Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:43:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 70 71 73 74 75
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sminka i nega za dame  (Pročitano 954815 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Odlicna tema  Smile
IP sačuvana
social share
ZP
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Meni je ova tema jako interesantna.  Ja sam osoba koja se svakodnevno sminka i neguje, i dosta trosim na kozmeticke proizvode.  Moj decko voli sto sam stalno doterana i meni to godi.  Savetovala bih starijim zenama
koje su u braku da se nipokoju cenu nezapuste.  Negujte se, sminkajte se, i vas muz nece moci da odvoji
pogled od vas.  Nepada mi na pamet da gleda u koleginice i drugarice, jer ja sam mu na prvom mestu.  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
@Tuzna1713

Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad je šminka leglo bekterija
B. Tasić | 01. 03. 2010. - 00:02h | Foto: Shutterstock | Komentara: 0

Žene bi trebalo da budu mnogo opreznije sa šminkom jer i ona ima svoj rok trajanja. Ako se taj rok ne poštuje, može doći do zdravstvenih tegoba.

Kako stručnjaci kažu na pojedine kozmetičke artikle tokom vremena nakupe se bakterije koje žene onda nanose na lice, što može da izazove iritaciju kože ili čak ozbiljniju infekciju.
Prosečna ženska torbica za šminku, kako je otkriveno u istraživanju, ima brojne artikle kojima je istekao rok trajanja.
Stare maskare prepune su bakterija i mogu da izazovu konjuktivitis koji za posledicu ima crvenilo očiju, svrab i oticanje.
Dekorativna kozmetika ne bi trebalo da se upotrebljava duže od šest meseci nakon što se otvori. Međutim, većina žena koristi šminku i godinu dana nakon otvaranja pa ne znaju da ruž kojem je istekao rok trajanja može da izazove isušivanje usana, iritaciju i čireve.
Četke za nanošenje pudera i rumenila su carstvo u kojemu vladaju mikroorganizmi koji izazivaju herpes, ali i brojne druge infekcije. Upozorenja o štetnosti stare šminke nalaze se na svakom artiklu, ali ih žene obično ne čitaju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 22
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Zna li neko nacin da se uklone tamne i vece fleke od bubuljica ali ne onih majonezara kako ih zovu vec hormonskih koje su 1000 gore?
Ne zanimaju me kreme protiv tj koje sprecavaju bubuljice jer ih nemam  sada mi se prvi put desilo da sma dobila gomilu od hormonskog poremecaja i nestale su ali postos ma cackala ostala je gomila fleka prosto ne znam sta da radim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nisam lep,al sam zato neodoljivo glup

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 83
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson k800
ja tek sad videh temu..pa evo da se ukljucim....tamne fleke ce se najbolje ukloniti kod kozmeticara,ali je jako bitna stvar...NIKAKO RUKE NA LICE....jako veliki problem prave ti rucni radovi,jer zeni u sekundi zasmeta neka bubuljicica na licu,ona to sama pokusa da resi,naravno ne ocisti adekvatno,jer napominjem:NI KOZMETICARI NE DIRAJU UPALE!!!!....i tako se nase bakterijice sire...i sire....da skratim,ukoliko si resila problem akni i jedini problem su ti fleke,ja licno preporucujem nekoliko tretmana kiseonikom,jer po mom licnom misljenju,bolje je ici polako,a sigurno,medjutim ako zelis brzi efekat,postoji jos nekoliko vrsta tretmana,ali mnogo invazivnijih,za resavanje raznih oblika depigmentacije.....naravno jako je bitan uzrok tih flekica,sada samo pricam napamet...moja licna preporuka je kiseonik:-)..nadam se da sam pomogla....pozdrav

uh,sad sam krenula da listam....vidim da spominjete klindamicin...moram da napomenem...cure moje drage,klindamicin je antibiotik,koji nikako,ali nikako se ne sme uzimati na svoju ruku...takodje nikada se ne koristi sam,koristi se u programu lecenja akni,naravno prema stanju koze i uz odredjene,a od strane strucnog lica preporucene,preparate...postoje dve vrsta klindamicina(dnevni i nocni)odn.onaj providni i beli ako neko zna...i najvaznije....klindamicin se ne koristi leti...nikako na sunce,jer cemo imati kontra efekat
« Poslednja izmena: 12. Maj 2010, 08:47:10 od ViPns »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Citat: st0ka link=topic=91308.  msg6903048#msg6903048 date=1238782527
koju firmu (marku) preporučujete za njegu nohtiju (umjetni nohti,silikizirani nohti,.    .    itd).   
namjeravam se prijaviti na tečaj manikure,pa me zanimaju vaše preporuke.    Ima više tipova kozmetike.    Mene zanima što prirodnija i kvalitetnija roba.    Ako koja žena zna koliko košatju ti tečaji,bi molio da napiše ili da mi pošalje na privat.   
Znam da zvuči čudno što bi se muškarac bavio manikurom ali to je super biznis :)
p.   s nisam gey

Prvo, nema nista lose u tome sto zelis da se bavis manikirom  :flower:.   Ja se bavim istim, doduse iz hobija, ali imam dosta iskustva i redovno pratim sajtove koje se bave tom temom.  
Licno bih ti preporiculi IBD proizvode, kao i proizvode firmi EDGE i MAGNETIC, sa kojima sa veoma zadovoljna.   
Jesu prilicno skupi, ali pokazuju odlicne rezultate i moje klijentice su zadovoljne.   
Takodje, ja sam kurs platila oko 50 eura, bez materijala.   
Treba da znas da te na kursu uce osnovama manikira i nadogradnje noktiju, dok crtanje i sve sto spada u nail art je vec do tebe i tvog umeca, a pre svega vezbe.  
Ovaj posao vise spada u domen umetnosti, koliko si vest i mastovit, toliko ces posla i imati i.  .  .  nemoj da se razocaras ako ti u startu ne ide, sve je stvar vezbe i prakse.   Znaci, samo vezba, vezba, vezba.  .  .  
Svaka cast na ambiciji.   Drzim ti fige  :flower:
IP sačuvana
social share
"Life is one big road with lots of signs.   So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.   Flee from hate, mischief and jealousy.   Don't bury your thoughts, put your vision to reality.   Wake Up and Live!"
Bob Marley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Zna li neko nacin da se uklone tamne i vece fleke od bubuljica ali ne onih majonezara kako ih zovu vec hormonskih koje su 1000 gore?
Ne zanimaju me kreme protiv tj koje sprecavaju bubuljice jer ih nemam  sada mi se prvi put desilo da sma dobila gomilu od hormonskog poremecaja i nestale su ali postos ma cackala ostala je gomila fleka prosto ne znam sta da radim Smile

Ne bih da budem dosadna sa kremom od kamilice za osetljivu kožu, ali ona je meni pomogla upravo da se rešim bubuljica i tih flekica koje su ostajale od bubuljica. I ja imam problem sa hormonom prolaktin-hormon stresa Sretno Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
Da li neko zna ima li u Srbiji u ponudi sminke proizvodjaca Kika? Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Apple iPhone SE 2020
mhm... zena je genije:


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 70 71 73 74 75
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 11:43:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.