Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:08:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sedam godina od pada Slobodana Miloševića  (Pročitano 22111 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Najgorih sedam godina u istoriji Srbije ! Sjahao Kurta uzjahale razno razne Murte ! Obecali brzi ulazak u Evropu, nova radna mesta i ostale lepote demokratskog društva a vidi cuda nikada nije bilo gore !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Jbg nekom se jos uvek svidja politika SPS, sta reci takvim ljudima osim Bog vam pomogao!
A sta reci ovim sto sada podrzavaju ovu vlast, verovatno drz'se, ne znam sto ali nije bas dobro.
Ali kada se covek osvrne bolje ovakvih 77 godina nego onakvih 10 godina!

Nikada nije bilo gore, a 94, 95? Ej hiperinflacija, devalvacija dinara....ocigledno su nam ekonomisti u to vreme iz predmeta Poslovne ekonomije i ekonomike preduzeca imali negativne ocene!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
hiperinflacija je bila 1993 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Jbg nekom se jos uvek svidja politika SPS, sta reci takvim ljudima osim Bog vam pomogao!
Ako si mislio na mene ? Debelo si pogrešio ! Nikada nisam bio niti cu biti ljubitelj takvih , radi se o necemu sasvim trecem !
Prema tome Bog tebi pomogao !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6230
Cinjenica je da se u ovih sedam godina, jako malo promenila pravna regulative i neke stvari su krenule.
Veoma polako, kada se vidi koliko se u skupstini to otezava da bi se zaradilo na vremenu i da bi ostalo sve staro.
Cinjenica je da brzim uvodjenjem pravne drzave, sve bi krenulo na bolje, bili mi u Evropi ili ne.
Debelom broju ljudi to ne odgovara.Leba za tri dinara i slavine sa medom i mlekom sa istoka, Rusije i Juzne Amerike cine svoje.
Kao da petsto godina nisi bio pod istokom.Na zapadu je sve trulo. Vutra, shit, dop, bulja.
Nas je istok postao zapad (Bugarska), a i za istok ce nam trebati tranzitne vize.
Za jos sedam godina cemo i Kosovo imati na zapadu, pa bar ce jedan deo Srbije biti zapad.
« Poslednja izmena: 18. Okt 2007, 11:50:57 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
posle Milosevica, sve je nekako pusto i mirno. Nema pucanja, nema granata, nema bombardovanja, nema Arkana...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6230
Milosevic nas je castio sa likovima, sa kojima je cudo ako posle 20 godina se budemo procistili.
Tu je bio dr. Bogi, doktor mobilne telefonije.
Sa Arkanom, posebna prica. Pizdov koji jedan malo izvezbaniji mlad covek je mogao da ga isamara, je namerno napravljena legenda o kriminalnom uspehu i prica o isplativosti kriminala.Eno mu naslednika po biznizu, Peconija (bivsi Arkanov general) usao u legendarne uspesne tajkune danasnjice.
Lik i delo Dafine i Jezde su prevazisli francusku revoluciju.(Par godina pre te revolucije(1789-e) su Francuzi izmislili piramidalne banke.
A tek leceni alkoholicari, mogu da u liku Mihalja Kertesa vide svoju zvezdu vodilju.
A ima ih na pretek. Tek sve to nije nista. Papir 1244, na kojem pise suverenost, napravio je da cela nacija stane, nema izbora, nema razvoja, nema drzave, jer na tarabi pise p*cka.I svi mi treba da uzivamo kako nas Voja zvani metiljavi, vadi djoku na taj papir i kaze: Vodim Kosovski boj, na pravnoj osnovi. Smile Smile Smile
Posle sedam godina jos trazimo Karadzica i Mladica, u mestu da uputimo zvanicnu notu NATO-u da nam ih isporuce kad im je toliko stalo.
Znaju oni jako dobro gde su, jer ih drze na nisanu. Ako se predaju opali metak, jer znaju isuvise mnogo.
Ko ce pozvati Holbruka i Klintona da svedoce, kada Hilari treba da bude predsednik Amerike.
A nasi ih posle sedam godina ih jos traze, raspisuju poternice a znaju dobro zasto ih ne mogu dobiti.
Pa nece biti da smo svi Srbi takvi.
« Poslednja izmena: 18. Okt 2007, 14:59:32 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mislim da Dr Bogi nije zasluzio da se njegovo ime spominje u negativnom kontakstu jer on je jadnik pokupovao toliko nekretnina po Beogradu da se danas tamo gotovo svaka druga kuca vodi pod njegovim imenom. Zasto sada Interpol da ga trazi kad se zna da je on sve to posteno zaradio tj. na bistri mozak!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
posle Milosevica, sve je nekako pusto i mirno. Nema pucanja, nema granata, nema bombardovanja, nema Arkana...
I tebi bog pomogao ! Šta uradiše ove demokrate  od naše omladine ! Nema pucanja,nema granata ? Svaka cast na realnom prikazu opšteg stanja u Srbiji ! A što se tice matorog prde on i sam sebe više ne razume klima i valunzi su cudo !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6230
mislim da Dr Bogi nije zasluzio da se njegovo ime spominje u negativnom kontakstu jer on je jadnik pokupovao toliko nekretnina po Beogradu da se danas tamo gotovo svaka druga kuca vodi pod njegovim imenom. Zasto sada Interpol da ga trazi kad se zna da je on sve to posteno zaradio tj. na bistri mozak!
Beograd nije nista duvanche. To je sirotinjsko sta je ovde kupio.
U Torontu ima vile. Tamo (pitaj, ako imas prilike kod nekog) nasim zemljacima je predstavljen kao uspesan preduzimac u novoj Slobinoj Jugi.
Prestavljali su ga kao uspesnog coveka u novom uredjenju. Krenuo od motike, a evo vile po celom svetu. Za London ne znam, ali znam da su se motali clanovi familije i po Londonu.Svaki tvoj sms, ili mobilni razgovor je znacio jedna mala mrvica za njegovu vilu.
Stvarno uspesan. Kako bi lepo bilo da sadi salatu u Padinjaku, da ne uvozimo vise salate.

Sve to ne moze posle sedam godina da se oporavi, narocito kad imas 30% ljudi koji zele da se ta vremena vrate.
I narocito sto ima lesinara jos ohoho.Srpski lesinari su uvek bili posebna sorta.
Slade se uvek svojim narodom, a nikako tudjim.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2007, 12:06:32 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:08:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.