Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:35:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta znači biti Srbin?  (Pročitano 171881 puta)
17. Feb 2012, 18:09:59
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Kako je biti Srbin?


Kako je danas biti Srbin, kako se osećate u svojoj koži? Ponosno, ojadjeno, sramno ili ne razmišljate o tome?
Da li je biti Srbin ili osećati se Srbinom dar od Boga ili kazna? Sve o tome....evo i sličice  Smile Smile




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora cg_ac (Vreme: 17. Feb 2012, 18:12:29)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

SERB.jpg
(109.98 KB, 800x600)
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Bila je vec slikica tamo gde jeste...
Ali da ne bi opet iskukala za odlock ide na nacionalisticki forum!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Nije poenta u sličici nego u naslovu teme.. I nije poenta u kukanju nego medjuljudsko-normalnim odnosima i logično-realnom shvatanju teme.

Evo nađoh nešto vrlo poučno, nije loše pogledati (ne traje dugo). Priča za  koji žive na ovom tlu a zaboravili su na osnovne vrednosti ljudskosti, pre svega,  a i o tome šta znači biti Srbin. Dobar podsetnik za mnoge "smele" istoričare, novinare, reditelje, režisere, političare i razne pametnjakoviće koji u poslednje vreme sebi daju za pravo da pune medije neistinama i malicioznim bljuvotinama po Srpski narod. Ovo je priča jednog hrabrog čoveka, samo rodjenog u Švajcarskoj a opredeljenog, kako je sam isticao, Srbina - Rodolf Arčibald Rajs!



« Poslednja izmena: 18. Feb 2012, 02:27:34 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
nije mi bitno to sto sam srbin dok god nemam posla sa nekim koji smatra da jeste bitno sto sam srbin.
taj me smara, mrzi, voli ili hoce da me zakolje

da nema tih ljudi, stvarno bi me bolelo uvo
« Poslednja izmena: 22. Feb 2012, 18:54:45 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung Galaxy S4 mini
To sve nije dobro za tvoj sopstveni identitet. Nesreća koja prati ovo podneblje jeste u tome da su se izgubile neke tradicionalne vrednosti. Dok god one ne postoje i identitet je na slabašnim nožicama i ličnost je nesigurna. Svi pričamo kako je Švajcarcima super ili ne znam Amerima, Nemcima itd. Ono što oni u biti nose to je svoj jasan i čvrst identitet i tada su sposobni da druge vole i ne vole. Ali ni jednog momenta nemaju nedumicu ko su i gde pripadaju. To nije nacionalno pitanje, kako su mnogi pokušali da ga nazovu, ne bi li smo se stideli sopstvenih korena, to je nešto što smo mi, bili dobri ili loši. Važno je da toga budemo svesni. E onda može dalje ka Univerzumu... Smile
« Poslednja izmena: 22. Feb 2012, 19:49:13 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
To sve nije dobro za tvoj sopstveni identitet.
Његов ''идентитет''?!  Smile
Citat
E onda može dalje ka Univerzumu...
И даље... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Citat
To sve nije dobro za tvoj sopstveni identitet.
Његов ''идентитет''?!  Smile
Citat
E onda može dalje ka Univerzumu...
И даље... Smile Smile


Jel znaš nešto što ja ne znam?  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 6300
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

¡Zadržavam pravo na nepokornost! @NikolaJovic

Zodijak
Pol
Poruke 755
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
To sve nije dobro za tvoj sopstveni identitet. Nesreća koja prati ovo podneblje jeste u tome da su se izgubile neke tradicionalne vrednosti. Dok god one ne postoje i identitet je na slabašnim nožicama i ličnost je nesigurna. Svi pričamo kako je Švajcarcima super ili ne znam Amerima, Nemcima itd. Ono što oni u biti nose to je svoj jasan i čvrst identitet i tada su sposobni da druge vole i ne vole. Ali ni jednog momenta nemaju nedumicu ko su i gde pripadaju. To nije nacionalno pitanje, kako su mnogi pokušali da ga nazovu, ne bi li smo se stideli sopstvenih korena, to je nešto što smo mi, bili dobri ili loši. Važno je da toga budemo svesni. E onda može dalje ka Univerzumu... Smile

Nacionalni identitet je potreban samo ljudima koji nisu dovoljno jaki i sposobni da izgrade svoj lični identitet pa su primorani da se oslanjaju na kolektivni, kite tuđim medaljama i ponose tuđim uspesima. Bolje je i to nego da se osećaju poptpuno promašenim. Meni srećom nije potrebana takva vrsta identifikacije i odlično se osećam zbog toga što imam snage da budem ono što jesam i želim da budem a ne ono što drugi očekuju od mene.


IP sačuvana
social share
Član 38. Zakona o javnom informisanju: Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo.
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Alcatel One Touch
Bravo,Nikola! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:35:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.