Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:52:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlike u godinama.  (Pročitano 72923 puta)
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.43
mob
Samsung S8
Ako godine nisu bitne, onda ispada da je ok da matorac od 40 bude sa devojkom od primer 25?

To je samo 15 g razlike ,mislim da uopste nije strasno .To je muskarac u najboljim godinama , a zena spremna za radjanje ,ne vidim da je bauk .
Godine nisu bitne ,pa pogledajte samo Madonnu i Seronku - setaju 20,30 g mladje frajere ,a i oni se ne bune uopste ,svima lepo i svi srecni . Smile

Muskarac u najboljim godinama je kada ima 40?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Osma ,ne slazem se sa tobom .Kao sto svi znamo, u partneru obicno trazimo nesto sto sami nemamo (mada ima i onih veza gde su oba partnera po svim pitanju ravnopravna i jedno drugom najbolja podrska ) i samim time neke zene koje su odrastale bez oca (kao moja mama) u svom muskarcu podsvesno traze njegove osobine koje su im nedostajale u fazi odrastanja.To je priroda i sasvim je prirodno da trazis ono sto ti nedostaje.Obicno ljudi ne mogu da se sami izbore sa svojim nedostacima i potrebama i zbog toga to sve traze u partneru.Ne vidim nista lose u tome.A to sto kazes da ne valja da baba i deda vaspitavaju dete ,pa ja znam masu baba koje su bolji roditelji od detetovih majki ,pruzaju vise ljubavi i imaju vise vremena da nauce dete bitnim stavrima tj onim sto se ponesu iz kuce .Tako da nije to nista strasno ,to su samo predrasude ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 
Nisu to predrasude...To je isto kao da kazes da su predrasude da je uglavnom, u vecini slucajeva, najbolje da dete ima oba roditelja zato sto su detetu u razvoju potrebna i ocinska i majcinska figura. Nisu svi koji su odrastali bez oba felericna, ali eto, prirodno je da porodicu cine dva roditelja suprotnog pola i potomstvo. Je'l su to predrasude?Nisu, to je uprkos svim felerima koji u takvom odnosu postoje najrprirodnije, sve ostalo su improvizacije i na ovaj ili onaj nacin.

Osim toga, ja sam sigurna da i dva partnera istog pola mogu pruziti obrazovanje, lepo vaspitanje i puno ljubavi detetu, pa je'l i to po tebi normalno?

Citat

Osma ,ne slazem se sa tobom .Kao sto svi znamo, u partneru obicno trazimo nesto sto sami nemamo (mada ima i onih veza gde su oba partnera po svim pitanju ravnopravna i jedno drugom najbolja podrska ) i samim time neke zene koje su odrastale bez oca (kao moja mama) u svom muskarcu podsvesno traze njegove osobine koje su im nedostajale u fazi odrastanja.To je priroda i sasvim je prirodno da trazis ono sto ti nedostaje.Obicno ljudi ne mogu da se sami izbore sa svojim nedostacima i potrebama i zbog toga to sve traze u partneru.Ne vidim nista lose u tome

I to sve nadjes u nekome ko je godiste tvojih roditelja?Ne mozes nekog mladjeg, ne shvatam?
« Poslednja izmena: 07. Sep 2009, 16:44:10 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Osim toga, ja sam sigurna da i dva partnera istog pola mogu pruziti obrazovanje, lepo vaspitanje i puno ljubavi detetu, pa je'l i to po tebi normalno?

Slazem se .I ja mislim da dva pedera ili dve lezbejke mogu pruziti puno vise ljubavi detetu od nekog hetero para ,a obzirom kakvo vreme dolazi to ce postati i normalno ,hteli mi to ili ne ...

Citat
I to sve nadjes u nekome ko je godiste tvojih roditelja?Ne mozes nekog mladjeg, ne shvatam?

Pa kad vec nadjes onda valjda vise ne trazis !
Isto kao sto ja ne volim mnogo visoke muskarce pored sebe ,ne znaci da se necu udati za nekog drvosecu ako budem u njemu nasla sve sto prija mom bicu . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
razlike u godinama... vide se odlicno kad zena recimo ima 50 a njen muskarac 65-70god. zajedno imaju cerku (njemu je drugi brak) od oko 20. mama je drzeca zena, a tata bas pravi deda. jako cudno izgleda, i ne verujem da je bogzna idilicno biti u takvom braku ... sigurno je 20god unazad sve bilo mnooogo drugacije, al eto. vreme cini svoje, razlike u godinama takodje.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Sensation
Удри земљаче само ако није даркерка  Smile не знам шта ми би ал сам ово морао написати
Shto su darkerke problem?
P.S. - Izvinjavam se zbog off-a.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 17:32:02 od DavidB1988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
.I ja mislim da dva pedera ili dve lezbejke mogu pruziti puno vise ljubavi detetu od nekog hetero para ,a obzirom kakvo vreme dolazi to ce postati i normalno ,hteli mi to ili ne ...

to nikada nece postati normalno - priroda ce se vec pobrinuti da drustvo u kome se tako neshto desava nestane . uostalom ,vec imamo primer u toj "razvijenoj" zap.evropi - s jedne strane oni "tolerishu" svakojake izopacenosti , s druge strane muslimani postaju vecina u tim zemljama . dakle ,ako nastave tim  putem sasvim sigurno ce podeliti sudbinu mamuta i dinosaurusa .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ja mislim da hoce ,samo gledaj  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Jos jednom se potvrdilo... Penis bonus pax in domus.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Znajuci mnogo svakakvih primera, zakljucujem da godine nisu bitne za zdravo,pravo,vaspitano,opstim znanjem,diplomama i bontonom potkovano potomstvo....postoji mnogo parova sa "idealnim" godinama cija deca su otpad drustva....
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:52:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.