Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:20:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 287 288 290 291 ... 432
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Република Српска  (Pročitano 447270 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Поклоничко путовање у част погинулих бораца ВРС
По благослову свештенства, група ходочасника из Сокоца упутила се на јубиларно десето Ђурђевданско путовање према манастиру Острог. Овогодишње вишедневно путовање посвећено је борцима што живот дадоше за Републику Српску у протеклом Одбрамбено – отаџбинском рату, за око 1.000 погинулих бораца који су вјечно уточиште нашли на Војничком – спомен гробљу „Мали Зејтинлик“ у Сокоцу. На путовању дугом 230 километара учествује 27 ходочасника. Под острошко стијење, ходочасници би требало да стигну 11. маја, гдје ће дочекати празник великог светитеља и чудотворца Светог Василија Острошког. Ову лијепу причу, прије 10 година, започела су тројица младића Дејан Елез, Младен Цвијетић и Бранимир Боровчанин, који је данас парох и старјешина у Цркви светог Василија Острошког у Благају.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Алексеј Боков, брат Рус, је направио видео о Републици Српској Крајини, њеном настанку и нестанку.
 Спасибо Алексеј!

« Poslednja izmena: 17. Maj 2018, 07:48:49 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

kruto...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Потурице нападају Додика да је наводно предао јасеновачку архиву о злочинима усташа.
Ево доказа да то није истина.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
svasta  Smile
dokaz postoji u odredjenim gradovima u sad-e
gdje se nalazi dio pomenute gradje
a jedan dio je u hrvatskoj ..navodno je u arhivu u jasenovcu..
a jedan dio je kod nas...a jos jedan dio je..ja mislim....prosledjen srbiji...



a sem toga..i sam dodik govori da je to uradio....cak ako mogu da se setim... dodik je od hrvata dobio i
zahvalnicu zbog toga...
i sam ministar lukac je skoro rekao u ..pre par meseci..u nekoj politickoj emisiji na rtrs-u
je rekao i zasto su odredjenu jasenovacku gradju dali hrvatima...
navodno zbog neuslovnih prostoirija arhiva i bla bla...

i ta prica je toliko puta bila aktuelna ..toliko dugo....
da je prosto smjesno da se ti pojavis nakon toliko godina i svega toga sto je cinjenicama i argumentima utvrdjeno i to u nadleznim odborima...
i sto ne negira ni sam predsednik dodik
niti snsd-e niti bilo ko u republici srpskoj  Smile


ali nema veze ...ako te to zabavlja ili ako imas koju marku od toga -ozezi... Smile



inace ..evo migranata i kod nas...
ludnica opsta...
godinu dana pametni ljudi govore da ce doci do ovoga...
a niko ne slusa...svi samo guraju pod tepih....

jos ko na kurac i onaj  erdogan dolazi  u sarajevo....
citava evropa ga se kutarisala niko mu nije dozvolio da odrzi predizborni miting za dijasporu
pa se zaputio u sarajevo....
a ove budale u sarajevu to objerucke docekale(doduse ne svi i sdp i sbb su protiv toga...samo bakir vidi neku politicku korist u tome) i pravo prstom u oko  i njemackoj i austriji i td redom ....

i cim su prihvatili .da erdogan odrzi taj predizborni skup
odma sam rekao...evo nama migranata..sad ce nas s njima zadjubriti da necemo doci sebi godinama..
i tako je i bilo..

jucer se zamalo ne pobise bosnje i shokci....ovi iz sarajevske dzamahirije
hoce da uvale migrante ovim dole ustasama iz male ndha
s jedne strane tunela  bosnjacki specijalci a sa druge strane tunela shokacku specijalci
i migranti ostadose u tunelu  Smile
posle ih vratise nazad za rajvosa....
eno ih citav dan se svadjaju...sarajevo i onaj ndh-a kanton

sad cemo videti kako ce dodik odreagovati..
jasno  je da u republici nemaju gdje da budu smjesteni
niti postoje resursi za takvo sranje
i dodik treba biti oprezan...
ne treba dozvoliti nikakve sabirne i druge centre na teritoriju republike...
ali treba se dobro paziti kako se ophodi i odnosi prema migrantima...dok su na teritoriju republike...

inace do sada je . u nekom proteklom vremenu ....nas mup... na teritoriju republike pronasao 650 migranata
i prosledjeni su sarajevu

u svakom slucaju sta god da bude s tim migrantima a postoje velike sanse
da se sva kola besa (a afakat je da cemo raspizditi citav svet...ako se nastavi ono sto je bilo juce)
slome nad nama....
a medjunarodnoj zajednici mi smo dezurni krivci...


a i sve je ovo dio veelike zavere i o tome su ljudi pricali jos pre godinu i vise dana
samo se nije znalo sta ce biti inicijalna kapisla...eto sad i to znamo...
to je erdogan...i njegov miting u dzamahiriji...
ni svesni nisu posledica....
najgore od svega je sto je ovo tek pocetak....
veliki migrantski  talasi se tek ocekuju




« Poslednja izmena: 19. Maj 2018, 22:32:17 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Dodik o migrantima: Prolazak da, stacioniranje ne

Autor: SRNA

Republika Srpska neće dozvoliti da se na njenoj teritoriji formira bilo kakav sabirni centar za migrante, poručio je Milorad Dodik.


"Mi razumijemo težinu tog problema, ali mi nemamo resursa da se bavimo tim pitanjem", ponovio je Dodik u izjavi novinarima u Bratuncu.

On je dodao da Republika Srpska migrantima može obezbijediti siguran i što brži prolazak kroz Srpsku, a stacioniranje ne može i neće prihvatiti.

"Ako ovi iz Sarajeva pokušaju da na prostoru Republike Srpske osmisle ili pokušaju da nešto urade u vezi sa nekim sabirnim centrom, ili ne znam kako će oni to nazvati, mi ćemo to odbaciti. Taj centar sigurno neće biti formiran u Republici Srpskoj, pa neka oni pričaju da je to udar na svemir", istakao je Dodik.

Dodik je naglasio da iz Sarajeva pokušavaju da nametnu priču da je Savjet ministara vlada.

"To nije vlada, u Ustavu piše da je to pomoćni organ Predsjedništva i ne može da donosi odluke bez koordinacije i dogovora sa drugim nivoima vlasti, a oni to čine, pokušavaju sada da se nametnu, to je opasna praksa, opasna i mi to odbacujemo", istakao je Dodik.

Prema njegovim riječima, Vlada Srpske je to prepoznala i donijela odluku da neće prihvatiti nijednu odluku Savjeta ministara ili bilo kog organa BiH koja se ne dogovori na nivou Srpske u vezi sa migrantima.

"Ne može bilo ko u Sarajevu nama odrediti kako ćemo se ponašati u toj politici", poručio je Dodik.




eno i mirgranti kukaju...
slusam jutros na vestima nekakav potencijalni terorist iz afganistana
kaze ako mu ne dozvole da prodje dalje ka evropi da moli da ga vrate u afaganistan..
kaze u afganistanu je mnogo bolje nego ovdje u bosni  Smile  Smile
kaze coek arap..sta cu ovde  Smile


idioti nenormalni...jbt mi nisamo uspeli da resimo neke svoje probleme koje vucemo 20 i kuusur godina
a da im mi resavamo migrantske krize
mi ne mozemo svoje narode zbirinuti...zaposliti...leciti i sl...
a kamoli da zbrinjavamo nekakve azilante

a ovo je jako opasno po republiku srpsku..
ako je tacno da ce u narednih par meseci  kod nas  nagrnuti 120 -200 000 migranata
to je i te kakav problem za nas u republici...
najpre bezbjedonosni problem

eto im sada svima koliko ih ta njihova evropa i amerika vole...
uvalise im 200 000 migranata iz sveopste ljubavi....
ne znam... ja sam poprilicno rezistentan na razne gluposti i propagande koje dolaze od raznih sluzbi i od raznih medija i sa sa raznih strana i sl...
ali pojedini indikatori mi govore da postoje opravdane sumnje za poveliku zabrinutost po ovom pitanju...
nije ovo sve i u srbiji i ovde tek tako zatalasano..
nesto se valja iza brda..
i sto me najvise zabrinjava...previse su tihi..svi...pa cak i oni ...kojima to nije prirodno...

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
Потурице нападају Додика да је наводно предао јасеновачку архиву о злочинима усташа.
Ево доказа да то није истина.

  Kakav ti je ovo pa dokaz ? Odavno se tvrdi da ju je Dodik dao Amerikancima (i to originale + izložbene logorske eksponate) za neki tra-la-la muzej u Njujorku i da je tamo sve i "nestalo".Niko nije pominjao da ju je predao 'rvatima.Heroj Mile se ne prodaje takvoj sitnuriji,zna on pod koga dupe da poturi.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Додик и Полтавченко о проширењу сарадње; Касније састанак са Путином



Предсједник Српске Милорад Додик борави у Санкт Петербургу, гдје би данас требало да се састане са руским предсједником Владимиром Путином. Додик се данас састао са губернатором Санкт Петербурга Георгијем Полтавченком. Предсједник Српске позвао је Полтавченка да дође у Бањалуку на политичко - привредни скуп који би се требао одржати у септембру.
Play Video
Разговарали су о потреби за набавком лијекова и медицинске опреме из Санктпетербуршке фабрике "Биокад", чији су производи јефтинији и за 25 одсто, те о наставку договора за ремонт хеликоптера у Заводу "Орао".

"Са Србијом разговарамо да власнички уђе у предузеће 'Орао', да би обезбиједили континуитет, јер је то специфична производња и без унапријед осигураних послова немогуће је ићи на тржиште, поготово имајући у виду да су раније интервенционистичке снаге у БуХ девастирале и девалвирале сав 'Орао' као једну референтну кућу у својој области", додао је Додик.

Он је нагласио да су на састанку изразили задовољство чињеницом да су недавно у Санкт Петербургу били одржани Дани Републике Српске.

"Сазнао сам сад да су власти Петрбурга задовољне презентацијом, можемо рећи да је било успјешно и да је присуствовало много наших људи из разних области", рекао је Додик, који борави у вишедневној посјети Санкт Петербургу.

Предсједник Српске је рекао да ће у Петербургу изнијети и једну нову идеју, о могућности сарадње у погледу контроле, па чак и набавке вакцина.

"Вакцине су једна нова ствар коју сам желио овдје да отворим, данас ћу је поменути, а замолићу и предсједника Русије Владимира Путина када будем с њим разговарао. Код нас је друштво готово подијељено око тога, има оних који су преплашени и имамо, нажалост, и неких у струци који изражавају сумњу у вакцине које долазе са Запада", додао је Додик.

Он је напоменуо да није исти квалитет, на примјер, ни аутомобила који се праве у Њемачкој за западне земље и за југоисток Европе, који је ту далеко нижи.


Додик је навео да је постало уобичајено да се током Међународног економског форума у Петербургу састаје са Полтавченком, те истакао важност сарадње Републике Српске и ове најважније и најразвијеније руске области која има 12 милиона становника.

"Редовно вршимо инвентуру наших договора из разних области", рекао је Додик и подсјетио да је раније Српска потписала меморандум о сарадњи са Петербургом, а касније и акциони план који се проводи.


Предсједник Републике Српске Милорад Додик и министар енергетике Александар Антић учествују на пленарној сједници коју води руски предсједник Владимир Путин, уз француског предсједника Емануела Макрона и јапанског премијера Шинзо Абеа и директроку ММФ-а Кристин Лагард.

У делегацији са предсједником Републике је и шеф Представништва Српске у Москви Душко Перовић.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Додик и Путин: Русија снажно подржава Српску


Председник Републике Српске Милорад Додик састао се данас у Санкт Петербургу са руским председником Владимиром Путином и изјавио да „Русија снажно подржава Републику Српску и то кроз поштовање Дејтонског споразума".

Наводи се да је Додик упутио Путину позив да посети Бањалуку, а да је њихов састанак протекао у атмосфери пријатељства и размени мишљења о политичкој и економској ситуацији у Стпској, БиХ и региону.

„Сама чињеница да је до састанка дошло, у оваквом дану пуном обавеза за Путина, велика је ствар и показује његов однос према Републици Српској", изјавио је Додик за РТРС.

Наводи се да је Додик пре састанка одржаног на магинама Међународног економског форума у Санкт Петербургу оценио да Српска има „пријатеља у великој Руској Федерацији и у имену њеног председника Путина, с којим се у континуитету годишње састаје барем два пута".

Он је истакао да његово присуство на Форуму у Санкт Петербургу, чији је покровитељ Путин, има велики значај за Српску, јер се тамо масовно окупљају бизнисмени, државници, политичари, банкари и званице из целог света.

Додик се раније састао са губернатором Санкт Петербурга Георгијем Полтавченком, ког је позвао да дође у Бањалуку на политичко-привредни скуп који би требало са буде одржан у септембру.
Танјуг
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 287 288 290 291 ... 432
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:20:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: content

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.