Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:40:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sisanje (2008)  (Pročitano 99502 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
odgledah 15 minuta. i dosta mi je bilo
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Бескрван и празан памфлетски филм који личи на скуп текстова са е-новина.

Дотичном Новици није уопште пружена прилика да покаже како и зашто постаје скинхед. Он одједном скочи из школске клупе на трибине, из чиста мира убије Циганина, и ОНДА обрије главу и преузме вођство групом. Толико јебено опасном групом по државу да се туку на сеоским теренима и бјеже чим се пандури појаве уз повике "Јебеш мајку Србију".

Реља, првобитни лидер, много зајебан тип (искрено, одлично му стоји та опрема и ћела), увијек у џепу има "Мајн камф" чисто ако налети на неког потенцијалног Новицу. До краја, он се испоставља као обична сиса и друкара, јер дебилни Новица му кара цаву, преотме групу и овај само ћути док не одлучи да све каже неизоставном Који и заузврат оде у Мајами. Мајами, јебо те лед.

Мина, много добра риба, али према виђеном је највећи фанатик у групи. Има тетовиран СС на врату, никад не излази из оне њихове пећине, једино кад шета свог вучјака - Ајхмана!!! Матеро. Према њој, убијање Циге је почетак национал-социјалистичке револуције! Као да ниједан Ром није убијен досад. И као да Цигоси дрмају државом.

Полицајка, такође добра риба, која наивна мисли да ради за Њујоршке плавце, кад оно упс, Којо сарађује са мафијом и скинсима. Ајме, мајко, то он ради за Слобу и Коштуницу, ја напуштам мурију и прелазим код Кандићке, нама'! Такође се толико ложи на Новицу, пије пиво да га импресионира, па тако не може да замисли да би он убио некога.

Ту је и латентни-геј-професор који се изгледа такође ложи на нашег Новицу, па му савјетује да се не пријављује милицији, јер "кога брига за тамо неког деликвента". Која сам већ споменуо пар пута, с тим да он можда чак и дјелује најреалније у филму.

Дакле, укратко: млади математичар за петнаест минута постаје вођа београдских скинса, јер скинсе предводе плачипичке. Наравно све координише неки наци-академик који пуши томпус у мраку, а на свјетлу дана образује нове фаланге Строја, Образа и Двери. И сви би да се јебу са Новицом.
Није то ништа,видећеш кад се појаве нови филмови два позната београдска редитеља: скерлића и голубовића.
« Poslednja izmena: 15. Feb 2011, 20:08:47 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung s3
Бескрван и празан памфлетски филм који личи на скуп текстова са е-новина.

Дотичном Новици није уопште пружена прилика да покаже како и зашто постаје скинхед. Он одједном скочи из школске клупе на трибине, из чиста мира убије Циганина, и ОНДА обрије главу и преузме вођство групом. Толико јебено опасном групом по државу да се туку на сеоским теренима и бјеже чим се пандури појаве уз повике "Јебеш мајку Србију".

Реља, првобитни лидер, много зајебан тип (искрено, одлично му стоји та опрема и ћела), увијек у џепу има "Мајн камф" чисто ако налети на неког потенцијалног Новицу. До краја, он се испоставља као обична сиса и друкара, јер дебилни Новица му кара цаву, преотме групу и овај само ћути док не одлучи да све каже неизоставном Који и заузврат оде у Мајами. Мајами, јебо те лед.

Мина, много добра риба, али према виђеном је највећи фанатик у групи. Има тетовиран СС на врату, никад не излази из оне њихове пећине, једино кад шета свог вучјака - Ајхмана!!! Матеро. Према њој, убијање Циге је почетак национал-социјалистичке револуције! Као да ниједан Ром није убијен досад. И као да Цигоси дрмају државом.

Полицајка, такође добра риба, која наивна мисли да ради за Њујоршке плавце, кад оно упс, Којо сарађује са мафијом и скинсима. Ајме, мајко, то он ради за Слобу и Коштуницу, ја напуштам мурију и прелазим код Кандићке, нама'! Такође се толико ложи на Новицу, пије пиво да га импресионира, па тако не може да замисли да би он убио некога.

Ту је и латентни-геј-професор који се изгледа такође ложи на нашег Новицу, па му савјетује да се не пријављује милицији, јер "кога брига за тамо неког деликвента". Која сам већ споменуо пар пута, с тим да он можда чак и дјелује најреалније у филму.

Дакле, укратко: млади математичар за петнаест минута постаје вођа београдских скинса, јер скинсе предводе плачипичке. Наравно све координише неки наци-академик који пуши томпус у мраку, а на свјетлу дана образује нове фаланге Строја, Образа и Двери. И сви би да се јебу са Новицом.
Verovetno si gledao neki drugi film...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

broj dva se raduje što je neparan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1270
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung 
Није то ништа,видећеш кад се појаве нови филмови два позната београдска редитеља: скерлића и голубовића.
Znam šta je napravio Golubović, a Skerla nikad nije ni bio reditelj.
Ali Filipović je čovek koji ima za sobom Šejtanovog ratnika, film koji sam gledao triput (a to se retko događa) i koji me je dobro nasmejao, pa sam očekivao dosta od njegovog drugog filma. A kad tamo, šitina.   Smile
« Poslednja izmena: 16. Feb 2011, 18:45:08 od ptakh »
IP sačuvana
social share
Ništa verbalno, samo rečima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
А видели сте како се може кад се хоће: Лепа Село лепо Горе Wink

Али као што то у задње време иде-финансирају се филмски пројекти за заглупљивање маса...



....и пропаганду.
« Poslednja izmena: 16. Feb 2011, 20:51:37 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

cu3 4 life

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia jebemliga
poslednji pokusaj brice
da od guzice napravi lice
IP sačuvana
social share
Svaki covek, trenutno sada u Jugoslaviji, mislim, svaki mladic, svaki mladi covek, bi pozeleo da se, ovaj, da se bavi, razumes,
znaci... Da, da bude makar na 5 minuta. CVAAAAAKI ...
bi voleo da provoza neki dobar auto, sa nekom dobrom devojkom, sa malo zlata na sebi i tako...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
Филм сам хтео да прекинем да гледам на самом почетку, али кад већ прогутах говно од почетка, наставих даље. Филм је веома нереалан и глуп, по мени врхунац глупости јесте бал код професора академика, замислите ви да нпр. код Добрице Ћосића на бал долазе Горан Давидовић и екипа скинса, турбо-фолк певаљке, министри, политичари, Амфилохије, а присутне госте увесељава слепи гуслар  Smile Тешка проливчина. Искрено ми је драго што нисам бацио паре у биоскопу већ га одгледао овде на буреку.

Кад мало боље размислим, филм ми је ипак послао поруку, а то је да се од муве прави магарац, да сви као текући проблем налазе те фамозне скинхедсе, навијаче, хулигане, и док се народ замајава њима,  тајкуни, пајакни, политичари и остали крупни кримоси раде шта им је воља, јер нико не види стварне проблеме.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Кад мало боље размислим, филм ми је ипак послао поруку, а то је да се од муве прави магарац, да сви као текући проблем налазе те фамозне скинхедсе, навијаче, хулигане, и док се народ замајава њима,  тајкуни, пајакни, политичари и остали крупни кримоси раде шта им је воља, јер нико не види стварне проблеме.

Pa to ti je otprilike i receno u filmu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

broj dva se raduje što je neparan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1270
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung 
Кад мало боље размислим, филм ми је ипак послао поруку, а то је да се од муве прави магарац, да сви као текући проблем налазе те фамозне скинхедсе, навијаче, хулигане, и док се народ замајава њима,  тајкуни, пајакни, политичари и остали крупни кримоси раде шта им је воља, јер нико не види стварне проблеме.

Pa to ti je otprilike i receno u filmu  Smile
Zarad toga nije morao da se snima film  Smile
IP sačuvana
social share
Ništa verbalno, samo rečima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Pa po tome i "Lepa sela lepo gore" ili "Rane" nisu trebale biti snimljene, svi znamo kako je bilo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:40:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.