Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rumunija u EU: 30 milijardi evra za razvoj  (Pročitano 15842 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N80
Samo nadjite privatnika koji daje 400 jevrica radnicima...pustite javni sektor Smile

Nije nemoguce da lupom i nadjes nekog privatnika koji daje 400 i vise eura plate,ali to je krvavo zaradjeni novac koji samo oni znaju kako su ga zaradili
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy IIs
Samo nadjite privatnika koji daje 400 jevrica radnicima...pustite javni sektor  Smile

Ima ih... verovao ili ne (ja imam 700e, oblast IT). Samo nije u pitanju domaći privatnik , nego
privatnik sa "zločinačkog zapada"  Smile. Platu isplaćuje redovno (13. plata se podrazumeva).

Ljudi koji rade moj posao na zapadu imaju monoooogo više, ali ja nisam tamo.

Uz to, da je sada 2001-02 ili nedaj bože 199X
 ja ne bi mogao naći posao (tih stranih firmi tada ovde nije bilo)


Ideja da će u zemljama EU biti uvek gore nego u Srbiji je ... suluda.

Kada računate prosečnu zaradu u Srbiji uzmite u obzir i broj nezaposlenih kod nas i
u Rumuniji...

Значи, ако пристанемо на све можда ће просечна плата у Србији бити већа за 50 ојра, а незапослени ће имати неколико процената више шанси да се запосли у наредних годину дана...

Нека хвала, већ сам запослен и имам солидну плату. Дражи ми је систем вредности који поседујем, а богами и гушт ако се неки расплачу Smile

Pravo radikalsko lice : Ja imam posao (možda preko veze) a ostalima ne treba.
Lako je tebi da pričaš i misliš o "sistemu vrednosti" punog stomaka  Smile Smile

Znaš tih par procenata će verovao ili ne mnogo značiti ljudima koji nemaju platu odnosno
nezaposlenima, a recimo imaju decu/porodicu


« Poslednja izmena: 02. Maj 2008, 21:27:59 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
Nisam ni sumnjao u tebe.... Smile Smile Smile
Ja imam 320 evra platu, takodje privatna firma, samo iz Europe...8 radnih sati, neradne subote....13 platu...
Ali gde jos to ima...kod mene ima slicnih ali nisu privatne....sa ovakvim uslovima. Sve ostalo je robovlasnicko drustvo.

IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy IIs
Nisam ni sumnjao u tebe.... Smile Smile Smile
Ja imam 320 evra platu, takodje privatna firma, samo iz Europe...8 radnih sati, neradne subote....13 platu...
Ali gde jos to ima...kod mene ima slicnih ali nisu privatne....sa ovakvim uslovima. Sve ostalo je robovlasnicko drustvo.

I tebi se sada ne sviđa to što hoćemo u EU ?!?!?! Nego hoćeš "srpski gazdizam" i radikale ?

Pre toga sam radio kod domaćeg "gazde" iz Srbije, u Srbiji koji je poslovao samo u Srbij... blagi užas. Radio sam kod njega 4 meseca i otišao.

Veličina EU i povezanost tih zemalja, može imati samo pozitivne efekte.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
Omfg, gde sam ja spomenuo da sam protiv EU.
Ne zelim ja niciji gazdizam, zelim samo da se onaj posao koji obavljas plati realno.
Npr. Ista fabrika koja se nalazi u Bugarskoj a deo je nase kompanije sa manjim obimom posla nego moja fabrika ima prvo mnogo bolje uslove a takodje i vece plate...nama finansije vode ljudi iz Beca ne iz Krusevca.
Moja realna plata bi trebala da iznosi nekih 500 ~ 600 evra. Malo vise primaju u Bugarskoj a da ne pricam koliko zaradjuju ljudi iz nasih fabrika u Turskoj, Sloveniji, Austriji, Hrvatskoj....
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Samo nadjite privatnika koji daje 400 jevrica radnicima...pustite javni sektor  Smile

Ja dajem mnogo više od 400 €. Zavisi kojim poslom se baviš. J

Trenutno pišem ponudu za adaptaciju robne kuće "Sintelon" u Požeškoj ulici, biće mesec dana posla. Sad izračunaj sam, zidare plaćam 35€ dnevno puta 25 radnih dana, pa ti vidi kolike su zarade u građevinarstvu. Zidari su najjeftiniji majstori, svi ostali (tesari, vodoinstalateri, električari itd.) imaju mnogo veće dnevnice od običnog zidara.

Da ne pričam koliko će mi uzeti moleri i podopolagači koji rade po kvadratu. Po predmeru objekta imam ukupno 800 kvadrata moleraja puta 2,2 €, pa sračunaj i to.

Jes da to nije stalnan posao, već sezonski, ali sad ide građevinska sezona, tako da što se tiče građevinaca nema zime.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
zidare plaćam 35€ dnevno

koliko im je radno vreme....8 ili 12 sati?
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
zidare plaćam 35€ dnevno

koliko im je radno vreme....8 ili 12 sati?

Na građevini se zna, radno vreme je od 7 do 17 časova tj. 10 sati. Narvno, pauza za ručak pola sata i par pauzica za ladno pivce, sve skupa radi se 9 sati na građevini.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
zidare plaćam 35€ dnevno

koliko im je radno vreme....8 ili 12 sati?

Na građevini se zna, radno vreme je od 7 do 17 časova tj. 10 sati. Narvno, pauza za ručak pola sata i par pauzica za ladno pivce, sve skupa radi se 9 sati na građevini.
ma pitam zato sto ovde kod nas na gradjevini zidari rade 12 sati i imaju dve pauze po pola sata ali im je dnevnica 50 evra
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
Dobro lepo, imam jednog molera za preporuciti  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.