Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:38:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 286 287 289 290 ... 432
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Република Српска  (Pročitano 447450 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
да да да... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
To se mi malo šalimo Gale nije to istina, čuva Mile Srpsku od domaćih i stranih izdajnika Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
u subotu sam bio u jednom od pomenutih eminentnih lokala... Smile
trebali su u vicu i pitati a jel taj lokal vredan 500 000 evra u koji je ulozeno 500 000 km...poklon od miskovica....
kad je 'uspjesno' privatizovana boska...ma nijeeeeeee..... Smile
ima toga jos....moze se do ujutru kucati...
trebali su pitati a ciji je ono pentahaus ....pa igora dodika
a ciji je ono stan od 350 m2 ..pa cere miletove....
a otkud nekome ko nema ni 10 g radnog staza tolika imovina...
eh otkud...
pa ljudi rade posteno ..nisu neki narkomani...  ili neki nesposobni milioner..kao neki koje znam...
i koji to ne mogu da zarade ni za 4-5 generacija....Smile
to su uspesni patrioti ...i moraju da imaju.... Smile
svugdje na svetu patrioti su po sumama i gerilskim borbama se bore za svoju zemlju i svoj narod....
prezivljavaju jeduci bukovo lisce....
samo to su seljaci i papci kod nas patrioti voze mercedese od pola miliona evra
imaju hacijende vredne desetine miliona maraka
imaju desetine skupocjenih stanova i poslovonih lokala
imaju vile ..firme...
nose satove od 30 000 evra na ruci...itd...

sto kaze onaj mirkan...blentavi... kad su ga pitali
kako ce se maskirati za noc vjestica...
kaze en zna...
ali bi voleo da nadje kljuceve od mercedesa vrednog 200 000 evra i sat od 30 000 evra pa da se maskira u igora dodika... Smile  Smile

salim se ja malo..to su sve izmiljotine  Smile narod dokon pa izmislja...
to je jedna skromna porodica...zive od sopstvenog znanja i  rada...patrioti...i srbi i pravoslavci od glave do pete... Smile

.....................


Ivanic pisao Dodiku: Zaprepašten sam stepenom Vašeg neznanja

Clan Predsjedništva BiH Mladen Ivanic smatra da Strategija vanjske politike, “kako joj i sam naziv kaže, predstavlja nacelan dokument i kao takav nije ni zasluživao pažnju koju joj je dao  Milorad Dodik”.

On zna, kako dodaje, i javnost, da je Dodikova kritika samo pokušaj njegove diskreditacije, jer mu je protivkandidat na izborima.

Clan Predsjedništva BiH iz RS-a Dodiku u pismu porucuje da se, za razliku od njega, ne boji argumentovane rasprave i nema namjeru da vodi “ovako prljavu kampanju koju je on poceo”.

Istice i da Dodikovo pismo, povodom Strategije vanjske politike, koju je usvojilo Predsjedništvo BiH 13. marta, “obiluje teškim kvalifikacijama i uvredama, ali je argumentacija koju je izložio mizerna i ne pruža nikakvu osnovu za ozbiljnu polemiku i suštinsku razmjenu argumenata”.

Ivanic je, ipak, odgovorio na neka Dodikova pitanja, uz podsjecanje da je Strategija dokument koji usvaja iskljucivo Predsjedništvo BiH i nije propisana nikakva obaveza javne rasprave.

“Podsjecam Vas da sam tokom 2003. godine, kada je usvajana prošla Strategija spoljne politike, bio ministar vanjskih poslova BiH i da je ona usvojena na moj prijedlog, te o proceduri njenog donošenja znam mnogo više od Vas. Buduci da Vi licno u tome niste ni na koji nacin ucestvovali, bilo bi pametnije da se suzdržite od držanja lekcija o stvarima o kojima nemate pojma. Ja od Vas nisam nikad tražio da me konsultujete o pitanjima o kojima, u skladu s Ustavom, odlucuje predsjednik Republike Srpske, pa i od Vas ocekujem da se ne petljate u nadležnosti clana Predsjedništva”, kategorican je Ivanic.


Konsultovao se, dodaje, s velikim brojem domacih strucnjaka, ambasadora i profesora iz Republike Srpske, koji o medunarodnim prilikama znaju mnogo više od Dodika i niko od njih nije imao ozbiljniju primjedbu na sadržaj Strategije.

“Tacno je da se u Strategiji ukazuje na potrebu da BiH u procesu pridruživanja aktivno prati zajednicku vanjsku i bezbjednosnu politiku Evropske unije. Zacuduje me da to smatrate pogrešnim, jer je to obaveza svake zemlje koja želi da postane clan EU. I sami ste toliko puta rekli da podržavate clanstvo BiH u EU, a zaprepašten sam da do sada niste znali da to podrazumijeva i pracenje zajednicke vanjske i bezbjednosne politike EU”, naveo je Ivanic u pismu Dodiku.

Još ga više cudi, dodaje, da Dodik ne zna da je isti stav sadržan u clanu 10. Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju koji je predsjedavajuci Vijeca ministara Nikola Špiric potpisao 2008. godine u ime BiH.

Podsjeca i da je clan Predsjedništva BiH u to vrijeme bio Nebojša Radmanovic.

“Niko od njih, pa ni Vi licno, niste imali primjedbe na ovaj stav, iako je u dokumentima koje su potpisali Vaši predstavnici u pitanju ugovorna obaveza Bosne i Hercegovine, a u Strategiji samo nacelno opredjeljenje”, smatra Ivanic.


Isti odnos prema zajednickoj vanjskoj i bezbjednosnoj politici EU sadržan je, kako je istakao, i u odgovorima na pitanja iz Upitnika EU koje je usvojila Vlada RS-a koju vodi Željka Cvijanovic, Dodikov najbliži saradnik.

“Zaprepašten sam stepenom Vašeg neznanja o tome šta su usvajale institucije Republike Srpske koji je vidljiv iz Vašeg pisma. Da ste ovo znali, sumnjam da biste mi ikada poslali onakvo pismo. Pozivam Vas da ne izmišljate i podmecete mi tobožnje nametanje sankcija Rusiji. Toga nije bilo niti ce biti dok sam ja clan Predsjedništva BiH, pa makar to znacilo i zaustavljanje evropskog puta. Podsjecam Vas da sam po izboru za clana Predsjedništva zatekao ugovor o izvozu naoružanja u Ukrajinu, cemu se Rusija suprostavila. Kadrovi iz Vašeg SNSD-a su kukavicki pobjegli od tog problema, a ja sam uspio da sprijecim izvoz oružja, što je Rusija itekako znala da cijeni”, naveo je clan Predsjedništva BiH Mladen Ivanic.

Podsjeca da se u Strategiji nigdje ne spominje clanstvo BiH u NATO, što cak ni Dodik ne može da negira.

“Smatram da BiH ne može postati clan NATO sve dok i ako Srbija ne bude u NATO-u. Taj stav jasno zastupam vec duže od deset godina i nemam ga namjeru mijenjati”, dodao je Ivanic.


eto...nije nas mile nesposoban kao mladen..tolke godine u politici jos od 86 g i vremena kad je postao najmladji doktor ekonomije u bivsoj sfrj...
tolike godine u politici a stekao samo jedan stan od 30 m 2 u londonu....kupljen kad je radio na londonskim univerzitetima i poducavao engleze ekonomiji....
  imai jedan stan u banjaluci...

i on takav nesposoban ..koji je za tolike godine meda i mlijeka i mogucnosti
stekao samo stan u banjaLUJKI i londonu...
kako ce on da vodi ovu drzavu...
sta ..jel republika srpska treba da bude imucna kao on...
ma daj te..
republiku srpsku treba da vodi srbenda koji zna da napravi pare..kao mile srbenda...
ne moze mladen ivanic...on je previse posten...preposten za nas ukus  Smile
i sta ..da on postane pecednik...
sta cemo mi raditi..  Smile koga cemo prozivati da je lopov i bagra... Smile
necemo imat koga da prozivamo..i necemo imat razlog da galamimo... Smile
a to nam se ne djasvi..
i i necemo to dozvoliti ..to zadovoljstvo necemo sebi da uskratimo  Smile  Smile Smile

zato svi glasajmo za milu srbendu..
mile mile mile... Smile

Smile
« Poslednja izmena: 29. Mar 2018, 10:13:35 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
НАТО не одустаје од РС — грађани спремни да их голим рукама зауставе


Северноатлантски војни савез не одустаје од намере да недалеко од Бањалуке одржи војне вежбе са коришћењем осиромашеног уранијума и поред одлуке власти у РС да то не дозволи.

Председник РС Милорад Додик поново је рекао да НАТО не може да одржи војну вежбу на полигону на планини Мањачи, јер је противна интересима РС и њеног народа, као и да је у овом случају потребно поштовати одлуке РС о војној неутралности. Додик није оспорио сарадњу са НАТО-ом, јер је БиХ чланица Партнерства за мир, али је напоменуо да у погледу чланства у савезима РС прати политику Србије.

Може ли Република Српска да спречи НАТО да одржи вежбе на њеној територији?

Политиколог Стевица Деђански каже да према међународном праву РС има могућност да спречи одржавање тих вежби јер може да не дâ сагласност за њихово одржавање.

„Ако говоримо о томе да неко жели да крши међународно право, то више говори о њима. У тој варијанти ми имамо мало опција — или да уђемо у рат са НАТО-ом или да свету покажемо да су они ти који крше међународно право, и тиме покушавају да изазову нестабилност у овом региону, иако они говоре другачије. Тако да ако постоји одлука РС о забрани одржавања вежбе, а постоји, треба је поштовати, све остало је кршење међународног права“, каже он.

Професор Факултета безбедности из Бањалуке Предраг Ћеранић овоме додаје да је тешко рећи које су тачно ингеренције, кад је реч о НАТО-у, јер је Председништво БиХ командант Оружаних снага БиХ.

„Ингеренције јесу на нивоу БиХ, али у пракси се тако нешто не може спровести без дозволе РС. Било би добро кад би НАТО о томе дао једну целовиту информацију, јер би то онда на неки начин умирило и становништво које је на овим просторима доста пропатило од последица НАТО дејстава и још трпи“, наводи Ћеранић.


О разлозима због чега НАТО жели да одржи вежбу баш на територији РС Ћеранић не може да закључи ништа друго осим да Алијанса тиме показује своју намеру да Босну и Херцеговину инкорпорира у своје редове.

„Очито је да је намера политичка, а посебно збуњују информације, које НАТО није демантовао, да ће авиони А-10, који користе муницију са осиромашеним уранијумом, бити ангажовани на поменутој вежби“, наводи професор Ћеранић.

О овоме као додатном проблему говорио је председник Додик, који је изразио сумњу у обећања те војне алијансе да то оружје неће бити коришћено током вежбе. Ћеранић каже да је због тога 30.000 људи који живе у том подручју спремно да, ако за тим буде било потребе, изађу на аеродром у Маховљани, који је удаљен двадесетак километра од Бањалуке како би онемогућили кретање конвоја НАТО-а према Мањачи.

Последице НАТО вежбе на Мањачи осећаће се милијарду година
Пуковник у пензији Милован Милутиновић подсећа да је оружје са осиромашеним уранијумом забрањено на међународном нивоу.

„У свету постоји само пар полигона на којима су дозвољене вежбе са том муницијом. Бањалука је само пет до десет километра удаљена од полигона и аеродрома на којима су најављене вежбе. Наша је генерална оцена да НАТО има могућност да и на другим просторима користи то наоружање, а не у непосредној близини града. Тим пре што се тражи коришћење нашег цивилног аеродрома. Добро је што су власти у РС рекле да неће дозволити његову употребу у те сврхе“, каже наш саговорник.

Он напомиње да је тај аеродром у потпуности у власништву РС и да војска БиХ нема никакве ингеренције над њим. Милутиновић подсећа да је ту некада био полигон ЈНА који је коришћен за вежбе артиљеријског гађања из тенкова, али тада, за разлику од данас, није било насељено. То је довољна чињеница да је ризична употреба било каквог оружја, а камоли осиромашеног уранијума, закључује наш саговорник.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Ruska „čelična ledi“ u Banjaluci, Dodik za jače veze sa Rusijom



U Banjaluku je stigla predsednica Saveta federacije Gornjeg doma parlamenta Rusije Valentina Matvijenko. Predsednik Srpske Milorad Dodik rekao je da je veoma zahvalan ruskoj delegaciji na poseti Banjaluci i Republici Srpskoj. Stepen mera bezbednosti podignut na najviši nivo.

Nakon sastanka sa predsednicom ruskog Saveta federacije Valentinom Matvijenko, Dodik je posebno naglasio saradnju Srpske i Ruske Federacije na političkim pitanjima, te zahvalio predsedniku Rusije Vladimiru Putinu na jasnom i uravnoteženom stavu po pitanju Dejtonskog mirovnog sporazuma u BiH.


„Danas smo razgovarali o nizu političkih i ekonomskih pitanja, te iskazali visok stepen saglasnosti. Republika Srpska je zadovoljna i ponosna na dobre odnose sa Ruskom Federacijom i želimo da ih podignemo na još veći nivo“, rekao je Dodik na konferenciji za novinare.

Zahvalio je Rusiji i njenom predsedniku Vladimiru Putinu na očuvanju Dejtonskog mirovnog sporazuma.

„Naša saradnja sa EU ne može biti na uštrb saradnje sa Ruskom Federacijom“, rekao je Dodik dodajući da rezolucija NS RS obavezuje sve institucije Srpske na vojnu neutralnost, pa i prema NATO-u.

Dodik je dodao da je ekonomska saradnja sa Rusijom veoma intenzivna, izdvajajući saradnju sa kompanijama „Zarubežnjeft“ i „Gasprom“, a za početak maja je najavio potpisivanje sporazuma oko rekonstrukcije termoelektrana, kao i ugovor o nabavci helikoptera za potrebe Policije Republike Srpske.

„Srpska je zahvalna i ponosna na dobre odnose da Ruskom Federacijom“, poručio je Dodik i dodao da je saradnja izuzetna i na političkom nivou.


Valentina Matvijenko se zahvalila na toplom dočeku i gostoprimstvu srpskih domaćina i naglasila da to doživljava kao poseban gest koji pokazuje koliko se poštuje Ruska Federacija.

„Republika Srpska je bratska republika i važan partner Rusiji na Balkanu. Zahvaljujući naporima predsednika Dodika, poslednjih godina smo unapredili naše odnose“, dodala je Matvijenkova.

Ona je istakla da je prošle godine robna razmena Rusije povećana za 16 odsto i iznosila je 345 milijardi evra, a da je robna razmena prema Republici Srpskoj iznosila 75 odsto od ukupne robne razmene prema BiH.

Nešto ranije danas, Matvijenkovu je na banjalučkom aerodromu dočekao predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljko Čubrilović.


Uz svečani vod policije i tradicionalni pozdrav dobrodošlice, hleb i so, za Matvijenkovu su na aerodromu izvedene folklorne igre.

Prema protokolu, predviđeno je polaganje venaca na Spomenik palim borcima NOB-a.

Valentina Matvijenko sastaće se i s rukovodstvom Narodne skupštine, nakon čega će se, zajedno s predsednikom Dodikom, obratiti poslanicima na svečanoj sednici parlamenta.


Mere bezbednosti su podignute na najviši nivo. U užem centru grada na snazi je i naredba o zabrani rada ugostiteljskih, trgovačkih i drugih objekata, u kojima se pruža uslužna delatnost, te točenje alkoholnih pića.

Matvijenkova je juče boravila u Federaciji BiH, gde je u Sarajevu dala podršku zvanične Moskve opstanku i suverenitetu BiH na načelima Dejtonskog sporazuma i istovremeno iznela niz optužbi na račun SAD i drugih zapadnih država optužujući ih za nedopustivi intervencionizam i pritiske Rusije i drugih zemalja koje žele da očuvaju svoju neutralnost.

RTRS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Pazi Dodika kao bodyguard Smiley
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Обиљежено стотину година од смрти Гаврила Принципа


У Босанском Грахову, родном мјесту Гаврила Принципа, обиљежено је стотину година од његове смрти у чешком затвору.



Из Грахова се чула порука да су припадници Младе Босне страдали за правду, истину и слободу, у чему је њихова величина и због чега су добили улогу у историји.

На споменику незнаног јунака у Босанском Грахову, вијори се застава са ликом добро познатог хероја. Иако је прошло стотину година од његове смрти, лик и дјело Гаврила Принципа и даље живе. Гаврилови потомци с поносом преносе на млађе нараштаје, истину о њиховом претку.

Након полагања вијенца на спомен-обиљежје у Босанском Грахову, ресорни министар Миленко Савановић је рекао да су припадници Младе Босне страдали за правду, истину и слободу, у чему је њихова величина и због чега су добили улогу у историји.

Он је навео да су Срби са овог подручја у Федерацији БиХ национално освијештени и да су и у протеклом рату учествовали у стварању Републике Српске и дали велике жртве. Навео је да и Република Српска и Србија због тога имају одговорност према Србима који живе на простору Федерацији БиХ.

"Влада Републике Српске ће у наредном периоду направити ангажман у економском смислу да би помогла Србима у ФБиХ", рекао је Савановић.

Предсједник Борачке организације Републике Српске Миломир Савчић рекао је да се у протеклом времену покушавала промијенити историја, па су Принципа проглашавали терористом.

Савчић је истакао да Принципа највише покушавају да запоставе у Сарајеву одакле је и кренуо да се бори за слободу.

Он се сагласио са министром Савановићем да Република Српска и Србија треба да улажу у општини у ФБиХ гдје живе српски повратници. "Ово је српска земља, гдје треба да живе Срби", истакао је Савчић, након полагања вијенаца.

Вијенце на спомен-обиљежје у Босанском Грахову положили српски члан Предсједништва БиХ Младен Иванић, конзул Србије у Мостару Марија Бакоч, предсједник Савеза Срба из региона Миодраг Линта, представници Покрајинске владе Војводине, Борачке организације Босанско Грахово, начелници општина Источни Дрвар Милка Иванковић, Гламоч Небојша Радивојша, те Босанског Грахова Душко Радун.

Претходно је у Храму Светих апостола Петра и Павла у Босанском Грахову Свету архијерејску литургију служио Његово преосвештенство епископ бихаћко-петровачки Сергије.

Гаврило Принцип је на Видовдан, 28. јуна 1914. године, у Сарајеву пуцао на аустроуграског престолонасљедника Франца Фердинанда.

Чланови "Младе Босне" извршили су атентат у знак протеста против аустроугарске окупаторске политике и тежње већинског српског народа за ослобођењем и уједињењем.

Због атентата на Фердинанда, 12. октобра 1914. године пред суд је изведено 25 младих људи.

Од шест атентатора, њих пет је било млађе од 21 године, што их је, према тадашњем закону, чинило малољетним. Осуђени су 29. октобра на дугогодишње затворске казне и смрт вјешањем.

У вријеме кад се догодио атентат, Гаврило Принцип је био сувише млад за смртну казну, па је осуђен на двадесет година затвора, гдје је био изложен страшним мучењима.

Казну је служио у чешком Терезину, гдје је и умро 28. априла 1918. године.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 286 287 289 290 ... 432
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:38:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: content

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.133 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.