Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strasna Nepravda se desila! hocu da je ispravimo!  (Pročitano 13392 puta)
05. Nov 2011, 01:55:33
Zodijak
Pol
Poruke 2
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Obracam se clanovima burek foruma jer je ovo najposeceniji forum u Srbiji.  

Devojka od 15 godina je silovana pre nekoliko dana u Beogradu.  silovalo je 4 momka od 20 godina zbog toga sto je devojcica vec bila poznata kao laka devojka.  

Moja sestra poznaje nju i tako sam ja i saznao sa celu stvar.  

devojka je upala u lose drustvo i zbog droge i dugova je dosla u tu situaciju.  njena drugarica koja je trebala da joj vrati pare da bi ona vratila pare, se nasla sa njom i onda ju je prebila a ti njeni drugovi su je onda uveli u stan i izivljavali se nad njom.  

Devojcica ih se jako plasi i ne sme da ih prijavi niti ce ih prijaviti.  nece ni priznati ako neko drugi prijavi da se to desilo zbog straha.  

Ja nisam u tom fazonu i ne bih smeo niti imam uslova da sam ispravim tu nepravdu.  a da se ja pitam ja bi ih u najbolju ruku osakatio za ceo zivot.  

ona ima 15 godina, i ona ne zna nista o zivotu.  to sto je laka devojka i sto je krenula da ima sex sa 14 godina nije razlog da prozivi tako nesto.  a u strahu je od njih jer su oni narkomani i dileri koji inace celom beogradu uteruju strah a niko ih ne sklanja sa ulice.  to su zapravo jadnici koji prete naokolo za 200 dinara ali ih se ljudi plase jer se drze medjusobno a drzava im bukvalno pomaze u tome jer im daje do znanja da se takvo ponasanje tolerise.


ako ih ja prijavim moje ime ce da se sazna i onda dovodim sebe i svoju porodicu u problem

ona nece da ih prijavi iz straha

ako posaljem anonimno pismo nekome apsolutno sam siguran da ce to zavrsiti u kanti za smece


sta da radim ? ja ovo ne mogu da trpim.  moja sestra je istih godina i da se to njoj desilo ja ne bih uopste pisao ovde vec bi verovatno bio u zatvoru.  a sto je najgore moja sestra vidja te budale svaki dan u kraju i u skoli


ako vas ima dobre duse pomozite mi da ovu nepravdu ispravim.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Kupi utoku i devet milimetara ispravlja sve svetske nepravde, dobro, ne bas sve ali ovu sigurno bi. Sada, ako ti to prijavis, mozes ostati anoninam iz razumljivih razloga ali ce malu ispitivati. Ako mala ne kaze sta joj se dogodilo, nece biti nista posto je proslo neko vreme pa ginekoloski pregled ne bi nista dokazao. U tom slucaju izjava protiv izjave i svedoci, znaci, moze da ispadne nista.
Onda opet na ono prvo... Utoka
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Obzirom da bi ona negirala čak i u slučaju da to neko prijavi, ne postoji mnogo stvari koje se mogu uraditi. Naravno, uvek postoji opcija da se to reši van zakona, ali to ti ne bih preporučio jer se samim tim ulazi u krug iz kojeg se ne izlazi.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
boze svasta... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Jedino sto ti mozes da uradis je da cuvas svoju sestru i svoju glavu. Ma koliko te boli nepravda ti nisi odgovoran za ono sto se desilo.
Posalji anonimno pismo njenim roditeljima...?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Kupi utoku i devet milimetara ispravlja sve svetske nepravde, dobro, ne bas sve ali ovu sigurno bi. Sada, ako ti to prijavis, mozes ostati anoninam iz razumljivih razloga ali ce malu ispitivati. Ako mala ne kaze sta joj se dogodilo, nece biti nista posto je proslo neko vreme pa ginekoloski pregled ne bi nista dokazao. U tom slucaju izjava protiv izjave i svedoci, znaci, moze da ispadne nista.
Onda opet na ono prvo... Utoka


Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ma da , da mlado dete nosi na dusi ubistva , bas ste ga posavetovali Smile
Ovo je drzava koju vode narkodileri decko je izgubio na pocetku.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Glupo je sto se uopste bakce sa takvim tipovima. Greska u samom startu.  Smile Al jbg.

Sta je sa njenim roditeljima? Gde su oni u celoj prici?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Kakva prica... kao u americkim filmovima....

Ima li ona roditelje?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia 6220
1) Ne verujem da je sve bilo bas tako kao sto kazes. Narocito ne ako prenosis pricu jednog narkomana  Smile
2) Ne mozes nista, ako ona ne zeli/ne sme da ih optuzi.
Citat
njena drugarica koja je trebala da joj vrati pare da bi ona vratila pare,
Alo bre, 15 godina, kakve pare, ja sam u to vreme imao pare za uzinu, i kolko pokupim na djacku knizicku  Smile
3) Gde su bre roditelji !?!?!?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.