Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slike i utisci sa Avgustovskog tradicionalnog Okupljanja!  (Pročitano 181456 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
citajuci ovo sto pisete, to moze da kaze bilo ko
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Da.. izbor ljudi koji imaju 15000 postova i nisu se pojavili je neogranicen  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
ja moram da kažem da mi je žao što će rasina da leti sa foruma  Smile

za temu - čitam sve ovo iako nisam bila na okupljanju. nijednog trenutka nisam rekla da ću doći, da se ogradim odmah.
ali mislim da je više bespredmetno da se raspredaju priče. šta je bilo - bilo je.
sledeće okupljanje će opet biti, bezveze bi bilo da ga ne bude.
na kraju krajeva, 100 ljudi - 100 ćudi.
znate šta hoću da kažem.

i možda bi tema trebalo da se zaključa.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
ja moram da kažem da mi je žao što će rasina da leti sa foruma  Smile
Verovatno znas nesto sto ja ne znam...
Ja samo cenim da nije pristojno podjebavati one koji se trude makar i ne uspeli u onome za sta se zalazu... i one koji imaju "hrabrosti" ili cega vec da se upoznaju sa onima sa kojima se druze, ratuju, chatuju po ceo dan...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
ja sam samo iznela svoj strah...  Smile
sa željom da se to ne desi

što se ostalog tiče, svako treba da stoji iza svojih izjava
a na vama (organizatorima) je da ostanete iznad nesuvislih komentara. na kraju, niko i ne osporava ničiji trud, utrošeno vreme energiju i finansije (ako ćemo do detalja)

dakle gazda, budi gazda do kraja. u pravom smislu te reči. ostani iznad.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
@ SerbianFighter da te ne bih citirala kao sto ti rece jednom klincu juce na jednoj temi, a bese jako neumesno....al eto decko to voli i to mu je zelja .......

ali zaista pecurke, rostilj, otvorene, zatvorene flase jel se to jedino desavalo

valjda je bilo i drugih zanimacija .....i zezanja

iz ovoga ispade da se sve vrtelo oko ica i pica ...malo lici na vasar

i nikoga ja ne podjebavam, kako ti vec rece, vi ste se trudili ....ispalo je kako je ispalo
« Poslednja izmena: 19. Avg 2006, 15:16:58 od rasina »
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
to je problem samo što je nemoguće uklopit ljude od 18 - 30 i da sve savršeno funkcionira.
kad bude okupljanje nas starijih od 30 ,neće bit problema i  ima da sviraju Dragačevci, a na roštilju će bit zaposlena osoba a ne volonter.
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Ko je bio zna oko cega se vrtelo.. sta je bilo dobro a sta je bilo problematicno..
O onome sto je bilo lepo receno je dovoljno, a to sto Sasha sada razlaze teoriju oko ostalog je verovatno i razlog zasto se o tome prica...
Ja ne volim kada mesto na kome se okupljamo lici na smetliste, kada covek ne moze da popije jebeno ladno pivo a doneo sam 50 i nesto kesa leda da bi sve bilo kako valja, da se ljudi na momente ponasaju kao da su ih pustili za weekend... To iritira... Ulozio sam u to sve previse zivaca, vremena, para i emocija da mi takve stvari ne smetaju.. Da sam hteo da razlazem o tome razlagao bih.. nisam. ali necu da ocutim bilo kome pa ni sasi.. ne pizdim i ne derem se na ljude ako za to nema dovoljno razloga... a sto se tice klinca i teme.. uglavnom sam bio daleko blazi prema svima nego sto su zasluzivali, ne uvek ali uglavnom... Ne znam na koji se slucaj misli, ali recimo osobi kojoj sam juce rekao da bi zivotinje iz manje pokusala shvatile.. well.. zivotinje bi iz manje pokusaja shvatile. I sta sam mogao i verovatno trebao da mu kazem, ovo nije nista.

Citat
to je problem samo što je nemoguće uklopit ljude od 18 - 30 i da sve savršeno funkcionira.
kad bude okupljanje nas starijih od 30 ,neće bit problema i  ima da sviraju Dragačevci, a na roštilju će bit zaposlena osoba a ne volonter.
Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
A posto se definitivno nista novo vezano za okupljanje nece reci, slike su objavljene.. vecina ljudi se javila, tema i onako vise nije globalno vec par dana... prosla je i cela nedelja od okupljanja.. Lock.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.