Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ocjenite Kutak
1
4.5%  (1)
2
13.6%  (3)
3
13.6%  (3)
4
27.3%  (6)
5
40.9%  (9)
Ukupno glasova: 22
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta mislite o Kutku za gamere?  (Pročitano 6704 puta)
20. Dec 2012, 12:44:43
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Pišite šta mislite. Šta bi trebalo mijenjati, dodavati, popravljati. Šta činiti da forum bude bolje mjesto za naš virtuelni život? Znam da se Blizzard žalio, i od kad sam postao mod gledam da ga slušam, jer ipak je drugačija situacija kada si mod i obični korisnik. Imate li kakve prijedloge, ideje? Šta mislite da bi povećalo dolazak ljudi na ovaj pdf? Šta učiniti da oni ne odu? Od čega se ljudima smuči život, pa zamrze forum?

Ako hoćete ovde možete iznositi i probleme koje prijavljujete modovima. Za uvrede, off topic, reklame,... Ukoliko smatrate da se preko ove teme nešto može prikladnije riješiti, nego da dođu pa da nas izlupaju admini. Jer moje sanduče je prepuno smeća i rijetko kad ga čitam.

Što se mene tiče, sve ću pročitati i prenjeti na viši nivo. Postoji "ministarstvo" za kutak do koga ne mogu obični smrtnici, pa ću sve što je ovde vrijedno prenositi tamo.
« Poslednja izmena: 20. Dec 2012, 12:49:27 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Pa nemam neke primedbe, sam "Kutak za Gamere" je solidno pokriven vestima i stvarima o igrama. Svi noviji naslovi, sve sto iole zavredjuje neku paznju je "pokriveno" i konstantno ima vesti kako o igrama tako i o kompanijama koje proizvode igre...

Citat
Šta mislite da bi povećalo dolazak ljudi na ovaj pdf?
Reklama.  Smile

Otkud znam, nikoga ne mozes naterati na silu da pise. Neka imaju konstantno teme, konstantno vesti, a ljudi ce valjda doci pa napraviti neki "feedback" i pisati o igrama koje igraju i koje bi zeleli da igraju...

Citat
Šta učiniti da oni ne odu? Od čega se ljudima smuči život, pa zamrze forum?
Ja imam misljenje koje konstantno propagiram u vezi toga a to je da dosta ljudi ne pise zbog licnog. Previse licnog na pojedinim delovima Foruma koje "tera" kako ljude koji su tu tako i ljude koji bi mozda zeleli da se ukljuce u teme...

Mada ovaj deo Foruma ne pati od toga jer se retko kada ulazi u rasprave na licnom nivou zbog igara koje igramo kako u stvarnosti tako i ovde.  Smile

Druga stvar je sto se kod dosta ljudi se desi "zasicenje" a i druge obaveze. Dosta ljudi je jednostavno otislo i ne pise vise toliko jer nema toliko vremena za Forum a i zasiti se istim...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Čitavom forumu treba ozbiljno prepakivanje,ali to je već druga tema...Šta je ono što bih voleo da vidim na igračkom delu je sledeće :

- striktno pridržavanje pravila foruma (pravila kršim i ja lično,priznajem) ,u njima sve stoji i na administraciji foruma je da ih sprovodi ; ovo govorim kao član par stranih foruma koji se bave računarima
- ako se ne želi više držati pravilnika,napravi se "divlji" deo foruma (nešto kao "Pirate Island"/ "Hajdučka pećina" i sl.) na kome pravila igre ne važe i ne administrira se bilo šta,osim što se linkovi za skidanje brišu
- poslagati igre po žanrovima/godinama/azbučnom redu i postaviti to kao "stiki"
- izbrisati iz stikija delove koji ne pripadaju ovom delu foruma ( blagi haos koji tamo vlada je razlog tome da ih se i ne setim 95 % vremena)
- svakom novajliji koji zamoli za savet treba odgovoriti (sećam se koliko sam se ja osećao "izgubljeno" kada sam prvi put ušetao ovde)
- na kraju,administraciji je najbolja reklama da svakome iole aktivnom korisniku ovoga dela foruma pošalje pred novogodišnje praznike vaučer za kupovinu legalnih igara u vrednosti od 50 evritja,ili da nacionalizuje Vikronov višak igara i bratski/sestrinski ga podeli sa nama   Smile   
Ah,da...Ocenih trojkom i ta moja ocena nema veze sa tobom Medžik (tebi hvala na raspitivanju kako popraviti situaciju !) ,već sa stanjem na forumu...
« Poslednja izmena: 20. Dec 2012, 20:30:50 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy Ace
Iskreno nisam nesto primetio da se krse pravila foruma
- poslagati igre po žanrovima/godinama/azbučnom redu i postaviti to kao "stiki"
- izbrisati iz stikija delove koji ne pripadaju ovom delu foruma
Podrzavam ova 2 predloga..ako bi nesto promenio onda bi to bilo eventualno ovo sto je Torivoje istakao..
Inace forum ko forum nista mu ne fali
IP sačuvana
social share
Ovde pise neka mudrostSmile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
 Ah,da...Ocenih trojkom i ta moja ocena nema veze sa tobom Medžik (tebi hvala na raspitivanju kako popraviti situaciju !) ,

Pa vjerujem da bi kod tebe prošao sa barem jakom četvorkom.  Smile Što se tiče primjedbi koje si iznio ja mogu da uradim neke stvari, ali da bi se tvoj zahtijev realizovao u cjelini, ovde treba postaviti bar još tri aktivna moderatora.
« Poslednja izmena: 20. Dec 2012, 22:40:10 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Pa vjerujem da bi kod tebe prošao sa barem jakom četvorkom.  Smile Što se tiče primjedbi koje si iznio ja mogu da uradim neke stvari, ali da bi se tvoj zahtijev realizovao u cjelini, ovde treba postaviti bar još tri aktivna moderatora.

Surov sam i strog prema sebi samome,surov sam i strog i prema drugima...Ne bi´ se ja kleo u tu tvoju jaku četvorku... Smile
Ne očekujem da koliko sutra stanje bude promenjeno,forum se gradi na duže staze i strpljivo,mic po mic.Bitno je da imaš ideju šta želiš da napraviš od mesta na kome provodiš vreme.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Za mene je uspijeh da smo bar među boljim pdf-ovima na nivou Burek foruma. Za više od toga zasukati rukave bi morala administracija, i promjeniti neke stvari na nivou čitavog Bureka. Ja (kao i svi vi) ovde trošim samo dragocjeno, slobodno vrijeme, koga postepeno imam sve manje i manje...
« Poslednja izmena: 20. Dec 2012, 22:55:05 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Nema potrebe da se pravdaš,jer sam tvoj uvod u ovu temu shvatio kao lični čin dobre volje.Nadam se da će neko iz administracije pročitati i ovo i ukapirati da je došlo vreme da se nešto menja.Na forumu sam oko 2 1/2 godine i golim je okom vidljivo čak i nekome ko kao ja ne voli da se intimizira niti sa modovima/adminima,niti sa forumašima da negde "škripucka".
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy Ace
Nema potrebe da se pravdaš,jer sam tvoj uvod u ovu temu shvatio kao lični čin dobre volje.Nadam se da će neko iz administracije pročitati i ovo i ukapirati da je došlo vreme da se nešto menja.Na forumu sam oko 2 1/2 godine i golim je okom vidljivo čak i nekome ko kao ja ne voli da se intimizira niti sa modovima/adminima,niti sa forumašima da negde "škripucka".
Iskreno ja nisam bas primetio ovo sto pricas.. ok je da se nesto promeni na bolje ako postoji opcija, mada ja nisam primetio nista golim okom niti mi ista "skripucka" iskreno
IP sačuvana
social share
Ovde pise neka mudrostSmile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
"Miris krvi" je u vazduhu (da se poslužim filmskom frazeologijom),a ja kao običan korisnik jasnije to osećam,jer sam distanciran.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.