Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratno Sarajevo - logor za Srbe  (Pročitano 68864 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa vi samo znate gledati slike. procitaj bolan to detaljno. niste vi zapalili skupstinu nikako. eto koliko je tvoje znajne o     zbivanju  u SA.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa jel smo mi to opet krivi?

balije ne zaboravite ste se slabo pokazali u hagu kada ste srbiju tuzili za genocid...


ne, vi nikko niste krivi za bombardovanje sarajeva nezastopne 3 godine  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pad jedan ne pisi odgovor za odgovorom.
pod dva pa cekaj vi se uvijek pozivate na slike, snimke trt mrt, ja ti opet kazem mi je sigurno nismo zapalili, dokrajcili da ali mi je prvi nismo takli.....bolan!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cg_ac
pod jedan. necu pisati odgovor za odgovorom, izvinjenje  Smile
pod dva. pa normalno da cemo se pozivati na snimke i slike itd. slike i snimke ja vjerujem najbolje pokazuju istinu. necemo se mi drzati nekih blijedih izjava sa strane pojedinaca...hajde nije mi do rasprave, jos pogotovo sa moderatorom ovde. jasam samo rekao..pogledajte malo ove linkove(za ove sto su gledali MTV,Milosevic Television, za vrijeme rata) sto sam postavijo za vas koji neznate sta se zbivalo u SA za vrijeme rata pa izracunajte sami sta se desavalo evo ako zelite ima i  hronologija opsade : http://www.bhdani.com/arhiva/251/t25156.shtml

za zapazit je sta pise ispod god 1993 7 januara..to stvarno dokazuje da su muslimani u sarajevu bili koljaci nesrpskog naroda,
« Poslednja izmena: 28. Jun 2006, 11:14:33 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa jel smo mi to opet krivi?

balije ne zaboravite ste se slabo pokazali u hagu kada ste srbiju tuzili za genocid...

ma kakvi niste vi napali sloveniju, hrvatsku, bih, kosovo, ma kakvi niste uopće ratovali tek ste neki dan stigli na ove prostore nemate vi pojma ni o čemu.
vukovar i sarajevo su opsjedali vanzemaljci
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
SavoNaSavi vjeruj mi da se ne pozivam na razne clanke novina i sotalih gluposti jer oni samo pisu ne navode izvore odakle im sve te informacije.....nije da opsoravam sra@# u Sarajevu al da ga malo budzite i pravite melodramu, za dramu mozda jeste ali da je bilo obostranih sranj@# stoji i nesto znam jer dolazim iz vojnicke familije al dobro to sto znam znam i ne zabadam dalje.  Smile
Nema ljutis jer ne vjerujem nikome a kamoli novinama i sitnim prevarantima koji se prave da znaju sve o ratu u to ukljucujem sve ljude koji pisu sve i svasta a nisu vidjeli ni dan rata.  Smile
Umorni, hm mi napali Sloveniju znas li ti sta pricas ne znam ko je prvi ubio vojnike JNA, hm vjerovatno Srbi da bi okrivili Slovence, za ostale zemlje nemam pojma a sto se tice Kosova tu temu ne diraj jer je znam u prste tako da nemoj da se bavis samo optuzivanjem Srba ima sa svih strana ponesto sto je dovelo do takvog pucanja.
Vukovar nije opsednut prvo je granatiran a poslije je opsednut i ubrzo pao.....u svakom slucaju Vukovar dugo nije diran za vrijeme rata.....tek poslije Dubrovnika je pao Vukovar...al dobro nemam namjeru da se objasnjavam sa Hrvatima jer sam bas prije neki dan gledao dokumentarac na HRT1 o ratu i samo mi je potvrdilo cinjenicu da ste zagrizeni ratom i nicim drugim.
Ajt pa tako zivjela nama Juga!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dubrovnik nikada nije pao.
vukovar nije diran? diran je sve dok nije pao
ratom nismo zagriženi nego smo ratom oslobođeni
kosovo sam spomenuo čisto kao jedno od mjesta na kojem "niste" ratovali
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T28
A nakon toga su slavni snajperisti slavne Armije BiH popeli se na druga Brda i ubijali srpske civile i za svakog civila dobijali po box Mallbora!
PS
Daleko vam lijepa kuća!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
umorni a gdje sam ja napisao da je Dubrovnik pao molim te  Smile
"tek poslije Dubrovnika je pao vukovar" mislim da je tu jasno definisano, kad se zavrsilo sranj@# u Dubroviku pocelo je osvajanje Vukovara......
Elem na Kosovu smo ratovali zbog terorizma Siptarske gamadi koji su od 96 godine svaki dan ubijali po jednog policajca, vojnika ili gradjanina Kosova koji nisu Siptari.....tako da o tim dogadjajima nemoj da me ucis, barem ne ti ni bilo ko drugi.....
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
umorni a gdje sam ja napisao da je Dubrovnik pao molim te Smile
"tek poslije Dubrovnika je pao vukovar" mislim da je tu jasno definisano, kad se zavrsilo sranj@# u Dubroviku pocelo je osvajanje Vukovara......
Elem na Kosovu smo ratovali zbog terorizma Siptarske gamadi koji su od 96 godine svaki dan ubijali po jednog policajca, vojnika ili gradjanina Kosova koji nisu Siptari.....tako da o tim dogadjajima nemoj da me ucis, barem ne ti ni bilo ko drugi.....
 

nemoj niti nas "druge" da ucis sta se desavalo u SA za vrijeme rata i koje palijo bosanski parlament a necu ni ja tebi o kosovu o kojem ti znas puno bolje nego ja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.