Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ocjenite Kutak
1
4.5%  (1)
2
13.6%  (3)
3
13.6%  (3)
4
27.3%  (6)
5
40.9%  (9)
Ukupno glasova: 22
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta mislite o Kutku za gamere?  (Pročitano 6750 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
- svakom novajliji koji zamoli za savet treba odgovoriti (sećam se koliko sam se ja osećao "izgubljeno" kada sam prvi put ušetao ovde)

Ako je u pitanju tehnička podrška za pokretanje igre, teško da će dobiti bilo kakav kvalitetan odgovor...  Smile

Citat
Za mene je uspijeh da smo bar među boljim pdf-ovima na nivou Burek foruma.

Jedini podforumi sa kojima može da se Kutak "takmiči" jestu podforumi za filmove i muziku, jer se može reći da spadaju u istu kategoriju: diskusije na temu produkata (i vestima vezanih za iste) iz industrije zabave. Smiley
E sad, jedini je problem što je interesovanje za video igre u Srbiji drastično manje u odnosu na filmove/serije i muziku...
Sa ostalim podforumima je teško uporediv.

Što se tiče samog podforuma, ne bih ništa menjao... Barem nikakve drastične mere da se primenjuju... Lepo funkcioniše i ovako. Dosta igara, vesti o njima, neobavezne diskusije, mišljenja, naše ocene tih igara i ne pljujemo jedni po drugima non-stop.

Možda da napravimo neka takmičenja vezane za mainstream igre... ali to uzima previše organizacije i vremena...
Možda da napravimo i teme za modifikovanje igara i igranje istih... ali ko od nas ima vremena, volje i znanja za tako nešto?
Možda da napravimo i temu koja će služiti za ugovaranja neobaveznih partija u nekoj (bilo kojoj) igri?

Mada... bilo koji od ove tri mogućnosti je skoro i nemoguće raditi ako postoji samo jedan aktivni moderator... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Sendo 
Jako teško pitanje. Iskreno i ja imam problem sa Anme temom, dok ja u njoj nešto ne napišem i ne stavim je na vrh  liste tema, niko ništa ne napiše. Kada ja napišem svi daju post dva, itd.

Ljude ne možeš da privoliš da pišu ako oni ne osećaju potrebu, šta ćemo, takav smo narod. Svako će pre da ide na "Jelena Karleuša javno prdnula", nego da dolazi ovde. Čak i ljudi koji su gameri slabo pišu, tako da pravi odgovor ne bi znao.

Dajem sve od sebe da prijavljujem nepravilnosti i greške, ali to je max koji mogu da pružim, čak mislim da ni baneri ne bi pomogli ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Ovome delu foruma definitivno nedostaje jedna " brza traka " ,tj.kvazi-tema unutar koje bi korisnici mogli hitro reagovati,ili nažvrljati par rečenica ,a da ne otvaraju novu temu za svaku bogovetnu glupost i time povećavaju već postojeći haos...
Primer : malopre pročitah u delu o najprodavanijim igrama da je Black Ops II uknjižio milijardu dolara zarade.Za mene je računica prosta - ako igra na Steam-u košta 59$,to bi onda značilo da ovu planetu naseljava sertifikovanih ~  16.949.152 idiota koje bi pod hitno trebalo uštrojiti da svojim genetskim materijalom više ne zagađuju ugroženu ljudsku vrstu...Dakle,ja se istutnjah u pravedničkom gnevu,ali "računski" deo priče ,sam po sebi,ne zavređuje zasebnu temu (Black Ops uzeh samo kao primer,jer znam da postoji tema o njemu).Medžiče,omiljeni modu naš (  Smile ),razmisli i o ovome...Htedoh reći o "brzoj traci",ne o štrojenju (  Smile )...

-------------------------------------
Nego ,vidim da je neko glasao kecom.Medžik nije,nisam ni ja,...Da nije Qzma Qzmanović ?
« Poslednja izmena: 22. Dec 2012, 19:17:57 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Slazem se u vezi ovog sa novajlijama, stvarno mi se nekad cini da se nekom da kazem "omakne" vrlo drzak komentar od strane nekog "pro gamera" kada neki "n00b" postavi pitanje u za to nepredvidjenom mestu, ili ne daj Boze, na pravom mestu ali neko banalno pitanje... pa mene bi na iole ozbiljnijoj rpg temi streljali  Smile

I stvarno ne bi bilo loshe da se uvede neka tema konkretno za pitanja novajlija (ali samo jedna, sto rece Torivoje - brza traka), gde bi se postavljali linkovi do postojecih (ukoliko ista postoji) ali i konkretni citati/odgovori ovih "starosedelaca" na forumu,  ukoliko su vec upoznati sa materijom, jer se ne postize mnogo toga ako se pitanje samo kopira negde a i dalje ostane bez odgovora...

Iskren da budem, ja sam moju aktivnost na bureku pocheo bash ovde, u gaming kutku, doprinosio sam svojevermeno i banerima, a ono shto me danas najvishe sprechava da pishem ovde je studentski zivot i nedostatak vremena za igranje igara, devojka kojoj je sve to neozbiljno, nezrelo i klinachki (znam znam, patofna style...  Smile ), a i mashina mi nije shto je nekad bila u to vreme kada sam bio aktivni gamer...

Ukoliko izdvojim vremena, pogledacu da se pozabavim bar strukturom ovog podforuma, i na taj nachin doprinesem druzini odavde  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne mogu ovde da se ispravljaju krive Drine, da se mijenja Burek kakav je u osnovi. Npr. prilično je tolerantan na off-topic i trolovanje, i to mogu promjeniti samo administratori. Ne mogu ja da banujem lika na kutku, zbog kršenja pravila za koje ne bi bio ni upozoren na nekom drugom dijelu foruma.



Ovome delu foruma definitivno nedostaje jedna " brza traka " ,tj.kvazi-tema unutar koje bi korisnici mogli hitro reagovati,ili nažvrljati par rečenica ,a da ne otvaraju novu temu za svaku bogovetnu glupost i time povećavaju već postojeći haos...
Primer : malopre pročitah u delu o najprodavanijim igrama da je Black Ops II uknjižio milijardu dolara zarade.Za mene je računica prosta - ako igra na Steam-u košta 59$,to bi onda značilo da ovu planetu naseljava sertifikovanih ~  16.949.152 idiota koje bi pod hitno trebalo uštrojiti da svojim genetskim materijalom više ne zagađuju ugroženu ljudsku vrstu...Dakle,ja se istutnjah u pravedničkom gnevu,ali "računski" deo priče ,sam po sebi,ne zavređuje zasebnu temu (Black Ops uzeh samo kao primer,jer znam da postoji tema o njemu).Medžiče,omiljeni modu naš (  Smile ),razmisli i o ovome...Htedoh reći o "brzoj traci",ne o štrojenju (  Smile )...


Ima nekoliko tema koje mogu poslužiti u tu svrhu.

A) U tvom primjeru idealna tema za komentar bila bi ta o najprodavanijim igrama.

B) Svaki komentar na neku novost, glasinu ili aktuelnost možete da iznesete na temi namjenjenoj vijestima. Smisao teme je više u komentarisanju nego kačenju vijesti. http://forum.burek.com/vesti-i-zanimljivosti-iz-sveta-igara-t330287.1090.html

C)Za komentare modova, trejlera i svega "opipljivog" što nisu igre...
http://forum.burek.com/dodaci-igara-screens-patches-mods-demos-trailers-t330288.340.html

D) Za komentarisanje svega aktuelnog u vašem životu. Idealna tema da napišete kako se osjećate dok nešto igrate, da napišete koju o nečemu što ste odigrali u skorije vrijeme. Ili šta planirate igrati.
http://forum.burek.com/sta-igrate-u-zadnje-vreme-t29495.6100.html

Šta vam još nedostaje?  Smile
« Poslednja izmena: 23. Dec 2012, 18:44:06 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.45
mob
Tel.Me Your.Number
Rešenje je obrisati ceo forum i staviti još malo reklama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Rešenje je obrisati ceo forum i staviti još malo reklama.

 Smile Smile Smile

--------------------------------------------------------------------------------
Medžiče,više-ne-tako-omiljeni-moderatoru-naš,upravo si odradio isto što i Mao Cedung svojom " Neka cveta hiljadu cvetova " navlakušom,tj. JBTito svojim obraćanjem studentima ´68.Obe su pomenute čove nakon toga krenule da krljaju... Smile Biće od tebe dobar materijal za političara,ali ti ja po srpski i bez namere da te vređam kažem : " Koj´si nas moj onda pa pitao ? "...
 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Hoćeš temu za blablaonicu na kutka za gamere, a da se istovremeno držimo pravilnika.


- izbrisati iz stikija delove koji ne pripadaju ovom delu foruma ( blagi haos koji tamo vlada je razlog tome da ih se i ne setim 95 % vremena)

Predloži konkretno šta da se izbriše i šta da se doda.
« Poslednja izmena: 23. Dec 2012, 20:29:35 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Motorola 
Vezu prva tri stikija sa ovim potforumom zaista ne kontam,a ostatku ne bi škodilo prepakivanje/preimenovanje (manje reči u naslovu/podnaslovu čini čuda kada su preglednost i urednost u pitanju) .
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+

Vezu prva tri stikija sa ovim potforumom zaista ne kontam...
Znam. Smetaju. Bodu oči. Da mogu ja bi ih najradije obrisao. Ali nažalost nametnuti su od strane administracije. Oni su na svakom pdf-u. Vidiš i sam da ih je kačio SerbianFighter



,a ostatku ne bi škodilo prepakivanje/preimenovanje (manje reči u naslovu/podnaslovu čini čuda kada su preglednost i urednost u pitanju) .

Sve to ako želiš možeš da uradiš. Ja ću samo zalijepiti naslove.  Smile Jer priznajem da ne znam šta bi tu trebalo uraditi da se dobije wauuu efekat. 


Slazem se u vezi ovog sa novajlijama, stvarno mi se nekad cini da se nekom da kazem "omakne" vrlo drzak komentar od strane nekog "pro gamera" kada neki "n00b" postavi pitanje u za to nepredvidjenom mestu, ili ne daj Boze, na pravom mestu ali neko banalno pitanje... pa mene bi na iole ozbiljnijoj rpg temi streljali  Smile


Da li znate ko ima najviše n00b prijatelja?  Smile


I da....

Citat
- poslagati igre po žanrovima/godinama/azbučnom redu i postaviti to kao "stiki"

Prijedlog je jasan i koncizan. Može da se odradi. Ali to bi (što reče Kralj Pacova na kraju epizode Smile ) "moglo i da potraje"... Sem ako neko do članova ne želi da zasuče rukave i pomogne. U tom slučaju bi to završili za nekoliko dana. 
« Poslednja izmena: 23. Dec 2012, 22:29:17 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.