Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silovana prodavacica u centru Beograda !!!  (Pročitano 42816 puta)
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Siemens 
Не допада ми се овај тенденциозан наслов.
Није битно што је човек Ром, већ што је манијак.
   Potpuno se slažem sa tobom , ne mogu da shvatim novinare kada na taj način objave vest . Po meni je lopov lopov , sileđija je samo sileđija nema potrebe tu dodavati njegovu nacionalnu ili versku pripadnost ili dodati boju kože .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Baš zato što je Ciganin,nije otišao kod neke njegove u čergu da je siluje,ta mu je prljava,nego je napao devojku koja radi u butiku,ona mu je verovatno bila čista i poželjna. Smile Smile Smile Upropastio je život devojci i ostavio joj je traume za ceo život,gad garavi. Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 11:34:13 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
Baš zato što je Ciganin,nije otišao kod neke njegove u čergu da je siluje,ta mu je prljava,nego je napao devojku koja radi u butiku,ona mu je verovatno bila čista i poželjna. Smile Smile Smile Upropastio je život devojci i ostavio joj je traume za ceo život,gad garavi. Smile
ma ne moj!?!?!?!?

a zasto onda ne citas i ovo u novinama:

"U Gnjilanu je pre neki dan milicionar, Srbin, silovao devetnaestogodissnju Albanku.

Kad se pokrene krivichni postupak, sudija, po pravilu, prepussta svoj posao, protivzakonito, zzestokim momcima policije."

?????
zato sto u nasem narodu ima jebeno puno naconalista, fasista i rasista!!!
ti si jedan od njih!


silovanje je jedna od stvai koje zasluzuju ili smrt ili odstranjvanje genitalija, ili mucenje.
ali to ne vazi i za srbe?

sta bi rekao kada bi srbin silovao ciganku?
"pa tako joj i treba kada je ciganka"
m a r sh
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Baš zato što je Ciganin,nije otišao kod neke njegove u čergu da je siluje,ta mu je prljava,nego je napao devojku koja radi u butiku,ona mu je verovatno bila čista i poželjna. Smile Smile Smile Upropastio je život devojci i ostavio joj je traume za ceo život,gad garavi. Smile

U jednoj temi je napisano da upravo Romkinje najmanje boluju od pojacanog sekreta i raznih polnih bolesti...
Tako da... pitanje je ko je tu zaista prljav...

I zasto pomeranje tezista... Znaci... nije problem sto je devojka silovanja, vec sto ju je silovao Ciga... ma idi molim te...  Smiley 1
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Манијак је манијак, уопште није важно које је вере или нације. Подједнако силују и лепи и ружни и католици и православци.
Мислим да је аутор теме одлично проценио да ћете се упецати. Он веома успешно протура своје расистичке идеје, а ви се пецате на то као да немате ни 5 година.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
U PO BELA DANA U CENTRU BEOGRADA
Manijak silovao prodavačicu u butiku
Autor: Ana Adžić | 18.09.2007 - 08:24


Dvadesetčetvorogodišnja devojka silovana je juče u kabini butika u kojem radi. Gnusni čin dogodio se u radnji u strogom centru Beograda, na Vračaru, i to usred bela dana. Napadač je od nesrećne devojke uzeo ličnu kartu i zapretio joj da „policiji ne prijavljuje silovanje“ jer će je, pošto zna njenu adresu, naći.

Manijak je ušao u lokal oko 12.30 i pretvarajući se da je kupac, zatražio od prodavačice da mu pokaže izložene pantalone. Odabrao je jedan par i ušao u kabinu da ih proba. Kad je skinuo pantalone, izvadio je nož i prodavačici, koja je stajala ispred kabine, stavio ga pod grlo i uvukao je unutra.
Držeći joj nož pod grlom, devojku je primorao da se skine naga, a zatim je u kabini silovao. Dok je uplašena, nesrećna prodavačica drhtala, siledžija joj je rekao: „Što se treseš, uživaj“ i nastavio sa seksualnim zlostavljanjem.
Posle pola sata iživljavanja, uplakanoj devojci napadač je rekao da se obuče, izađe iz kabine, a pri tom joj je sve vreme držao nož pod grlom. Naredio joj je da sa vešalicu skine mušku kožnu jaknu, trenerku i duksericu, dok je on pokušavao da nožem obije kasu i uzme pazar. Međutim, kako nije uspeo da obije kasu, naredio je svojoj žrtvi da je otvori i da mu da novac.
Tada je na pultu ugledao i kompjuter i shvatio da su pred butikom instalirane sigurnosne kamere, pa je nožem besno počeo da udara u monitor. Nije, međutim, uspeo da ga razbije. Uplakanoj devojci naredio je da iz torbice izvadi ličnu kartu i da mu je da.
„Možeš da pozoveš policiju i da prijaviš da je radnju opljačkao razbojnik maskiran fantomkom. Nemoj slučajno da si prijavila silovanje jer znam ko si i gde živiš, doći ću ti na vrata“, zapretio je žrtvi dok je izlazio iz butika. Zatim je sa nešto garderobe koju je uzeo pobegao u nepoznatom pravcu.
Devojka je, ipak, smogla snage da pozove policiju i prijavi šta je preživela. Dok je čekala patrolu, u butik je došla i gazdarica, kojoj je bilo čudno što joj se radnica, koju je u roku od pola sata tri puta zvala, nije javljala na mobilni telefon. U butiku je, kako je rekla, s radnicom bio i pas kojeg je trebalo da odvede kod veterinara. Kada je došla, pas je cvileo.
- Devojka je istraumirana. Ne mogu ni da zamislim kako se oseća - drhtavim glasom pričala je vlasnica butika, i sama u šoku.
Silovana prodavačica je odmah prevezena u Urgentni centar, ali se ubrzo u pratnji policajaca vratila u butik, da bi inspektorima do detalja ispričala šta je sve preživela. U trenutku dok je policajcima, tužiocu i sudiji, pričala o traumi koju je preživela, pred butik su joj stigli majka i otac, oboje u šoku, uplakanih lica.
I dalje vidno uplašena i uznemirena devojka izašla je iz butika, zagrlila i poljubila oboje. Zatim je ponovo ušla u radnju.
- Taj što ju je silovao je pre nekoliko dana bio u butiku i probao je pantalone. Nadam se da će ga ubrzo naći i uhapsiti jer postoji kamera koja snima dešavanja ispred radnje. Uništio je jedan život i ne znam da li za njega postoji adekvatna kazna - rekla je vlasnica butika.
Radnici iz susedne prodavnice kažu da nisu čuli ništa, niti su videli siledžiju kako s ukradenom garderobom izlazi iz butika.
- I ispred naše radnje su kamere, zbog razbojnika, pa se nadamo da će i ti snimci pomoći da ga policija što pre uhapsi. Ona je divno dete, već duže radi tu. Ne mogu ni da pomislim šta sada preživljavaju ona, njeni najbliži i vlasnica butika. I ja imam ćerku i ne znam šta bih radila u takvoj situaciji - rekla je radnica u susednoj prodavnici, a onda dodala da bi manijaka na Terazijama trebalo vezati za stub i najstrašnije mučiti.
Kako „Blic“ saznaje, policija je uzela snimke iz okolnih radnji i trebalo bi da siledžija uskoro bude identifikovan i uhapšen.

Novo maltretiranje devojke
Neki radnici koji su zaposleni u obližnjim radnjama, kada su saznali šta se dogodilo, pitali su zašto je devojka odmah vraćena u butik.
- Ovo je maltretiranje. Sumnjam da je ona trenutno u stanju da ispriča sve. Trebalo je da joj pruže pomoć, odvedu kod psihologa, jer njoj je trenutno najpotrebnija pomoć da preživi sve to - rekli su oni.

Godišnje oko 30 žrtava prijavi silovanje
Policijska praksa pokazuje da se u Beogradu godišnje u proseku prijavi oko 30 silovanja. Prošle godine, u prestonici je 26 devojaka i žena prijavilo da su silovane, a policija je rasvetlila 21 slučaj. Sve žrtve, napominju u policiji, ne prijavljuju silovanje. Ta „tamna brojka“ je mnogo veća od one koja je prijavljena. Najviše silovanja dogodi se leti, a silovatelje žrtve uglavnom poznaju.
Silovanje se u Srbiji kažnjava zatvorom od dve do deset godina, ukoliko žrtva pretrpi teške telesne povrede sa tri do 15, a u slučaju smrti silovatelj dobija od pet do 18 godina. Sudska praksa, međutim, pokazuje da i nakon procesa, izuzetno traumatičnog za žrtvu, silovatelji retko dobijaju maksimalne kazne.

Radnja već bila na meti razbojnika
Vlasnica butika napomenula je da je ta radnja već bila na meti razbojnika, kao i da se pljačkaš, koji je uhapšen, drznuo da im na suđenju zapreti da će zažaliti ako prikažu snimak. Za tu pretnju nije ni novčano kažnjen, a sudijino obrazloženje bilo je da „nema stalna primanja“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Baš zato što je Ciganin,nije otišao kod neke njegove u čergu da je siluje,ta mu je prljava,nego je napao devojku koja radi u butiku,ona mu je verovatno bila čista i poželjna. Smile Smile Smile Upropastio je život devojci i ostavio joj je traume za ceo život,gad garavi. Smile
ma ne moj!?!?!?!?

a zasto onda ne citas i ovo u novinama:

"U Gnjilanu je pre neki dan milicionar, Srbin, silovao devetnaestogodissnju Albanku.

Kad se pokrene krivichni postupak, sudija, po pravilu, prepussta svoj posao, protivzakonito, zzestokim momcima policije."

?????
zato sto u nasem narodu ima jebeno puno naconalista, fasista i rasista!!!
ti si jedan od njih!


silovanje je jedna od stvai koje zasluzuju ili smrt ili odstranjvanje genitalija, ili mucenje.
ali to ne vazi i za srbe?

sta bi rekao kada bi srbin silovao ciganku?
"pa tako joj i treba kada je ciganka"
m a r sh
Ma što ne ženiš neku kad su ti tako interesantni,ili dovedi je kući i upoznaj je lepo sa familijom,i ona tebe sa svojom,pa se lepo orodi sa njima i dobiješ jednog Majkl Džeksona u familiji.ciganka prijavljuje silovanje kad provali da lova što su joj dali nije prava. Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 11:57:26 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
E, ajde malo smiri strasti...

Uspalio si se kao da se radi o tebi...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung i5700 + D880

Мислим да је аутор теме одлично проценио да ћете се упецати.

Naravno,cak sam siguran i da je nas prijatelj bf_109_something "obradio" naslov,sa sve "!!!" na kraju.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Sigurno mu je bilo tesko u zivotu, cale ga vezivao za radijator, itd. Polako, sace nevladine organizacije da stanu iza njega. Ispasce da ga je ona naterala da je siluje...

Upravo tako.
I prokomentarisaće njeno provokativno oblačenje....
« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 11:57:59 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.