Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Србија у ЕУ, тек када призна косово  (Pročitano 3509 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Србија се Косова одрекла, кад је пустила оне штакоре да јој се накоте на њеној земљи. Ово што се дешава задњих двадесетак година је обична завршница.

To su nas komunisti zajebali kada su dozvolili da se Siptari masovno doseljavaju iz Albanije, sve pod parolom "bjezanja od rezima Envera Hodze". Bio je plan da se i Albanija pripoji Jugoslaviji, zamisli dokle je to isto. Na kraju se sve izjalovilo i sve preko nasih ledja.


Што се тиче кипарског примера, није то пуно другачије. Грци су протерани са северног дела, имовина им је окупирана, десетине хиљада Турака се доселише из саме Турске. Грчки део је данас званично у ЕУ, турски је изостављен. Међутим кључна разлика је што су Турци спремни на уједињење. Да ли би Шиптари на то пристали?

На крају, све и да они пристану, поставља се питање, да ли смо ми за суживот са два и кусур милиона Шиптара, који се притом коте попут глодара?

Razlika je u tome sto turski dio Kipra niko nije priznao, zato sto ovi drugi imaju pare, odnosno ovi prvi nemaju pare. I da ih Turska ne gura ne bi imali za hljeba.
Sto se tice ujuedinjenja sa Siptarima, i ja sam u dilemi. Svi se mi busamo "Kosovo Srbija, sveta srpska zemlja", a da li bi iko od nas pristao da nam 1/5 stanovnistva budi Albanci, i da u tom omjeru ucestvuju u drzavnim institucijama (1/5 poslanika u skupstini, 1/5 ministara u vladi...), svaki peti vonjik i policajac Albanac, pa do te mjere da nam albanski bude drugi zvanicni jezik? Da ne pominjemo jos to da se razmnozavaju ko gamad, pa bi nas tu sjebali na duge staze....
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Није ваљда, а ја мислио да јеТадић искрен према народу. Недавно  је изјавио уочи подношења кандидтуре да Србија улази у ЕУ са Косовом у својим границама
Па можда је мислио на Косову у косовским границама  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Cela tema je jedino zanimljiva vama da se medjusobno tapsete po ramenu i ubedjujete i nesto sto sam vas zanima... mi cemo uci EU bez priznavanja KiM... ja sada odoh, vise me nema na ovoj beskorisnoj temi... nastavite sa medjusobnim repliciranjem, vidimo se u EU  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Qtek 小米
Pa kako da udjemo zajedno kad nemamo nikakvu vlast dole.. o cemu ti pricas.. Kosovo je posebna drzava..

Mi cemo uci u EU kao sto je uradio i skoro ceo istocni deo evrope.. ne razumem zasto smo mi posebni pa da ne ulazimo...

A зашто мене питаш како ћемо ? Ја сам непријатељ Европе, мене у Београду нису бомбардовали ни шиптари, ни балије ни усташе, већ Европљани, који су убили моје моје пријатеље и комшије.
Ја бих волео да им се осветимо како знамо и умемо, али пошто је то немогуће, немој да очекујеш од мене да ти дајем рецепт за брз улазак у ЕУ.

Дакле наш циљ је да Србија никада не уђе у ЕУ, јер та иста ЕУ је разбила Србију и одвојила КиМ.
Мислиш да ћемо ући у ЕУ као што ће и Украјина ући ... заједно са Русијом ?  Smile

ZvezdasBG, пређи у ЉДП па прозивај Вјерицу, за тебе бар знамо да се у много чему слажеш са њом, за почетак имате исти однос према натоу.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2010, 18:15:23 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
vidimo se u EU

за једно пар деценија Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung 
Sto se tice ujuedinjenja sa Siptarima, i ja sam u dilemi. Svi se mi busamo "Kosovo Srbija, sveta srpska zemlja", a da li bi iko od nas pristao da nam 1/5 stanovnistva budi Albanci, i da u tom omjeru ucestvuju u drzavnim institucijama (1/5 poslanika u skupstini, 1/5 ministara u vladi...), svaki peti vonjik i policajac Albanac, pa do te mjere da nam albanski bude drugi zvanicni jezik? Da ne pominjemo jos to da se razmnozavaju ko gamad, pa bi nas tu sjebali na duge staze....

Људи себе заваравају, али многима ствари ипак постају јасније.

Не ради се овде о продаји српске земље зарад уласка у ЕУ, већ једне јасне и очигледне чињенице, а то је да ако вратимо Косово назад у Србију, са њим враћамо и ту гамад.

Протерати их не можемо. Асимиловати? Па не прави се пита од гована, а и Шиптари се држе себе, тако да је то немогуће. Интегрисати их у друштво? Успева ли интеграција црнаца у америчко друштво? Арапа у француско? Турака у немачко? Некима се једноставно не може наметнути цивилизација, у оном смислу у ком ми на њу гледамо.

Дакле добили би два милиона Шиптара, а са њиховим наталитетом и навиком да се шире, кроз неколико деценија би их имао у Нишу, Врању, Лесковцу у знатним бројевима.

Замисли само изборе, на шта би личили и то већ сад. Изађе их два милиона и гласа са Чеду рецимо и онда ти Чеда Јовановић буде председник. Smile А за педесет година би свог без проблема могли изабрати.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2010, 18:28:16 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Tesko da ce nase zene nadjacati siptarske... Smiley dok elita ne shvati da narod cini drzavu a ne vlast nama nikad nece biti bolje...
« Poslednja izmena: 09. Feb 2010, 18:31:40 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Србија се Косова одрекла, кад је пустила оне штакоре да јој се накоте на њеној земљи. Ово што се дешава задњих двадесетак година је обична завршница.

To su nas komunisti zajebali kada su dozvolili da se Siptari masovno doseljavaju iz Albanije, sve pod parolom "bjezanja od rezima Envera Hodze". Bio je plan da se i Albanija pripoji Jugoslaviji, zamisli dokle je to isto. Na kraju se sve izjalovilo i sve preko nasih ledja.


Што се тиче кипарског примера, није то пуно другачије. Грци су протерани са северног дела, имовина им је окупирана, десетине хиљада Турака се доселише из саме Турске. Грчки део је данас званично у ЕУ, турски је изостављен. Међутим кључна разлика је што су Турци спремни на уједињење. Да ли би Шиптари на то пристали?

На крају, све и да они пристану, поставља се питање, да ли смо ми за суживот са два и кусур милиона Шиптара, који се притом коте попут глодара?

Razlika je u tome sto turski dio Kipra niko nije priznao, zato sto ovi drugi imaju pare, odnosno ovi prvi nemaju pare. I da ih Turska ne gura ne bi imali za hljeba.
Sto se tice ujuedinjenja sa Siptarima, i ja sam u dilemi. Svi se mi busamo "Kosovo Srbija, sveta srpska zemlja", a da li bi iko od nas pristao da nam 1/5 stanovnistva budi Albanci, i da u tom omjeru ucestvuju u drzavnim institucijama (1/5 poslanika u skupstini, 1/5 ministara u vladi...), svaki peti vonjik i policajac Albanac, pa do te mjere da nam albanski bude drugi zvanicni jezik? Da ne pominjemo jos to da se razmnozavaju ko gamad, pa bi nas tu sjebali na duge staze....

И шта ти мислиш да је најбоље? Smile
Косово није нафта па да се са њиме тргује.
Косово јесте Србија али не у смислу како неко то презентира територијално већ историјски,
духовно и власнички.
Поред манастира који јесу Србија на Косову је већина земљишта у приватном власништву СПЦ и
срба са Косова и Метохије и ту нема калкулација.То је имовина и под тим се подразумјева Косово
је Србија.
Друга ствар.Имаш сада могућност да шеташ ЕУ без проблема.Зашто не идеш?Који ћеш курац тамо када
као и ја нпр.немаш 1.000 евра да понесеш колико ти је потребно да само преживиш 7 дана и
да спаваш у некој рупчаги.Та ЕУ никоме не поклања ништа.Она је ту да себе оплемени,а не да нас
развија и у то буди сигуран када говориш о предностима или манам уласка у ЕУ.
Размисли мало зашто ће услов за улазак у ЕУ бити признавање Косова? Који је то њима интерес?
Ријешен међугранични спор?Да је то неби данас имао безвизни режим.
Они преко тог захтјева добијају легитимитет бомбардовању и никакво друго оправдање није у
питању.САД полако копне,имају својих унутрашњих проблема и у случају веће економске кризе
они иду преко океана да спашавају шта се да спасити у својој кући (нема пара за војску).Русија и
Кина првенствено полако преузимају доминацију у свијету економије и тога је ЕУ свјесна.
Без покровитељства САД сваки суд ће пресудити да је била извршена агресија на тадашњу СиЦГ,а
то је јебена оштрица ЕУ-и која би била суочена са енормним плаћањем ратне одштете прије
свега Србији јер је највише и страдала.Њемачка се грије гасом из Русије и они се неће тек тако
лако њима замјерити.Поред ње пола ЕУ увози гас из Русије која је главни дистрибутер за ЕУ и
ЕУ неће са Русијом никакав конфликт ни за 10 Косова без присуства САД-а.Зато се њима жури.
Из тог разлога они хоће да убрзају приступницу,односно признавање Косова како би себи створили
нашом глупошћу параван и сигурност од судског прогона који би слиједио.Зашто је Холандија
одустала од услова који даје Србији безвизни режим док се не ухапсе Хаџић и Младић?
Није Србија напредовала у тој мјери да се тек тако заборави мјесец стар услов.ЕУ је од Холандије
то тражила небили убрзала процес признања Косова од стране Србије и с тим треба бити на чисто.
Зашто ЕУ није протјерала оне стотине хиљада "политичких" бјегунаца са своје територије на
Косово након што су САД окупирале Косово?Зато што их и није било у том броју већ је била
пропаганда у питању која се водила давно прије 1999,а све са истим циљем разбијања прво СФРЈ,а
након тога Југославије у што мање комаде како би се разбила национална самосвјест на више
комада и успоставиле њихове владе у марионетске државе.Из Хрватске је протјерано 240.000
срба па не видим нешта да се неко чеше по глави и опомиње ЦРО.Од самог почетка ишло се
на разбијање и доминацију кроз власт које су довели.
Што се тиче шиптарске бројности.Ни један шиптар који није живио на Косову 1999 нема шта да
тражи на КиМ.То је пар стотина хиљада.Оставиш им аутономију и регионалну подјењеност и
тиме их спријечиш у роварењу по Србији,а на нивоу КиМ срби гдје су већина имају своју локалну
управу.СПЦ остаје власник своје имовине и то је то.
Овдје не игра улогу памет већ стрпљење које ради за нас.
Сво вријеме свијета имамо испред себе само треба бити стрпљив и упоран у не признавању
Косова и тиме онемогућити легализацију бомбардовања Србије 1999 године.Док ми не признамо
Косово Русија га неће признати,а тиме шиптари немају шта тражити у међународним односима
нити могу имати своју столицу ни у једној значајној међународној организацији.
Изолација у међународним институцијама шиптаре ће ставити у позицију гдје ће сами тражити
разговоре и то ЕУ види изгледа боље од нас самих.Једанаесту годину страна војска их чува,
храни,облачи и финансира,то је њима превелик терет да се још дуго развлачи и зато су
спремни сутра Србију примити у ЕУ само да призна Косово.Сва "принципијелност" ЕУ је сада
у другом плану шта се најбоље може видјети по изјавама прво Кацина (хвала му на томе),а онда
и на ублажавању ријечи које је Кацин изрекао а везано за признање Косова од стране Србије.
Само истрајати и не дозволити својим признањем да Русија призна Косово.Људи нам лијепо
не двосмислено говоре да не могу бити већи срби од срба и културно стављају до знања да се
Косово не признаје и тиме дадне легалност бомбардовању 1999.године.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47185
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Citat
vidimo se u EU

за једно пар деценија Smile


uci ce u EU kada bude deda,   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung 
Европа зависи од руског гаса. Истина.

Међутим још више Русија зависи од пара које добијају за тај гас.

Укратко Русија живи од извоза енергената, тако да се неће они одрицати редовних муштерија и платиша тек тако.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.