Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sin Olje Beckovic diluje drogu ....  (Pročitano 41685 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Мојне да прескачеш Smile

Problem za tvoje hipoteticcko dete mozze biti trauma izazvana najnizzim, vulgarnim uvredama, zbog kojih chess ti tuzziti list, dobiti parnicu, a Qrir che novac nadoknaditi prodajom jednog broja.
А ако Б92 објави ту причу? На шта ће то да личи?



Куриру је инфо да се син једне јевропејске курветине бави дрогом легла на волеј само тако, а Б92 би се исто тако насладио да је уместо Оље био Николић рецимо или Веља. 2 стране једне усране медаље!
daj 2 primera
Ja stvarno nisam video da je 92 ovoliko nekog spustio
Није битно дал је спустио јаче ил слабије. Константно пљују једне исте људе, врше хајку на њих, о СПЦ и да не говорим, а Курир опет пљује ове друге - исти су и једни и други, само мало другачији стил. Исто срање друго паковање.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Possto chemo se slozziti s ccinjenicom da srpski novinari mahom cene B.S, a da o Qriru imaju uglavnom negativno missljenje, zassto ne bi batalili ovu priccu i ostavili esnafu da se sam razraccuna.

Mislim da oni najbolje znaju ko vredi a ko ne.

Ne znam kako ti, ali kada meni treba stolar raspitam se kod stolara koji valja, ne kod mesara. Uostalom, nije sramota biti duduk. Mene kad neko pita ssta mislim o Svetskoj ekonomskoj krizi, lepo se izvinim i reknem "zzao mi je, nemam pojma". Ovde su svi generali i selektori, ssto kazze moj brat, a ja dodajem "i novinari".

@Emptyclip

Auh, SPC, gde njih nadje. Odgovorno tvrdim da SPC, u jednoj sekularnoj drzzavi kakva je Srbija, u 99% sluccajeva sama sebi pravi neprilike.

Poccinjemo da trollujemo.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 01:51:22 od Atalanta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Possto chemo se slozziti s ccinjenicom da srpski novinari mahom cene B.S, a da o Qriru imaju uglavnom negativno missljenje, zassto ne bi batalili ovu priccu i ostavili esnafu da se sam razraccuna.

Mislim da oni najbolje znaju ko vredi a ko ne.

@Emptyclip

Auh, SPC, gde njih nadje. Odgovorno tvrdim da SPC, u jednoj sekularnoj drzzavi kakva je Srbija, u 99% sluccajeva sama sebi pravi neprilike.


Кога брига кога новинари цене? Па не пишу они и не извештавају једни за друге него за нас. Ваљда је наше мишљење битно? (бар овде на форуму)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Значи нећеш да одговориш на оно што те питам. ОК, чисто да знам да не губим време са још једним клићоидом Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Значи нећеш да одговориш на оно што те питам. ОК, чисто да знам да не губим време са још једним клићоидом Smile


Ако не чак и са истим.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Cilj Burek Foruma je širenje znanja i iskustava, prevazilaženje kulturnih i istorijskih barijera, pomoć onima kojima je pomoć neophodna, povezivanje ljudi sa pozitivnim težnjama i dobrim idejama, kao i prikupljanje i organizovanje informacija iz oblasti društvenih i prirodnih nauka, kao i oblasti informatičkih tehnologija.
Pristup forumu imaju svi registovani korisnici. Registracija korisničkog naloga na Burek Forumu je besplatna, brza i jednostavna.
Prilikom registracije, korisnici na E-mail dobijaju informacije o svom nalogu, o Pravilniku, i vodiču kroz najčešće postavljana pitanja.
Na Burek Forumu su dobrodošli svi članovi, bez obzira na poreklo, rasu, nacionalnost, veroispovest i niko nema pravo da ih na osnovu toga diskriminise.

Aha, znacci pol ima veze i skroz je ok da paleolitski krele kazze da sam "klichoid".

Svakak ccast drugari, svaka ccast....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Jel znas ti ko je klica ?
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Moja ekipa i ja u ssali tako nazivamo Klinta Istvuda. Uvrede, pak, ne trpim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
E pa to nije taj...

Prvo procackaj malo po forumu,umesto da odmah prozivas  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Izvini prijatelju, delujess normalno, pa da te pitam: ssta bi ti rekao da ti neko kazze da si klichoid, a da niccim izazvana posedujess klitoris, koji ovi hlapci occito nikada nisu videli ? Bi li to shvatio liccno & uvredljivo ? Pisse lepo da sam nova, tabula rasa, ne znam i ne zzelim da znam sve.

Btw, ssta je/ko je klicha ?

PS

Vidim da ti je Orfej gari, malo pre sam ga pitala da li je bio na REM u Bg, possto ih sada slussa....Fest svirka u Hali 1, how bizzare, how bizzare....
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 03:10:46 od Atalanta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.