamoli osudili !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Sad si shvatio ,  Damir jeste lud i trebao bi verovatno kao što rece Anea u ustanovu zatvorenog tipa , da je pristalica demokratske stranke sigurno ga nebi ni priveli a kamoli osudili !

Shvatio sam ja i prvi put,nego sam morao da ti pojasnim moj post koji ti nisi shvatio. Smile

I ideš na ono šta bi bilo kad bi bilo,da je u DS ne bi bio uhapšen,batali se predpostavki,to nije realno razmišljanje.

On čovek nema ni jedan problem sem sa ćerkom,i to je njegova privatna stvar,a sa državom nema nikakvih problema,ali ih on sam pravi,da nije držao bombe i da nije pretio,ništa ne bi bilo.Mada se meni čini da budala i hoće medijsku pažnju. Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2009, 19:24:35 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Pa shvatio sam ja tvoj post nego si kontradiktoran ... Smile
Citat
Australija ti je zemlja u kojoj ne možeš da imaš problem ako si normalan,ali,očigledno je da je Dokić nenormalan
Vidiš da se slažemo da je lud , samo što ja mislim da treba u dilkarnicu a ti u zatvor !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.