Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ocjenite Kutak
1
4.5%  (1)
2
13.6%  (3)
3
13.6%  (3)
4
27.3%  (6)
5
40.9%  (9)
Ukupno glasova: 22
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta mislite o Kutku za gamere?  (Pročitano 6764 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Medžik,moja se očekivanja ,očigledno,ne podudaraju sa onima administracije.Nisam ni sisanče,a ni šiparica da bih tražio "Wauuu" efekat.Sve što želim je da mi ,kada uđem na ovaj potforum,pažnju u prvome trenutku ne odvlači mali milion gluposti i gomila teksta,već da "vertikalna organizacija" bude izraženija : par stavki na početku,a da se one zatim lagano,mnogo laganije nego sada, (i logično) šire.Sada je stanje takvo da me gomiletina sa kojom se odmah sudarim toliko smori da mi nije do pisanja bilo čega ozbiljnijeg od tek par rečenica.
Znam da je sređivanje"kartoteke" naporan i dosadan posao,ali bi velika pomoć bila čak i podela na npr. petogodišnje,ili trogodišnje cikluse.Uslovna podela se može vršiti i prema : najzastupljenijim korišćenim endžinima,po izdavačkim kućama,žanrovima (govorim u okviru PC-platforme)...
Trebalo je da ostaviš da korisnici iznesu još ideja,vremenom bi se iskristalisalo šta bi nam svima prijalo.   
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Menjanje? Kakvo menjanje? Nema ništa od menjanja Smiley
Jedina stvar koja može da se uradi za ovaj podforum je da se otvori jedna opšta tema u kojoj će biti sprdanja i zajebavanja i to je to.. spisak igara po godinama, žanrovima?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games  izvoli prijatelju ovde ćeš naći sve što ti treba

Vi zaboravljate jednu stvar, ovaj podforum uopšte nema veliki broj učesnika da bi se uopšte i pričalo o nekakvim promenama. Dok sam ja moderirao ovde bilo je mnogo više ljudi nego sada, mnogo više se pisalo i diskutovalo i tada su bile priče o otvaranju podforuma samo za konzole ali od toga se brzo odustalo. Nema ljudi ovde, to morate da shvatite, nema aktivnih tema, jedina tema na kojoj se piše cele godine je Football Manager i tako je oduvek bilo.
Otvaranje tema za novajlije? Besmislena stvar, ionako svaki novi korisnik dolazi ovde da bi tražio pirateriju i za to će u 99% slučajeva otvoriti svoju temu u kojoj će to tražiti, van svakih pravila. Otvaranje bilokakvih tema u kojima bi se pisalo o nečem odredjenom a da nije vezano za neku igru je nepotrebno, niko tu ne bi ništa pisao niti komentarisao, ionako 40% svih skorašnjih poruka ovde pripada Masteru.
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Menjanje? Kakvo menjanje? Nema ništa od menjanja Smiley
Jedina stvar koja može da se uradi za ovaj podforum je da se otvori jedna opšta tema u kojoj će biti sprdanja i zajebavanja i to je to.. spisak igara po godinama, žanrovima?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games  izvoli prijatelju ovde ćeš naći sve što ti treba

Vi zaboravljate jednu stvar, ovaj podforum uopšte nema veliki broj učesnika da bi se uopšte i pričalo o nekakvim promenama. Dok sam ja moderirao ovde bilo je mnogo više ljudi nego sada, mnogo više se pisalo i diskutovalo i tada su bile priče o otvaranju podforuma samo za konzole ali od toga se brzo odustalo. Nema ljudi ovde, to morate da shvatite, nema aktivnih tema, jedina tema na kojoj se piše cele godine je Football Manager i tako je oduvek bilo.
Otvaranje tema za novajlije? Besmislena stvar, ionako svaki novi korisnik dolazi ovde da bi tražio pirateriju i za to će u 99% slučajeva otvoriti svoju temu u kojoj će to tražiti, van svakih pravila. Otvaranje bilokakvih tema u kojima bi se pisalo o nečem odredjenom a da nije vezano za neku igru je nepotrebno, niko tu ne bi ništa pisao niti komentarisao, ionako 40% svih skorašnjih poruka ovde pripada Masteru.

Hvala ti,o prijatelju,što mi otkri čarobni servis znan i kao Vikipedija,jer da toga ne bi ,ni sam ne bih znao šta da mi ( jednoga dana ) na nadgrobni spomenik oštrim dletom urezano bude...
No,kako do toga dana ima još podosta,daj da mi vidimo šta si mi (nam) ti to,u suštini,saopštio...Saopštio si mi (nam) da smo sami krivi što nas ovde ima tek šačica jada (osamnaest,tačnije,sudeći po glasovima iz Medžikove ankete) i da bi , možda , do nekih promena moglo doći tek u slučaju da nas bude jedno...brat-bratu...x 10 na 3. više nego sada.Ruku na srce,sa takvom me logikom i ne čudi što je broj nas šugavih pasa koji trčkaramo unaokolo spao taman na odgovarajući za "jerječkinje-barjačkinje".Da budem iskren,ako od svega pomenutog bude uvedena jedino "jedna opšta tema u kojoj će biti sprdanja i zajebavanja i to je to..." ,ona će (kao dobra samostalna radnica seksualnih delatnosti iz "Kameničke") usisati sve što se baci pred nju i načisto ubiti čitav potforum.
Da ne tupim više,čak je i Vojkan shvatio šta mu je činiti,a vi kako hoćete... :

     

Da bi neko došao,mora imati dobrano veliki razlog da nakon nekog warez-forumčića,odabere baš ovo non-warez mesto za druženje/učenje/šta god...
« Poslednja izmena: 25. Dec 2012, 18:43:52 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
ja stvarno ne znam i ne želim da znam koji je tvoj problem
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Motorola 
ja stvarno ne znam i ne želim da znam koji je tvoj problem

Misliš...osim što sam,očigledno,rečit i solidno pišem ?   Smile

Moj ti je problem taj da sam se kao i svaka somina na´vatao na bućku zvanu " Šta mislite o Kutku za gamere " .
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dobro je što si iznio stav. Cjenim tvoje mišljenje. Biće bar nešto od svega toga što si tražio. Ako još ima kritičara neka slobodno kažu šta imaju.
« Poslednja izmena: 03. Jan 2013, 00:24:39 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Motorola 
Ako još ima kritičara neka slobodno kažu šta imaju.

Brrrrrrrrr.....Očekujem kašikaru na simsu noćas... Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
и по личној процјени рјешити.

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 49.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Претрага не ради како треба. Треба написати абацедни списак тема. Прихватио сам се посла. Само требаће неко вријеме да га завршим.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2016, 01:10:16 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.