Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slike i utisci sa Avgustovskog tradicionalnog Okupljanja!  (Pročitano 181541 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Sta je osnovni problem... posto ocigledno to niko nije shvatio...
Ja nisam tu bio od pocetka, a kad sam dosao vec je bilo kasno...
Svako ko je dosao je uzeo sebi pice i otvorio ga, i ostavio ga na onom paklu na stolu.. pa se desavalo da za jednim stolom bude otvorenih 5 flasa piva od 2 litra..
Kada su krenule da se prodaju majice svi su odjednom dosli i krenuli da raznose iz one kutije... probaju, bacaju unaokolo..
Rostilja je bilo 18kg, a kako su se svi oko njega gurali i otimali niko nije mogao da se najede ko covek...

I da.. to veoma iritira...
Ko sto iritira kad me 20 ljudi pita gde da ostave pare iako stoji tegla na kojoj to pise, a ja sam barem 5 puta izuzetno glasno rekao gde se to nalazi...
Ko sto iritira kad neko 5 puta lepo kaze ljudima da se razmaknu od rostilja i ostave majstora da radi svoj posao.. i na kraju moram ja da dodjem da se proderem...
Ko sto iritira ... etc moze ovako do sutra

A da ne pricam o tome sto se bar 10 ljudi nije ni sa kime ni upoznalo ni predstavilo ko su samo doslo unelo pometnju i otislo...

Sledece godine.. ako uopste bude bilo ovakvog okupljanja.. na pocetku ima da podelim flajer sa 10 pravila ponasnja pa cemo sve postedeti nerviranja..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Što se mene tiče, kao što sam veoma rado čitao tvoja uputstva, biće mi drago da imam flajer i da postupam po pravilima, kao što sam se potrudio i ove godine (koliko god da nisam savršen).  No, što se roštilja ikada više tiče, za mene je to završena priča i ja nemam nameru da se više ikada približavam roštilju, niti da bilo šta pitam na tu temu.  Ono što znam to je da se nisam ni sa kim gurao oko bilo čega i da sam većinu vremena proveo sedeći na svom mestu i trudeći se da budem prijatan sagovornik svima sa kojima sam stupio u kontakt.  Žao mi je ako u tome nisam uspeo potpuno (jer naprosto morate da prihvatite da nisam savršen, kao što ja vas tako prihvatam).  Nemam nameru da se guram ni za šta i nikada, to ne radim ni u pošti ni u prodavnicama, a ponajmanje na burek okupljanju.

Od početka samog okupljanja žalio sam što nije postojao jedan veliki sto gde smo mogli svi da sednemo, ali nisam očekivao nemoguće.  Takav sto tamo i u principu bilo gde je nemoguće postaviti za toliko ljudi, a da ih čupamo iz zemlje i spojimo nekako nije išlo. Jedino rešenje bi možda bilo da smo svi seli u neki poveći krug na travu.  Dakle, ja sam bio došao sa namerom da se družim i ostajem pri tome. I dalje sam otvoren da se upoznajem sa svima, a još jednom se izvinjavam na mojim ličnim i podvlačim nenamernim propustima koje ću, podvlačim svakako uvek ispravljati kada god ih načinim. 

Što se tiče ostalog, bez želje za prepucavanjima, hteo bih da kažem da sto gde sam ja sedeo je bio u lepom burek raspoloženju, hrana nam nije bila toliko bitna, ono pića što je tu bilo otvoreno bilo je popijeno i niko se nije sekirao što nije hladno ili ledeno.  Drugim rečima, mi se zaista ni na šta nismo žalili zato što smo shvatili da smo došli da se družimo i trudili smo se da nam sve bude super.  Voleo bih da je tako svakome bilo, ali eto... Ako je flajer rešenje, ja sam veoma srećan i sa flajerom i sa bilo kojim drugim konstruktivnim rešenjem.  Od mene - barem to znaš - nema nikada opstrukcije kada god treba da se uradi nešto ok i da svima bude ok. 
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone
sta god da se desilo, i da se desi jedno je sigurno...
zivot je reka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


zažmuri brzo i za tren ćeš videtikako izgleda mrak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25600
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Sagem vrrrrrr
sasa P, a sto prozivaš beograđane da nisu došli....
koliko ja znam došlo nas je puuuunoooo...
da li treba da imenujem....

crowz, mosko, BLEGRADE, anea, SF, Gali, 3evs, krava, kombi, vater, moi-sima... i još mnogi.
ili to možda nije dosta, pa nije valjda da je trebao ceo BG da dođe? Smile
« Poslednja izmena: 19. Avg 2006, 13:22:13 od simasvemir »
IP sačuvana
social share
ako neko ubije neciju zenu pa mu onda siluje cerku, a sina zivog saHrani u mravinjku. ako kod tog covEka dodJe nA veceru, ne moze biti iSKLjuceno da eventualno nece docN i do te teme. G

tu eres un pecado mortale
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S2
Bilo nas je bilo... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
@Sima

Belgrade Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Nisam prozvao tebe, Simo, niti Beograđane koji su došli.  Naprotiv.  Tebi hvala što si se sa svima upoznao lično.  Uopšte ne prozivam sve koji su došli, ja sam prozvao one koji nisu došli a bili su puni priče da će doći.  Takvih svake godine ima.  I dakako da od tih koji nisu došli nemamo razloga da slušamo ni primedbe, kritike ni bilo kakve druge priče o okupljanju.

Dakle, da ponovim, da ne bi bilo zabune: Nisam prozvao nikoga od Beograđana ko je došao, ni bilo koga ko je došao iz drugih mesta (takvim ljudima tek posebna zahvalnost što su odvojili vreme i sredstva da dođu).  Prozvao sam samo one koji su govorili da će doći pa nisu došli - ništa više i ništa manje od toga! 

Još jedna opaska.  Kada sam došao kući i konačno video ovu temu, hteo sam da napišem nekoliko lepih reči o okupljanju.  Nadam se da sam u tome ipak uspeo.  No, iščitavši temu od 26 strana i pronašavši opise nekih stvari koje nisam zapazio tokom okupa (otimanje za roštilj), potom  spominjanje pečuraka kojima sam očigledno ja zagorčao život nekim ljudima... Da sam samo znao da će tako biti, nikada ne bih izgovorio reč "pečurka". Izvinjavam se poslednji put za te moje propuste, pa prihvatite ili nemojte. Imam utisak kao da ću, ako išta više kažem na ovu temu, biti optuživan da prozivam one koje ne prozivam ili da sam namerno hteo da nekome zagorčam okupljanje pečurkama i tome slično, pa je zato bolje da više ništa ne pišem na ovu temu pošto sam suštinski rekao šta mi je bilo na srcu.  Pokušao sam u ovih nekoliko poruka da objasnim, pa uspeo neuspeo, ovo je moja poslednja poruka na ovoj temi. 

U zaključku još jednom želim da se zahvalim svima koji su došli, svima koji su se nesebično trudili oko organizacije, svima koji su raspirivali vatru i pekli roštilj, svima koji su gubili nerve a ostali prisebni i svima koje sam imao čast da upoznam i da se sa njima zaista prijatno družim.  Moje prvo okupljanje bilo je 2003, drugo pre dve godine, a u ovom sada trećem mom okupljanju pokušao sam da živim duh prethodna dva iskustva.  Ja lično, i pored svih mojih ličnih manjkavosti, verujem da sam u uspeo da sačuvam duh burek okupljanja, makar mi to dokazuju atmosfera i pojedinci za stolom za kojim sam proveo najviše vremena.  I dalje idealistično verujem da su takvi skupovi i pravo druženje uvek mogući, bez obzira koliko ljudi došlo.  I ovo okupljanje pamtim u lepoj uspomeni.

Stoga, živi bili svi odreda i, nadam se, do neke druge prilike.

S poštovanjem i ljubavlju svima,
Sasha_Petrovgradski
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Citat
No, iščitavši temu od 26 strana i pronašavši opise nekih stvari koje nisam zapazio tokom okupa (otimanje za roštilj), potom  spominjanje pečuraka kojima sam očigledno ja zagorčao život nekim ljudima... Da sam samo znao da će tako biti, nikada ne bih izgovorio reč "pečurka". Izvinjavam se poslednji put za te moje propuste, pa prihvatite ili nemojte. Imam utisak kao da ću, ako išta više kažem na ovu temu, biti optuživan da prozivam one koje ne prozivam ili da sam namerno hteo da nekome zagorčam okupljanje pečurkama i tome slično, pa je zato bolje da više ništa ne pišem na ovu temu pošto sam suštinski rekao šta mi je bilo na srcu.  Pokušao sam u ovih nekoliko poruka da objasnim, pa uspeo neuspeo, ovo je moja poslednja poruka na ovoj temi.
Then again ti nisi primetio da je za stolom za kojim si i ti sedeo u jednom trenutku bilo otvorenih 5 flasa od 2 litra piva + sokovi ... i da je osim rostilj majstora i dvoje ljudi iz organizacije uvek barem jos 5 ljudi cackalo oko rostilja.. I prestani vise o pecurkama.. potpuno su nebitne.. bitna je celokupna slika, pecurke i buka oko toga ko ce, kad ce i kako ce da ih przi su bile samo trigger.
To sto ljudi nisu dosli da bi pili ladno pice i jeli vruc rostilj ne znaci da treba kolektivno da se vratimo u doba prvobitne ljudske zajednice.. Da iako stoje 3 kese sa smecem svi treba da spustaju pored.. da svako treba da sebi otme deo po principu sto je sigurno, sigurno je..
Niko tebe ne proziva, da sam hteo da kazem "Sasha1 je upropastio okupljanje" to bih rekao. Nisi upropastio okupljanje, ali nisi ni kao neko ko je ipak stariji i iskusniji regulisao prvo svoje okruzenje pa ako treba i ostale.. Nebitno.. sad nema nazad.. nije bilo lose, ali je svakako moglo biti daleko bolje i to jeste moja krivica, ali je svakako i krivica onih koji nisu sekundu jednu seli da razmisle da li treba uraditi nesto ovako ili onako nego su se ponasali ko da iza njih treba da ide ekipa koja ce da dovodi stvari na mesto... Ni jedna majica koja je izvadjena da se proba nije slozena kako valja nazad, smece smo jurili po onoj kisi i vetru, pola tanjira i casa nije ni uzeto znaci pilo se i jelo ko u kameno doba... dakle to je problem.. ne treba izlaganje i predavanje sa bilo cije strane.. zapazanje i komentarisanje.. to se desilo.. da li je to neko video i cuo i primetio nije preterano bitno... mi koji smo se polomili da obezbedimo da bude dobro jesmo.. i nas je iritiralo.. i mi smo popizdeli. Nisi ni pojedinacni, ni glavni, ni veliki krivac... dakle nemoj vise ponavljati i objasnjavati.
Toliko.
« Poslednja izmena: 19. Avg 2006, 14:58:44 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
 Smile Smile Smile Smile Smile

ovo je tragi - komicno
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
To kaze osoba koja se nije ni pojavila a ovde provodi po ceo dan
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.