Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandal, radikali i pobune- Francuski predsednički izbori 2017  (Pročitano 34689 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
25 godine starija žena, gde to može biti normalan tip jebi ga, ona se prvi put udala tri godine pre nego što se on rodio Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2

A mozda bi to znacilo i manje migranata, recimo iz Srbije.

Zasto se onda domaci poslodavci recimo ne bi mnogo bahatije ponasali ako znaju da nezaposleni nemaju
izbora ?


  Pa,naravno da Srbiju spašava samo mnooogo manje migracije nego sada.Ne verujem u ideju evrounijaćenja,ne verujem da nam EU donosi bilo šta dobro na srednje / duge staze.Neka ljudi ostanu ovde,formiraju sindikate i jebu mater osionim poslodavcima i potencijalnim štrajkbreherima.
  Ostane li ovako,svako ko ode ubrzo skapira da mu je bolje plaćati porez tamo gde od toga ima neke koristi,nego ovde gde jebeni skakavci sve pojedoše.
  

Srbiju spasava njena migracija, da je nema, da nema doznaka i poslova koji oni donose, brzo bi se videlo dno drzavne kase.

Ako te plasi broj stanovnika, pa uzmi u obzir broj nezaposlenih + broj neradnika na drzavnim jaslama i ubrzo se neces plasiti.

U Srbiju stiglo 3,66 milijarde dolara doznaka

Dr Branko Vasiljević, UTICAJ DOZNAKA NA EKONOMSKI
I SOCIJALNI RAZVOJ U SRBIJI 


Sto se poslova tice, ne znam tacan podatak, ali znam da ceo IT sektor zivi od toga i skoro da donosi vise novca od poljoprivrede.

Covek iz drzave sa jednom od najvecih dijaspora na svetu prica o zabrani emigracije  Smile

Neka ljudi ostanu ovde,formiraju sindikate i jebu mater osionim poslodavcima i potencijalnim štrajkbreherima.

Zaboravi na to.

Privredna komora srbije, mislim, reklamira Srbiju kao zemlju jeftine radne snage.

...
Katolicke zemlje, kao Italija, ubijeni u pojam, to vapi za perverzijom.  Smile
...

U Srbiji naravno toga nema:



A imas i razne rijalitije, starlete i tako to ....
« Poslednja izmena: 25. Apr 2017, 09:50:00 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Naravno da se protivim emigriranju,naročito ovakvom kakvo je indukovano (i ohrabruje se od strane svih režima) poslednjih 20-25 godina.Zato i pomenuh pre par nedelja da bi trebalo ukinuti besplatno visokoškolsko obrazovanje.Neka odlaze tamo budući sudoperači i đubretari,njihovo školovanje nije mnogo koštalo poreske obveznike Srbije.Debelo plaćamo nečije studije,da bi taj odškolovani stručnjak (sasvim razumljivo) rekao :"Ko jebe ovu zemlju ! " i otišao napolje.Slaće devizne doznake koliko dugo ? Pet godina ? Deset ? Petnaest ? Onoga trena kada skviknu svi starci koje je ovde za sobom ostavio,mi ćemo završiti sa petoro,šestoro ljudi manje u populaciji (taj se u zemlju u kojoj živih roditelja više nema ni sam neće vraćati).
  IT-stručnjaci mogu da rade i odavde,samo da im država dozvoli.Ali...pošto su (najčešće) u pitanju ljudi koji nisu poznati po naročitoj empatiji (obratiti pažnju na stavove i ponašanje na ovome i drugim forumima), ne očekujmo da će se tako nešto i desiti.Trend pražnjenja periferije migracijom i kretanja ka centru EU gde će biti podvrgavano asimilaciji i pretvarano u Nemce i Francuze nižega reda od domicilnog stanovništva će se nastaviti.Ovamo će dovlačiti jebene Arape i uz domaću Ganci-populaciju - eto nove popune za geografsku odrednicu zvanu Srbija.Evropu boli čkapi,bitno je da je turila buduću Veliku Albaniju između sebe i Rusa.Misli,napravila je neku novu (rusofobnu) Vojnu krajinu i ,time rešila sve svoje probleme.
  Tako izgleda plivanje niz struju koje nam se servira kao neminovnost.Kako izgleda pokušaj da se takav trend zaustavi ? Par stvari već pomenuh.Nešto pomenuše i kolege ranijih nedelja - jebeš devizne doznake,one pasiviziraju stanovništvo i omogućavaju (suštinski) antisrpskim režimima opstanak,uklanjajući im sa vrata socijalnu oštricu bunta.Jebeš i autoput ka Albaniji,onoga trena kada se to završi udarili smo sebi poslednji ekser na kovčeg.

(uzgred ,imam i ja neku dalju rodbinu u pečalbi,imadoh i lika koji je bio EU-polutan u porodici,imam uvida u to kako razmišljaju)

  Može se ovako bla-bla-bla satima.Suština je - tamo gde ljudi olakšavaju sopstvenoj savesti tako što će prihvatiti evrounijatsku serviranu sliku kao jedinu moguću stvarnost , države malih nacija su već mrtve.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2017, 16:08:57 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
  Par pretpostavki za početak,pošto me zaista mrzi da iščitavam šta im sve Le Penova obećava.

  Kontrola granica mi govori da više ne bi bilo "umakanja kifle u (neku novu) toplu čokoladu / mirisnu belu kafu".Poštovaoci lika,dela i atributa jedne Bagire / Dalile bili bi na dijeti.Onaj deo francuske ekipe koji igra za "pogrešan tim" ,bio bi prinuđen vratiti se kolonijalnim korenima - buljotrpu po zemljama Magreba,u kojima se ovih godina (dobrim delom i krivicom Francuske) vijore crne zastave.
  Bolja kontrola granica - moguće manje droge,oružja,dečjih organa na ulicama...
sta hoces da kazes, da je medjurasni seks porok?

jer ja sam te pitao koje to poroke le pen hoce da zabrani, a sto si ti rekao da hoce
« Poslednja izmena: 25. Apr 2017, 16:31:05 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Mislim pricaju nekj banalnu pricu, oko stvari koje su ljudima najociglednije i dosadile.
Naucio je i covjek koji nije ni politicar, a ni govornik, iako je energican Tramp.

A politicki postupci su kompleksniji i drugaciji od te idiotske propagande.
E sad, Tramp se obreo sa vrelim krompirom, covjek je profesionalni ultrabogatas, nista nije naucio..
Al nadam se da ovi evropski radikali nisu toliko neuki i zapaljivi kao prica njihova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
sta hoces da kazes, da je medjurasni seks porok?

jer ja sam te pitao koje to poroke le pen hoce da zabrani, a sto si ti rekao da hoce


  Ne,već da bi zbog komada novog međunožja dopustili i dalju neometanu imigraciju.
Danas ,očito, tebe boli glava ,jer ja napisah :

"Naravno da će on pobediti,ali ne zbog "progresivizma" Francuza , već suprotno tome : sve im možeš uraditi,samo im ne zabranjuj da budu svinjčuge sklone svim mogućim porocima" , a ta rečenica ne pominje Le Penovu,niti da će im ona braniti da budu poročni.

  Le Penova će zaustaviti / znatno otežati imigraciju,a to bi kao posledicu imalo i ograničenje fizičkog izvora nekih od poroka kojima su Francuzi skloni.Depardje nije izuzetak,Depardje je do pre desetak godina bio slavljeni etalon suštine bića francuskog čoveka.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2017, 17:43:30 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ne znam,sve to meni zvuci vrlo cudno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
  Ughhh,kreten jeste,ali kvazi-levičar "otvoren prema nekim idejama desnice" ,kako sam tvrdi.Povrh svega,lik je i babojebac :


     http://www.blic.rs/vesti/svet/sa-17-godina-mi-je-obecao-brak-udala-se-za-svog-25-godina-mladeg-daka-a-sutra-moze/dn83h7y


     P.S.

  Da izbegnemo nepotrebnu dramu,isto bih mislio i da je reč o tipu koji trpa dečurliju četvrt veka mlađu od sebe.
Па природније је да тај лик ожени неку од двадесет година, него неку бабу од 65.
Па што је Путин шутно бабу његових година и оженио клинку, па није имбецил као овај фегет ... ма лик је фегет као што су га већ неки и прозивали на овој теми.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
francuski picopevac  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
  Naravno da se protivim emigriranju,naročito ovakvom kakvo je indukovano (i ohrabruje se od strane svih režima) poslednjih 20-25 godina.Zato i pomenuh pre par nedelja da bi trebalo ukinuti besplatno visokoškolsko obrazovanje.Neka odlaze tamo budući sudoperači i đubretari,njihovo školovanje nije mnogo koštalo poreske obveznike Srbije.Debelo plaćamo nečije studije,da bi taj odškolovani stručnjak (sasvim razumljivo) rekao :"Ko jebe ovu zemlju ! " i otišao napolje.Slaće devizne doznake koliko dugo ? Pet godina ? Deset ? Petnaest ? Onoga trena kada skviknu svi starci koje je ovde za sobom ostavio,mi ćemo završiti sa petoro,šestoro ljudi manje u populaciji (taj se u zemlju u kojoj živih roditelja više nema ni sam neće vraćati).
  IT-stručnjaci mogu da rade i odavde,samo da im država dozvoli.Ali...pošto su (najčešće) u pitanju ljudi koji nisu poznati po naročitoj empatiji (obratiti pažnju na stavove i ponašanje na ovome i drugim forumima), ne očekujmo da će se tako nešto i desiti.Trend pražnjenja periferije migracijom i kretanja ka centru EU gde će biti podvrgavano asimilaciji i pretvarano u Nemce i Francuze nižega reda od domicilnog stanovništva će se nastaviti.Ovamo će dovlačiti jebene Arape i uz domaću Ganci-populaciju - eto nove popune za geografsku odrednicu zvanu Srbija.Evropu boli čkapi,bitno je da je turila buduću Veliku Albaniju između sebe i Rusa.Misli,napravila je neku novu (rusofobnu) Vojnu krajinu i ,time rešila sve svoje probleme.
  Tako izgleda plivanje niz struju koje nam se servira kao neminovnost.Kako izgleda pokušaj da se takav trend zaustavi ? Par stvari već pomenuh.Nešto pomenuše i kolege ranijih nedelja - jebeš devizne doznake,one pasiviziraju stanovništvo i omogućavaju (suštinski) antisrpskim režimima opstanak,uklanjajući im sa vrata socijalnu oštricu bunta.Jebeš i autoput ka Albaniji,onoga trena kada se to završi udarili smo sebi poslednji ekser na kovčeg.

(uzgred ,imam i ja neku dalju rodbinu u pečalbi,imadoh i lika koji je bio EU-polutan u porodici,imam uvida u to kako razmišljaju)

  Može se ovako bla-bla-bla satima.Suština je - tamo gde ljudi olakšavaju sopstvenoj savesti tako što će prihvatiti evrounijatsku serviranu sliku kao jedinu moguću stvarnost , države malih nacija su već mrtve.

Prvo, taj neko ko se skoluje, to skolovanje je placeno kroz porez.
Njegovi roditelji su vec platili.

Ako to zanemarimo, tim idejama ces samo smanjiti broj visokoobrazovanih i nista vise. Naravno i dalje ce odlaziti, skupo su platili skolovanje - ne isplati im se da rade ovde.

Tim vestackim barijerama, bas nista nije moguce resiti.

Ako neko i zeli nesto ozbiljno da pocne, a da to nije neki software, o, to je tesko i komplikovano.

Mala drzava, zatvorena, veliki porezi, problemi sa raznim cinovnicima, poreznicima i ostalim gnjavatorima.



Ono sto treba da se uradi jeste da se podigne broj visokoobrazovanih. To naravno ne odgovara vlastima, a pogotovo ne odgovara verskim institucijama.

IT ljudi su ti dobar primer, videli su kako druge drzave izgledaju, kako deluju i rade korporacije,
ali... kao sto kazes za neke velike ideje, nacionalne ideje i religiju bas i nemaju "empatije"

Znas zasto ? Znaju da to ne vredi mnogo. Njih je tesko indoktrinirati raznim pricama, cesto i nemoguce.

Znaju ti ljudi sta je potrebno za ostvarenje tih velikih ideja, znaju koliko mnogo novca je potrebno.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2017, 23:11:52 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.