Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:38:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 ... 82
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Severna Koreja spremna za Rat !  (Pročitano 128733 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Korejsko poluostrvo na nogama: Severna Koreja PONOVO lansirala RAKETU

Predsednik Južne Koreje Mun Dže-in održao je Savet nacionalne bezbednosti u Plavoj kući, kako bi se diskutovalo o lansiranju, saopštio je Kabinet predsednika.

Ovo je novo lansiranje rakete, samo nedelju dana nakon što je Severna Koreja uspešno testirala balističku raketu srednjeg dometa, za koju Pjongjang tvri da ima sposobnost da nosi nuklearnu bojevu glavu, a letela je dalje i duže nego bilo koja prethodna lansirana raketa, naveo je AP.

Japan snažno protestvovao zbog novog lansiranja

Japan je snažno protestvovao zbog najnovijeg lanisranja rakete u Severnoj Koreji. Glavni sekretar japanskog kabineta Jošihilde Suga rekao je da Japan neće tolerisati akte provokacije koji se ponavljaju.

On je rekao da je raketa lansirana u 16:59 sati po lokalnom vremenu iz priobalnog zapadnog dela Severne Koreje prema Japanskom moru.

Japanski premijer Šinzo Abe izjavio je danas da želi da pokrene pitanje o severnokorejskom lansiranju rakete na samitu Grupe sedam industrijski najrazvenijih zemalja u italiji ovog meseca.

- Želeo bih da imamo temeljnu diskusiju o ovome na samitu G7 - rekao je Abe novinarima nakon susreta Nacionalnog sveta bezbednosti, preneo je Rojters.

Bela kuća: Upoznati smo sa lansiranjem

Bela kuća obajvila je da je "upoznata da je Severna Koreja danas testirala balističku raketu srednjeg dometa, prenose agencije.

- Svesni smo da je Severna Korja lansirala MRBM. Ovaj sistem, poslednji put testiran u februaru, ima kraći domet nego rakete lansirane u Severnoj Koreji poslednja tri puta - izjavio je zvaničnik iz Bele kuće, preneo je Rojters.

Stručni štab oružanih snaga Južne Koreje i SAD sprovode detaljnu analizu lansiranja.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
doso im rodman ponovo. Smile
.i prenio pozdrave donalda trampa i rekao kimdzongliji da ga tramp voli i postuje ali da nije u dure to sto hoce da rokne amere nuklearnim oruzjem..msm kad ga napravi...... Smile

sad koliko je istiina ne znam...posto sam to procitao tamo gdje je rijetko sta istina... Smile

ali znam da je istina  da je rodman dosao u s .koreju.... Smile
« Poslednja izmena: 16. Jun 2017, 12:14:23 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
eno onaj brat novi pecednik ili pemijer j.koreje podigao optuznice protiv ovih nekih bivsih zvanicnika j .koreje
zbog toga sto su nelegalno instailrali odbrambene nekakve nuklearne raketne sisteme...
imali su dozvolu ..sini mi se za dva sistema..a ameri  su dovezli i postavili 5....

davno ja ovdje negdje rekoh da nisu ni juznjaci odusvljeni sa americkom invazijom juzne koreje kao ni japanci...
i da ih se ne plase toliko..da ce ih gurnuti u gradjanski rat....juznjaci bi amere  davno protjerali.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ma zanosi se...

nista novo... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ma naravno ..nema od toga nista....
ameri sve sto su stekli ratom-  to ce braniti ratom...
a oni su se deklarisali kao pobjednici i protiv japna i u korejskom i u vijetnamskom ratu..
a da se ne lazemo i jesu pobjednici...

postoje neke procjene da su ubili 10  miliona korejaca u korejskom ratu...
i preko 5 miliona vijetnamaca u vijetnamskom ratu....
i ta dva rata su gotovo ravna 2 svjetskom ratu po broju zrtava ..msm po glavi stanovnika koji je ucestvovao u ratu....i po brutalnosti...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361


Valjda im puno ne treba da budu sretni  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
davno ja ovdje negdje rekoh da nisu ni juznjaci odusvljeni sa americkom invazijom juzne koreje kao ni japanci...
i da ih se ne plase toliko..da ce ih gurnuti u gradjanski rat....juznjaci bi amere  davno protjerali.... Smile

Pa sigurno da bi, da im nije jos ziva uspomena na 1948 godinu, tad bi ih severnjaci maltene istrebili da im Ameri nisu pomogli. A Japanci se bas puno ne pitaju u Koreji posto nisu bas ostali nesto svetli u secanju Korejanaca kad su bili tamo, nisu se bas ponasali  Smile

Citat
postoje neke procjene da su ubili 10  miliona korejaca u korejskom ratu...
i preko 5 miliona vijetnamaca u vijetnamskom ratu....

Pa najvise su se pobili izmedju sebe, posto je, hebi ga, bio gradjanski rat, pa tu su nesto i oni Kinezi doprineli pa onda dolaze Ameri i ostali, naravno, pod zastavom UN-a  Smile
« Poslednja izmena: 16. Jun 2017, 19:11:33 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
slika nije iz severne koreje...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 ... 82
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:38:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.