Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sljam (opet) bahato gazi...  (Pročitano 12192 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 3Gs
Granica na autoputu je 120 km/h, ne 80. A ni ti ni ja ne mozemo znati koliko je vozio dok se to ne utvrdi.
znam da je 120,genije  Smile ,zato sam i rekao 80,kobajagi cak 40 ispod ogranicenja. Smiley

i mani me tih postenjacinskih prica "ne mozemo znati,bla,bla..."

To nisu postenjacke price, to je zakon. Da je po tvom, ne bi bio potreban sudski deo vlasti vec bi policija izvrsavala presude na licu mesta.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
od svih automobila koji su tada prolazili autputem,eto,slucajno,bas posteni i fini Cume nalete na coveka...  Smile  Smile

da,moguce...  Smile

a moguce je i jednostavno...da je vozio prebrzo.  Smile ili izigravao pomenuti "obicaj" ubrzavanja ka pesaku,ali je od natovarenog stomaka pogresno procenio.  Smile

mislim,samo kazem sta je sve moguce...  Smile

To nisu postenjacke price, to je zakon. Da je po tvom, ne bi bio potreban sudski deo vlasti vec bi policija izvrsavala presude na licu mesta.
ne,da je po mom,zakon bi se postovao samo tako,sto znaci da bi se istraga odmah zapocinjala,i radila po pravilima i propisima i da vladine gmazine i "partneri" ne bi bili imuni na zakone i ne bi mogli da rade sta oce.

pravite se blesavi.

ko da se nije dosad desilo nekoliko nesreca koje su ukljucivale vladine ljude,"partnere","biznismene" i slicnu pijanu gamad za koju se ZNA da ne mare za druge,cak ni na putu.


EDIT-uostalom,videcemo sta ce istraga pokazati.ako se uopste i nastavi...  Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Nov 2010, 00:29:36 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Tattoo
od svih automobila koji su tada prolazili autputem,eto,slucajno,bas posteni i fini Cume nalete na coveka...  Smile  Smile

da,moguce...  Smile

a moguce je i jednostavno...da je vozio prebrzo.  Smile ili izigravao pomenuti "obicaj" ubrzavanja ka pesaku,ali je od natovarenog stomaka pogresno procenio.  Smile

mislim,samo kazem sta je sve moguce...  Smile
Tebi smeta lik i delo Čumeta,što je sasvim u redu,ali kad realno pogledaš stvari ova situacija nema veze sa likom i delom Čumeta nego sa nekim nesretnikom koji je hteo da skrati sebi put da pretrči preko auto puta,i ako je  znao da je to veoma rizično,što naravno svaki normalan čovek zna,ali je pokušao,i to je platio životom,da nije ovaj naleteo na njega,mogao je da naleti neki drugi nesretnik sa porodicom u zastavi 101 i da zagine i on i par članova njegove porodice. Smile

Sem ako se ne ispostavi da taj pešak slučajno od ranije poznaje Čumeta i da su imali neke "posliće",e,onda bi to značajno izmenilo pogled na ovu situaciju. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Niko to nije ni rekao. Samo je poenta u tome da ne mozes odmah nekoga osuditi za ubistvo, ako ne znas sve detalje (ovde nijedan, osim da je ubijeni setao po delu puta gde vozila idu do 120 km/h), te je glupo implicirati na nesto ovakvim naslovima.
Sacekaj izvestaj, da li je bio pod uticajem alkohola i brzinu vozila, lagano to procitaj i onda reci u kojoj je meri kriv.
Granica na autoputu je 120 km/h, ne 80. A ni ti ni ja ne mozemo znati koliko je vozio dok se to ne utvrdi.
Citat
...ti bese student?
zakon o saobracaju u ruke,pa procitaj.
i to sa granicom od 120 km na auto putu?imas li dozvolu uopste,a?student!
brzina koja je maksimalno dozvoljena na nekim delovima auto puta,podrazumeva brzinu u idealnim meteo uslovima,kao i uslovima saobracaja na tim deonicama.deo na kojem je Cume usmrtio pesaka,na vodi se kao auto put,vec kao put koji prolazi kroz naseljeno mesto,a broji se kao takav od naplatne rampe Bubanj potok do naplatne rampe Simanovci.
da pregazis coveka i na deonici nekog auto puta gde je dozvoljena brzina preko 130km/h u trenutku dok pretrcava,student,kriv si.osim ukoliko uvidjaj ne otkrije da se radilo o samoubistvu pesaka.jer ti kao vozac moras da ocenis koliko su uslovi z razvijanje te brzine bezbedni....itd,itd.
kriv je kao lakat krivina,a i jace.
procitaj zakon,student.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Tebi smeta lik i delo Čumeta,što je sasvim u redu,ali kad realno pogledaš stvari ova situacija nema veze sa likom i delom Čumeta nego sa nekim nesretnikom koji je hteo da skrati sebi put da pretrči preko auto puta,i ako je  znao da je to veoma rizično,što naravno svaki normalan čovek zna,ali je pokušao,i to je platio životom,da nije ovaj naleteo na njega,mogao je da naleti neki drugi nesretnik sa porodicom u zastavi 101 i da zagine i on i par članova njegove porodice. Smile

Sem ako se ne ispostavi da taj pešak slučajno od ranije poznaje Čumeta i da su imali neke "posliće",e,onda bi to značajno izmenilo pogled na ovu situaciju. Smile
ok,vidi,ja samo znam da:
je ovo vec neki 5. slucaj,tj-saobracajna nesreca,u zadnjih par godina,koja ukljucuje i nekog vladinog mudonju,ili njenog partnera;
da je krme licno vozilo(a bas odaje utisak savesnog i pribranog coveka);
da ovde vlada pomenuti obicaj da se nekada namerno,ili slucajno,ubrza kada se ugleda pesak u daljini(rekoh-ko ne veruje,nek proveri).

i mada sam inace realan i ne donosim zakljucke prerano,nekako...te tri stavke,kad se skupe zajedno...  Smile  Smile

al,dobro,ajde,mozda krme stvarno i nije krivo(mislim,mozda nije vozilo preko granice,i mozda je reagovalo kako i treba).videcemo sta ce reci istraga.samo sto,vidis,ja nekako imam osecaj da se nikad nece nastaviti...  Smile

@hoze-druze,ja razumem takodje na sta mislis,ali,nemoj odma da se zestis toliko.
i ja pretpostavljam da je krme ipak delom krivo(dakle,kriv je i pesak,jer se autoput NE pretrcava,ALI,verujem da ni ovaj nije bas skroz nevin),ali,aj,sacekajmo bar da vidimo sta ce istraga pokazati,ili bar reci.


uostalom,na kraju krajeva,kad bolje razmislim-glupo je da se svi ovde svadjamo oko toga,dok krmeta,naravno,boli patka za to.  Smile
njemu je sad najveca briga verovatno samo kako da sto pre "zakopa" vest,i dal ce stici na zakazani subotnji rucak.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2010, 00:45:03 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Tattoo
Auto put ne može da se vodi kao put kroz naseljeno mesto,ili je auto put ili nije auto put,samo može da postoji ograničenje,da se razumemo,na auto putu ne postoji semafor,pešački prelaz,kad pešaci prelaze auto put,to se radi sa onim prelazima iznad ili ispod auto puta.

Razmisli malo,ko se vozio auto putem od Šida do Niša,jel postoji neko mesto gde se kola zaustavljaju da bi pešaci prošli,ne postoji,jer prelazak pešaka preko auto puta nije dozvljen,i ne može vozač da bude kriv zato što se nekoj budali žuri pa rizikuje život,i to ne samo svoj život,nego i život vozača. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 3Gs
Niko to nije ni rekao. Samo je poenta u tome da ne mozes odmah nekoga osuditi za ubistvo, ako ne znas sve detalje (ovde nijedan, osim da je ubijeni setao po delu puta gde vozila idu do 120 km/h), te je glupo implicirati na nesto ovakvim naslovima.
Sacekaj izvestaj, da li je bio pod uticajem alkohola i brzinu vozila, lagano to procitaj i onda reci u kojoj je meri kriv.
Granica na autoputu je 120 km/h, ne 80. A ni ti ni ja ne mozemo znati koliko je vozio dok se to ne utvrdi.
Citat
...ti bese student?
zakon o saobracaju u ruke,pa procitaj.
i to sa granicom od 120 km na auto putu?imas li dozvolu uopste,a?student!
brzina koja je maksimalno dozvoljena na nekim delovima auto puta,podrazumeva brzinu u idealnim meteo uslovima,kao i uslovima saobracaja na tim deonicama.deo na kojem je Cume usmrtio pesaka,na vodi se kao auto put,vec kao put koji prolazi kroz naseljeno mesto,a broji se kao takav od naplatne rampe Bubanj potok do naplatne rampe Simanovci.
da pregazis coveka i na deonici nekog auto puta gde je dozvoljena brzina preko 130km/h u trenutku dok pretrcava,student,kriv si.osim ukoliko uvidjaj ne otkrije da se radilo o samoubistvu pesaka.jer ti kao vozac moras da ocenis koliko su uslovi z razvijanje te brzine bezbedni....itd,itd.
kriv je kao lakat krivina,a i jace.
procitaj zakon,student.

Obzirom da tebi pod obrazovanje stoji "neobrazovan", titulu cu izostaviti, cisto da bih se pravio da sam kulturan. Mada nije bas da sam morao da pogledam profil da bih dosao do zakljucka.
Polozen vozacki imam, mada ne vidim relevantnost toga.

Citat
Pešak ne sme stupiti ni kretati se po kolovozu autoputa ili motoputa.
Zabrana iz stava 1. ovog člana ne važi za:
1) policijskog službenika tokom obavljanja službene dužnosti,
2) lice koja obavlja uviđaj saobraćajne nezgode ili učestvuje u uviđaju,
3) radnika koji obavlja radove,
4) lice koje obavlja poslove na otklanjanju posledica saobraćajne nezgode ili
neispravnosti na vozilu i teretu,
5) lice koje pruža hitnu medicinsku ili prvu pomoć,
6) inspektora za puteve tokom obavljanja službene dužnosti kao i na radnike
uprave puta,
7) vozača vozila koje je prinudno zaustavljeno.
Lica iz stava 2. ovog člana i mesta na kojima ona preduzimaju radnje moraju
biti obeležena na način da se omogući bezbednost svih učesnika u saobraćaju.

Iz zakona o bezbednosti u saobracaju.

Ukoliko nije prekrsio nijedno ogranicenje i nije vozio pod uticajem alkohola, ne postoji razlog da bude osudjen. Kada se nekome sudi za odredjeno delo, na odredjivanje krivice ne utice dosije istog. Koliki god da je Cume sljam, ne moze biti osudjen samo zbog toga. Ako se dokaze da je kriv, naravno, drzava je na potezu.
Ali bas me zanima da li bi ovoliko penio da nije u pitanju Cume nego neki average Joe koji je udario coveka na autoputu, uzimajuci u obzir da imas informacije kojima i sada raspolazes.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
DOPUNA!

Čume vozio 130 na sat kada je zgazio pešaka

Ljubiša Buha (46), zvani Čume, najpoznatiji srpski svedok saradnik, osumnjičen da je preksinoć vozeći “audi A8” na autoputu kod “Ikarbusa” izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo pešak Radomir Ristić (54) iz Borče, koji je pretrčavao put, danas će biti priveden istražnom sudiji. Posle saslušanja, istražni sudija treba da odluči da li će Buhu pustiti na slobodu ili će mu odrediti pritvor.

Buha je priveden odmah posle nesreće, a na saslušanju u policiji je, kako saznajemo, izjavio da je brzina kojomje vozio bila u granicama ograničenja na tom delu autoputa. Međutim, tragovi kočenja na mestu nesreće, kao i povrede i prelomi koje je zadobio Radomir Ristić ukazuju na to da je Buha vozio brzinom većom od 130 kilometara na sat. Na tom delu autoputa ograničenje je 80 kilometara na sat. Alko-test, koji je urađen odmah posle nesreće, pokazao je da Buha nije imao alkohola u krvi.


U sredu uveče Buha je u „audiju“ bio sa suprugom Ivanom, sa kojom se venčao pre desetak dana. Krajnjom levom trakom vozio je blindirani “audi A8”, koji je na neosvetljenom delu autoputa udario Ristića. Od siline udara Ristić je pao preko bankine i preminuo, dok je Buha zaustavio „audi A8“ sto metara dalje.


Kako “Blic” saznaje, Radomir Ristić, koga je usmrtio „audi“, u zatvoru je proveo pet godina i to zbog silovanja maloletnice. Na zatvorsku kaznu je osuđen 1992. godine. Njegovi rođaci juče, međutim, nisu želeli da bilo šta kažu o silovanju zbog koga je Radomir bio u zatvoru.


- Kada sam na televiziji čula da je poginuo Radomir R., pomislila sam na brata, ali ipak nisam bila sigurna da je to on. Policija nam je tek ujutro javila da je Radomir poginuo, pa smo drugi brat i ja otišli u Institut za sudsku medicinu - kratko je rekla Radomirova sestra, koju smo juče zatekli ispred kuću u Prelivačkoj ulici 70 u Borči, gde je Radomir živeo.


- Radomir je do pre dvadesetak godina radio u pošti kao majstor. A posle toga se snalazio. Ispravljao je limariju, postavljao pločice, bio i vodoinstalater, šta zatreba. Udružio bi se sa nekim majstorima, radili bi šta treba. Čak je učestvovao i u izgradnji “Delta sitija”. Nisam ga video nekoliko dana pre nesreće. Pretpostavljam da je i tada radio sa tim svojim drugovima pločice, vodu... šta već i da se tako zadesio na autoputu - rekao je brat, ne precizirajući da li je Radomir posao u pošti izgubio kada je otišao u zatvor zbog silovanja maloletnice.
Prema rečima rođaka, Radomir se nije ženio.


- Imao je neke devojke, žene. Živeo je ovde u očevoj kući. Zajedno brinemo o 90-godišnjem ocu - rekli su brat i sestra.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/215517/Cume-vozio-130-na-sat-kada-je-zgazio-pesaka


znaci,nije bio pijan.samo nazdran i bahat.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Tattoo
Ni to što je prekoračio brzinu,ne menja stvari,imad a mu uzmu dozvolu u najgorem slučaju,krivice ponovo nema,prelazak preko auto puta je zabranjen.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
nije trebalo da naglo koci, to ce sada malo da ga zakopa ... no dobro...

tom coveku je zivot stvarno zanimljiv ... bas me zanima njegov horoskop  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.