Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strasna Nepravda se desila! hocu da je ispravimo!  (Pročitano 13397 puta)
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia E72
Prava je steta sto taj slucaj jos nije prijavljen policiji  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Steta je sto ljudi vjeruju u policiju,jer samo u jednom slucuja su na pravom mjestu...kada treba da naplate kaznu.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
meni se ipak cini...da policija ipak radi nesto...
jer da ne radi nista i nizasto ne sluzi..kao sto to neki govore...ne bi zatvori bili puni olosha...
i ne bi te ustanove imale potrebu za prosirenjem kapaciteta...
od toga pati svaka popravno - vaspitna ustanova... Smile

a sad zasto policija u tolikoj mjeri ne uspijeva da sprijeci bilo koje krivicno djelo..
nego se desava da tek nakon izvrsenog djela reaguju...
mislim da veliki dio krivice snose i gradjani...

danas ti je postalo sasvim normalno..da neko vidi lice koje vrsi krivicno djelo
bilo kojeg oblika... i da okrene glavu..jer se to njega ne tice... Smile
jer se njemu to ne desava... Smile

ne cudi me uopste sto omladina ima toliko iskrivljenu sliku
i pogled na svijet....ili na bilo sta....
kada  i zreli , odrasli ljudi, to potpomazu sa raznim neosnovanim  izjavama...na bilo kojem mjestu... Smile Smile

strasno si me razocarao lapsuze.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Policija radi svoj posao???  Smile

MA da, mom caletu ukrali auto. Znalo se i koje i gde zivi i policija je znala ali naravno nije uradila nista. Zasto? Jer su  povezan i uzeli su nesto para da zazmure na oba oka.   Smile
« Poslednja izmena: 01. Dec 2011, 09:12:48 od nesa1126 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ljudi, mislim da se ovde dosta ljudi razestilo, bez potrebe, a poenta nam promice. Nije uopste stvar u tome da li policija radi svoj posao ili ne, stvar je u tome da se zlocin/krivicno delo MORA prijaviti nadleznim organima.

Postoji masa razloga zasto to treba uciniti. Probacu da navedem prve koji mi padnu na pamet.

Prvi i osnovni je, da ako se ne prijavi, apsolutno nista nece biti ucinjeno po tom pitanju, i sve ce proci po principu "pala muva na medveda", a devojka ce da pati, verovatno ima trajne posledice, koje bi mogle biti ublazene kaznjavanjem pocinilaca.

Drugi, i ako se apsolutno nista ne desi, procesuiranje optuzenih/prijavljenih ce ostaviti trag u pravosudnom sistemu, pocinioci ce biti tretirani mnogo ozbiljnije ako ih jos jedna devojka prijavi. A mozda su vec prijavljivani, ako jesu ovo n-to prijavljivanje ih vodi direktno u buvaru.

Treci, ako budu oslobodjeni, nekaznjeni apsolutno nikako, i nekom padne mrak na oci, uzme utoku i rokne svu cetvoricu. Postena prijava moze biti bar neka municija odbrani na sudu. Ceo slucaj ce dobiti mnogo vecu tezinu, jer ce neko, osim prljavog Harija snositi odgovornost, mislim pre svega na policajce kojima je slucaj prijavljen, a tako ce se vremenom mnogo njih ispraviti.

Cetvrti, bice obavesteni nadlezni organi za pomoc zrtvama silovanja, ako su ljudi u teskoj situaciji materijalno ili kako god, neko ce bar znati, neko ce pa makar i minimalno pomoci.

NAJGORE ali NAJGORE je cutati, i dozvoliti da sve prodje neopazeno, nezabelezeno...

Ovom prilikom Vas molim, bar nazovite policiju, posavetujte se, tim ljudima je posao da vam pomognu. Ako niko ne zna da Vam je pomoc potrebna, niko vam je nece ni dati... neka to bude prva ozbiljna lekcija i Vama i toj devojci.
« Poslednja izmena: 01. Dec 2011, 11:27:15 od Bobby_Brown »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ajde da poredamo ovako posto se odnosi na sve,samim tim i na mene.
- Djevojka (dijete) ima 15 godina,da se razumijemo ljudi od 50 nekada se boje klosara kakvi su ovi,sta ocekivati od djeteta? Na sva zvona da objavi kako je silovana,ko sutra to isto dijete da zastiti...policija kao licna zastita 24 sata ? Jok brate ne vjerujem da ce bilo ko sutra istu pratiti do skole.
-Djevojka (dijete) ima 15 godina,objavi svima kako je silovana,sta mislis kako sutra da pronadje decka ili muza,obzirom da su vec 4-orica nad njom se izivljavali? Vjerujem da ce policija pronaci divno rjesenje za nju i porodicu te iz djepa izvaditi stotinjak hiljada eura i reci "evo idite daleko i pocnite novi zivot"?
-Djevojka (dijete) ima 15 godina,silovana fakat tako je.Uslijed straha i svega navedenog kasno odlazi u policiju,pa nalazi ne mogu dokazati nista...normala slijedi od policije ono ustaljeno "djevojko nemamo dokaze,idi kuci".

Da ne sirim dalje...jok druze,prijatelju,brate,nicku...nasilje poznaje samo jedan zakon NaSiLJe.Jos jednom ponavljam nije moje dijete,a ne dao bog da jeste meni i toj cetvorici.U tom slucaju licno bi bio i policija i sudija i dzelat...svakako me zaboli za zakon jer je stvoren zbog bogatih ne zbog sirotinje.
Uhh ipak moram jos par rijeci dodati.Sta da je dijete od nekog milionera,do sada bi i bez prijave ta cetvorica bili u
corci ili mrtvi,naravno uz aminovanje policije.Ovako ko ebe sirotinju.Jos jednom za kraj da uzviknemo ono poznato "policija u sluzbi naroda...zivjeliii".
« Poslednja izmena: 01. Dec 2011, 17:19:21 od lapsus00 »
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava Црвенка
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
BlackBerry 
А шта нама вреди да дискутујемо овде када се нико од учесника не јавља?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ajde da poredamo ovako posto se odnosilo na sve,samim tim i na mene.
- Djevojka (dijete) ima 15 godina,da se razumijemo ljudi od 50 nekada se boje klosara kakvi su ovi,sta ocekivati od djeteta? Na sva zvona da objavi kako je silovana,ko sutra to isto dijete da zastiti...policija kao licna zastita 24 sata ? Jok brate ne vjerujem da ce bilo ko sutra istu pratiti do skole.
-Djevojka (dijete) ima 15 godina,objavi svima kako je silovana,sta mislis kako sutra da pronadje decka ili muza,obzirom da su vec 4-orica nad njom se izivljavali? Vjerujem da ce policija pronaci divno rjesenje za nju i porodicu te iz djepa izvaditi stotinjak hiljada eura i reci "evo idite daleko i pocnite novi zivot"?
-Djevojka (dijete) ima 15 godina,silovana fakat tako je.Uslijed straha i svega navedenog kasno odlazi u policiju,pa nalazi ne mogu dokazati nista...normala slijedi od policije ono ustaljeno "djevojko nemamo dokaze,idi kuci".

Da ne sirim dalje...jok druze,prijatelju,brate,nicku...nasilje poznaje samo jedan zakon NaSiLJe.Jos jednom ponavljam nije moje dijete,a ne dao bog da jeste meni i toj cetvorici.U tom slucaju licno bi bio i policija i sudija i dzelat...svakako me zaboli za zakon jer je stvoren zbog bogatih ne zbog sirotinje.
Uhh ipak moram jos par rijeci dodati.Sta da je dijete od nekog milionera,do sada bi i bez prijave ta cetvorica bili u
corci ili mrtvi,naravno uz aminovanje policije.Ovako ko ebe sirotinju.Jos jednom za kraj da uzviknemo ono poznato "policija u sluzbi naroda...zivjeliii".

Ne znam... verujem da su i moj i tvoj savet dobronamerni. Ne mislim da bi trebala ili da cuti ili da ih pobije. Ako cuti, pitanje da li ce joj majka i otac ikada saznati kakva ju je nesreca zadesila, pa joj ni oni najblizi nece moci da pomognu. Ne verujem da zbog muza ili momka treba da pokopa taj dogadjaj i zaboravi to zauvek, mozda ima momaka kojima to ne smeta, a sigurno ima ljudi koji bi joj ponudili pomoc, pa kakvu-takvu. Mislim da bi bar roditeljima trebala da kaze, ako ih ima.

Verujem da je nasilje nesto cemu se pribegava na kraju, kad nista drugo nije dovoljno. Zna se, ako ni drzava, ni roditelji ni bilo ko, ne moze uciniti ovaj zlocin priblizno podnosljivim... satrati gamad svim mogucim sredstvima.

Ali eto, mislim samo da je nasilje nesto za sta nikad nije kasno, i sta uvek moze da se uradi. Pre toga, ipak bih pokusao da resim to sto je humanije moguce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
 Smile ... potvrda lapsusove teorije... nasilje radja nasilje Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.