Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi  (Pročitano 1192201 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Drago mi je da je bilo korisno Smiley  Smile
Ih. Ja pre 15 dana uzeh za 14 000 rsd. Ko bi znao.
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 4
Steta, a jbg, akcije su akcije.

btw evo za sve ljubitelje gejminga, i za one koji hoce da kupe gejming "laptop" za 350e
http://itbox.rs/prvi-pravi-gejmerski-laptop-na-svetu-razer-blade/
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Steta, a jbg, akcije su akcije.

btw evo za sve ljubitelje gejminga, i za one koji hoce da kupe gejming "laptop" za 350e
http://itbox.rs/prvi-pravi-gejmerski-laptop-na-svetu-razer-blade/

Kolko para i ima li ga kod nas?

edit: video sam posle cenu

2800$  Smile
« Poslednja izmena: 09. Sep 2012, 19:54:30 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
Предлог за напонску заштиту?

http://www.itsvet.com/proizvod/apc-performance-pf8vnt3-gr/comp_comp_surgearrest/106/32

Да ли има неки малчице јефтинији?

нпр. овај

http://www.itsvet.com/proizvod/apc-ph6t3gr6/comp_comp_surgearrest/106/130

Да ли уз њих иде и продужни кабл?
Da li je neko otvarao ove stvarcice? Je l' u njima elektronika neka ili samo brzi osiguraci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Da li kupiti taj ssd sto je na akciji u Gigatronu?
Cuo sam svasta o njemu, da se mnogo brzo kvari i sl...ja bih na njega normalno stavio sistem, ali i na pr kada skinem neki film/igricu skidao bih na njega jer je sistemski disk, da bi ova druga dva mogla da "spavaju".
Ali tu se javlja problem kazu nije to pametno tj ne preporucuje se stalni unos/brisanje podataka jer su valjda brojcano ograniceni koliko mogu da pisu/brisu?
Znaci da li kupiti ovaj od 120 gb zbog akcije i onda tih nekih 100 gb da "zevaju", ili kupiti neki ssd za 70 tak e od 60 ili 40 gb pa da tih 40/20 gb zevaju, a razliku od 20 evra uloziti u nesto drugo?
Vi kazete sta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S3
Da li kupiti taj ssd sto je na akciji u Gigatronu?
Cuo sam svasta o njemu, da se mnogo brzo kvari i sl...ja bih na njega normalno stavio sistem, ali i na pr kada skinem neki film/igricu skidao bih na njega jer je sistemski disk, da bi ova druga dva mogla da "spavaju".
Ali tu se javlja problem kazu nije to pametno tj ne preporucuje se stalni unos/brisanje podataka jer su valjda brojcano ograniceni koliko mogu da pisu/brisu?
Znaci da li kupiti ovaj od 120 gb zbog akcije i onda tih nekih 100 gb da "zevaju", ili kupiti neki ssd za 70 tak e od 60 ili 40 gb pa da tih 40/20 gb zevaju, a razliku od 20 evra uloziti u nesto drugo?
Vi kazete sta?

Pa imaju garanciju, relaksacija Wink
Objasni ti meni, šta tu ima da zeva ? Pa sam windows zauzima 15ak giga plus programi...pa valjda ćeš majku mu instalirati neku igru ili tako nešto ?
Meni je sistemska particija 100 gb i zvrlji maksimalno 15 giga Wink
« Poslednja izmena: 10. Sep 2012, 09:34:13 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Da li kupiti taj ssd sto je na akciji u Gigatronu?
Cuo sam svasta o njemu, da se mnogo brzo kvari i sl...ja bih na njega normalno stavio sistem, ali i na pr kada skinem neki film/igricu skidao bih na njega jer je sistemski disk, da bi ova druga dva mogla da "spavaju".
Ali tu se javlja problem kazu nije to pametno tj ne preporucuje se stalni unos/brisanje podataka jer su valjda brojcano ograniceni koliko mogu da pisu/brisu?
Znaci da li kupiti ovaj od 120 gb zbog akcije i onda tih nekih 100 gb da "zevaju", ili kupiti neki ssd za 70 tak e od 60 ili 40 gb pa da tih 40/20 gb zevaju, a razliku od 20 evra uloziti u nesto drugo?
Vi kazete sta?

Na njega stavis samo sistem i sve sistemske programe, mislim one sitne, ali nakupi se. Evo kod mene je zauzeto skoro 40 GB. Sve programe, ofis photo sopi slicno kao i igrice na obican sata disk kao i igrice i dovnload.
Sto se trajanja diska tice, ne brini. Na primer da svaki dan upisujes po 10GB podataka, trajace ti 10 godina.
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S3
Da li kupiti taj ssd sto je na akciji u Gigatronu?
Cuo sam svasta o njemu, da se mnogo brzo kvari i sl...ja bih na njega normalno stavio sistem, ali i na pr kada skinem neki film/igricu skidao bih na njega jer je sistemski disk, da bi ova druga dva mogla da "spavaju".
Ali tu se javlja problem kazu nije to pametno tj ne preporucuje se stalni unos/brisanje podataka jer su valjda brojcano ograniceni koliko mogu da pisu/brisu?
Znaci da li kupiti ovaj od 120 gb zbog akcije i onda tih nekih 100 gb da "zevaju", ili kupiti neki ssd za 70 tak e od 60 ili 40 gb pa da tih 40/20 gb zevaju, a razliku od 20 evra uloziti u nesto drugo?
Vi kazete sta?

Na njega stavis samo sistem i sve sistemske programe, mislim one sitne, ali nakupi se. Evo kod mene je zauzeto skoro 40 GB. Sve programe, ofis photo sopi slicno kao i igrice na obican sata disk kao i igrice i dovnload.
Sto se trajanja diska tice, ne brini. Na primer da svaki dan upisujes po 10GB podataka, trajace ti 10 godina.

Objasni mi poentu ssd diska ako ćeš instalacije igrica da stavljaš na drugi disk ?
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
E da, valjda tome i sluzi SSD da brze pokrece igrice i ostalo.
Ali Veljo da li da skidam igrice(i filmove-jednostavno sve sto skinem sa neta) na obican hdd a onda da instaliram na SSD?
Znaci ti mislis da je bolje ovaj od 120 gb?
A da rece za garanciju, to je slicna Hiper serija ali umesto 5 godina smanjena je na 3, to me malo i plasi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Pa ne moze i jare i pare...
Jbg to je ekstra ponuda za takav SSD kolika god da je garancija.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.