Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:16:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sisanje (2008)  (Pročitano 99557 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
A gastarbajterski je pljuvati po Srbiji i praviti se pametan sa bezbedne daljine  Smile

Inace...vec je napravljen mnoogooo bolji film koji govori o mladim, nezadovoljnim, frustriranim ljudima bez perspektive, i to sa mnogo manje para i politicki korektnog proseravanja



A ove godine je napravljen neuporedivo kvalitetniji film u svakom pogledu (od muzike, rezije, fotografije, price pa do broja gledalaca)...tako da si sa svojim cinicnim komentarom failed miserably!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Qtek 小米
Да, за све је крив Слоба и Коштуница.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Pokusao sam pre neki dan da gledam film i posle 7-8 min sam odustao. Toliko standardna uvodna prica da je to strasno. Deca koja su rasla za vreme diktatora Slobe pa su zato postala divlja?! A u kakvom okruzenju je rasla omladina Engleske koja je divljala osamdesetih po Evropi?
Ako su vec pravili film koji nema veze sa realnoscu onda nisu ni trebali da pominju stvarne likove, nego da izmisle neke svoje, ovako ce opet da u svet ide neka slika o Srbiji koja veze sa zivotom nema.
Pokusacu ovih dana opet da pogledam ceo film, mada mislim da nema nista od toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Шишање....

Пре пар дана сам погледао првих 15 минута и одустао... А пошто не волим незавршене филмове, знајући да ћу се покајати, погледао сам до краја....
Јебо ја матер мајмуну који је ово снимио, сваком глумцу, костимографу и шминкеру као и сваком статисти који се појављује у овом ђубрету. Такође се посерем на Димитрија Војнова.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
mob
Apple iNat
Ma srpski je pljuvati po svemu i svacemu ali nije srpski napraviti nesto bolje  Smile Smile
Strucnjak za takve stvari je Dimitrije Vojnov.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Novi nindža kolo vodi.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 872
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Бескрван и празан памфлетски филм који личи на скуп текстова са е-новина.

Дотичном Новици није уопште пружена прилика да покаже како и зашто постаје скинхед. Он одједном скочи из школске клупе на трибине, из чиста мира убије Циганина, и ОНДА обрије главу и преузме вођство групом. Толико јебено опасном групом по државу да се туку на сеоским теренима и бјеже чим се пандури појаве уз повике "Јебеш мајку Србију".

Реља, првобитни лидер, много зајебан тип (искрено, одлично му стоји та опрема и ћела), увијек у џепу има "Мајн камф" чисто ако налети на неког потенцијалног Новицу. До краја, он се испоставља као обична сиса и друкара, јер дебилни Новица му кара цаву, преотме групу и овај само ћути док не одлучи да све каже неизоставном Који и заузврат оде у Мајами. Мајами, јебо те лед.

Мина, много добра риба, али према виђеном је највећи фанатик у групи. Има тетовиран СС на врату, никад не излази из оне њихове пећине, једино кад шета свог вучјака - Ајхмана!!! Матеро. Према њој, убијање Циге је почетак национал-социјалистичке револуције! Као да ниједан Ром није убијен досад. И као да Цигоси дрмају државом.

Полицајка, такође добра риба, која наивна мисли да ради за Њујоршке плавце, кад оно упс, Којо сарађује са мафијом и скинсима. Ајме, мајко, то он ради за Слобу и Коштуницу, ја напуштам мурију и прелазим код Кандићке, нама'! Такође се толико ложи на Новицу, пије пиво да га импресионира, па тако не може да замисли да би он убио некога.

Ту је и латентни-геј-професор који се изгледа такође ложи на нашег Новицу, па му савјетује да се не пријављује милицији, јер "кога брига за тамо неког деликвента". Која сам већ споменуо пар пута, с тим да он можда чак и дјелује најреалније у филму.

Дакле, укратко: млади математичар за петнаест минута постаје вођа београдских скинса, јер скинсе предводе плачипичке. Наравно све координише неки наци-академик који пуши томпус у мраку, а на свјетлу дана образује нове фаланге Строја, Образа и Двери. И сви би да се јебу са Новицом.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung 
Poceo sam da gledam ovo na tubi,ali definitivno sam odustao,ovo je genocid za oci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Отаџбински ЗБОР - Млада Србија

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3169
Zastava Novi Beograd... Blokovi...
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy Ace Plus
И сви би да се јебу са Новицом.

Па и ти!?

Strucnjak za takve stvari je Dimitrije Vojnov.

Јебо га Тито, ћопави Хрват... Smile
« Poslednja izmena: 15. Feb 2011, 12:48:03 od Snake01 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Бескрван и празан памфлетски филм који личи на скуп текстова са е-новина.

Дотичном Новици није уопште пружена прилика да покаже како и зашто постаје скинхед. Он одједном скочи из школске клупе на трибине, из чиста мира убије Циганина, и ОНДА обрије главу и преузме вођство групом. Толико јебено опасном групом по државу да се туку на сеоским теренима и бјеже чим се пандури појаве уз повике "Јебеш мајку Србију".

Реља, првобитни лидер, много зајебан тип (искрено, одлично му стоји та опрема и ћела), увијек у џепу има "Мајн камф" чисто ако налети на неког потенцијалног Новицу. До краја, он се испоставља као обична сиса и друкара, јер дебилни Новица му кара цаву, преотме групу и овај само ћути док не одлучи да све каже неизоставном Који и заузврат оде у Мајами. Мајами, јебо те лед.

Мина, много добра риба, али према виђеном је највећи фанатик у групи. Има тетовиран СС на врату, никад не излази из оне њихове пећине, једино кад шета свог вучјака - Ајхмана!!! Матеро. Према њој, убијање Циге је почетак национал-социјалистичке револуције! Као да ниједан Ром није убијен досад. И као да Цигоси дрмају државом.

Полицајка, такође добра риба, која наивна мисли да ради за Њујоршке плавце, кад оно упс, Којо сарађује са мафијом и скинсима. Ајме, мајко, то он ради за Слобу и Коштуницу, ја напуштам мурију и прелазим код Кандићке, нама'! Такође се толико ложи на Новицу, пије пиво да га импресионира, па тако не може да замисли да би он убио некога.

Ту је и латентни-геј-професор који се изгледа такође ложи на нашег Новицу, па му савјетује да се не пријављује милицији, јер "кога брига за тамо неког деликвента". Која сам већ споменуо пар пута, с тим да он можда чак и дјелује најреалније у филму.

Дакле, укратко: млади математичар за петнаест минута постаје вођа београдских скинса, јер скинсе предводе плачипичке. Наравно све координише неки наци-академик који пуши томпус у мраку, а на свјетлу дана образује нове фаланге Строја, Образа и Двери. И сви би да се јебу са Новицом.


Zaboravio si Mirka koji juri ,,Gaborke''  Smile
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Бескрван и празан памфлетски филм који личи на скуп текстова са е-новина.

Дотичном Новици није уопште пружена прилика да покаже како и зашто постаје скинхед. Он одједном скочи из школске клупе на трибине, из чиста мира убије Циганина, и ОНДА обрије главу и преузме вођство групом. Толико јебено опасном групом по државу да се туку на сеоским теренима и бјеже чим се пандури појаве уз повике "Јебеш мајку Србију".

Реља, првобитни лидер, много зајебан тип (искрено, одлично му стоји та опрема и ћела), увијек у џепу има "Мајн камф" чисто ако налети на неког потенцијалног Новицу. До краја, он се испоставља као обична сиса и друкара, јер дебилни Новица му кара цаву, преотме групу и овај само ћути док не одлучи да све каже неизоставном Који и заузврат оде у Мајами. Мајами, јебо те лед.

Мина, много добра риба, али према виђеном је највећи фанатик у групи. Има тетовиран СС на врату, никад не излази из оне њихове пећине, једино кад шета свог вучјака - Ајхмана!!! Матеро. Према њој, убијање Циге је почетак национал-социјалистичке револуције! Као да ниједан Ром није убијен досад. И као да Цигоси дрмају државом.

Полицајка, такође добра риба, која наивна мисли да ради за Њујоршке плавце, кад оно упс, Којо сарађује са мафијом и скинсима. Ајме, мајко, то он ради за Слобу и Коштуницу, ја напуштам мурију и прелазим код Кандићке, нама'! Такође се толико ложи на Новицу, пије пиво да га импресионира, па тако не може да замисли да би он убио некога.

Ту је и латентни-геј-професор који се изгледа такође ложи на нашег Новицу, па му савјетује да се не пријављује милицији, јер "кога брига за тамо неког деликвента". Која сам већ споменуо пар пута, с тим да он можда чак и дјелује најреалније у филму.

Дакле, укратко: млади математичар за петнаест минута постаје вођа београдских скинса, јер скинсе предводе плачипичке. Наравно све координише неки наци-академик који пуши томпус у мраку, а на свјетлу дана образује нове фаланге Строја, Образа и Двери. И сви би да се јебу са Новицом.
Smile Smile
E sad definitivno necu gledati film, dosta mi je onih 7 min sto sam pogledao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:16:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.