Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sin Olje Beckovic diluje drogu ....  (Pročitano 41677 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
A ne pissem srpski zato ssto...?!

Aha, to. Reuters-ova konverzija latiniccnog pisma u chiriliccno, obiccno je tekst samopodrazumevajuchi, mada mozze biti problema ako ne postoji chiriliccni font, a tebi trebaju japanska imena, recimo.

Duplirana slova znaccavaju kvakicu, mada, to sigurno znass i sam.

E, da, a Qrir pissem tako jer ne zzelim da preko prstiju prevalim njihovo ime.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 01:24:59 od Atalanta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
ss ch cc qr...


А ти си сад шта? Неки мудри и паметни филозоф?
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 01:22:17 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Napisao si da ti je svejedno hoche li B92 ili Qrir izvesstavati o nezakonitim radnjama tvog, hipoteticcki, sina. Ako ti je svejedno, jadno (hipoteticcko) dete.
Знам ја шта сам написао. Питам те шта је ту проблем?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Problem za tvoje hipoteticcko dete mozze biti trauma izazvana najnizzim, vulgarnim uvredama, zbog kojih chess ti tuzziti list, dobiti parnicu, a Qrir che novac nadoknaditi prodajom jednog broja.

Pitanje za tebe: ako sstapmanje novina izdavacca u Srbiji kossta izmedju 20 i 25 dinara, po izlasku iz sstamparije, kako je moguche da Qrir kossta koliko kossta ? Politika, Novosti etc svi su 30+ dinara...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Новости мају 2 до 3 путта вишше ссттрранна од куррирра минниммумм.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Problem za tvoje hipoteticcko dete mozze biti trauma izazvana najnizzim, vulgarnim uvredama, zbog kojih chess ti tuzziti list, dobiti parnicu, a Qrir che novac nadoknaditi prodajom jednog broja.
А ако Б92 објави ту причу? На шта ће то да личи?


Pitanje za tebe: ako sstapmanje novina izdavacca u Srbiji kossta izmedju 20 i 25 dinara, po izlasku iz sstamparije, kako je moguche da Qrir kossta koliko kossta ? Politika, Novosti etc svi su 30+ dinara...?
Капитал са стране ваљда. Какве то везе има са било чиме?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Citat
Citaj dve nedelje kurir,i ako mi nadjes 15 clanaka koji su dokumentovani,i istiniti castim pivo  Smile
Pa ovaj je i tekao dokumentovan , daj pivo !   Smile
Ajde jos 14...

Не видим што драмите толико на курир... све што треба јесте да се потрудите да једног дана своју децу не васпитавате као она и то је све. А новинарска говна ће и даље да лажу почев од олоша са б92 па све до шљамова из курира. То је једноставно говнарска професија.
Imam ja druga koji nema caleta,umro mu je kad je bio 6-7 osnovne...
Keva mu je stvarno dobra zena,al on propade skroz...Hvala bogu ne koristi mnogo teze droge,ali duva,i uzima spid...(cak je kevu uveravao da je spid dobar za njega)... Ne mora znaciti da je to do nje...

Za ovu drugu recenicu - fala bogu  Smile
@ Emptyclip

Kao ssto sam napisala Rinaki, zamisli da se tebi, ne daj Bozze, desi nessto tako grozno, da li bi ti bilo svejedno hoche li prilog o tvom sinu uraditi B92 ili Qrir ?
ДА!! Како не схваташ - Куриру је инфо да се син једне јевропејске курветине бави дрогом легла на волеј само тако, а Б92 би се исто тако насладио да је уместо Оље био Николић рецимо или Веља. 2 стране једне усране медаље!
daj 2 primera
Ja stvarno nisam video da je 92 ovoliko nekog spustio
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
Kakve to sad veze ima, nisu novine krompir. Idi u bilo koju sstampariju i videchess da se na velik broj strana mozze dobiti samo popust, dragi moj. Pitam lepo, kako je moguche da firma "X" prodaje proizvod po damping ceni, koja bez naknade radnicima i trosskovima poslovanja pravi ccist gubitak, a da neko tu ne pere pare ? Slozzichemo se da nemaju puno oglasa koji bi to izvadili.

Nego, jesi li video kada su pre "n" godina imali onu vest o hapssenju, visse ne znam ccijem, koju nijedna novina nije imala ? Ssto je najbolje, vest i fotka sasvim uredne, da ne kazzem "istinite". Da li Qrir ima najbolje fotoreportere u Srbiji ili je neko podigao telefon i rekao "narode, tu i tu, tada i tada..."

Rekao mi drugar iz medija, a ja se zamislila...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Molim te,ali molim te,nauci da pises normalno...


Gde sad ode ova tema?
Sad se raspravlja o tome dal' je gori 92 ili Kurir...
ajd malo...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Kakve to sad veze ima, nisu novine krompir. Idi u bilo koju sstampariju i videchess da se na velik broj strana mozze dobiti samo popust, dragi moj. Pitam lepo, kako je moguche da firma "X" prodaje proizvod po damping ceni, koja bez naknade radnicima i trosskovima poslovanja pravi ccist gubitak, a da neko tu ne pere pare ? Slozzichemo se da nemaju puno oglasa koji bi to izvadili.

Nego, jesi li video kada su pre "n" godina imali onu vest o hapssenju, visse ne znam ccijem, koju nijedna novina nije imala ? Ssto je najbolje, vest i fotka sasvim uredne, da ne kazzem "istinite". Da li Qrir ima najbolje fotoreportere u Srbiji ili je neko podigao telefon i rekao "narode, tu i tu, tada i tada..."

Rekao mi drugar iz medija, a ja se zamislila...


Па што то исто не питаш за б92? Јел бранкица шерлок холмс или јој неко доставља информације и она тачно ради оно што јој се каже?

Како им није пало на памет да инсајдер истражује тржиште наркотика? Ту не треба никаква мудрост и полицијско знање, свако дете зна ко у крају ваља гудру.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.