Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:15:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raskid - pomirenje - problem  (Pročitano 42357 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
ne valja to sam sad video,jer me izigrala i nikom nista. a potrudio sam se oko nje dosta al sve je dzabe.ja se vodim misljenjem da ko kako radi tako ce i da mu se vrati,pre ili kasnije,bilo da su dobre ili lose stvari u pitanju.  Smile bolje da je ne zovem onda,verovatno cu jos vise da puknem nego sto jesam,i nista tako necu postici...ako misli da zasluzuje bolje onda neka trazi dalje a tako cu i ja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Znas sta... ako je nazoves, kajaces se... ako je ne nazoves... kajaces se...

U oba slucaja, malo je verovatno da je to ljubav do kraja zivota...

Inace, nemam pojma koliko ste stari... ali 25km nije neka razdaljina... ja svakog dana predjem toliko u jednom smeru  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Da iznesem svoj problem..Naime,bio sam sa jednom devojkom u vezi,nekih 6-7 meseci,i jednom prilikom mi donela lap top da joj dignem sistem,ja joj tu saznao sifru od fejsa,i vidim da se muva sa svima.Raskinem ja sa njom.Ona mi tu posle slala poruke,kako je to samo dopisivanje,bla,bla bla,ja na neke poruke kulirao,na neke odgovarao,ali to nase dopisivanje nam je trajalo do polovine januara.I tako dodam ja njenu sestru na fejs,dopisivali se cesto,ona mi non stop rekla kako je njena sestra glupa sto me je varala i te fore,kako sam ja dobar decko,pricala mi kako ona ima decka,i da ne bi decka nikada prevarila itd..Posle 2-3 nedelje smo se videli,spavao sam sa njom(izgleda da im je familijarno da varaju).I nista ne bi bilo cudno,da bivsa nije krenula da mi salje poruke pre 2-3 nedelje..I sad meni nije jasno,zasto posle skoro 3 meseca ona je ponovo pocela da mi salje poruke?Ja sam joj rekao da prestane da mi salje,i ona je rekla da ce prestati,ali samo da se vidimo uzivo na kratko..Ja sam joj rekao da to nece da se desi(gde znam,kakva je ludaca mozda je saznala da joj sestru teslacim i dan danas,pa hoce sonu kiselinu da mi prospe u oci)Ali nije mi jasno,zasto posle toliko vremena je ponovo pocela da mi salje poruke?
« Poslednja izmena: 11. Apr 2014, 13:20:34 od nele11 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
To mora da je ljubav...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Ti se ovo pohvali nama?Ako si,nije to lose  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Nije,nisam se pohvalio(inace,bilo mi je veoma lepo kada sam spavao sa ovom,dobar osecaj Smile )Ali ne znam sta hoce bivsa od mene i to posle toliko vremena mi salje poruke..Kakva ljubav Anea,kad me je varala?
« Poslednja izmena: 11. Apr 2014, 15:31:30 od nele11 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154


Anea

ovo si mnogo pametno rekla,i ovako i onako da uradim znam da cu da se pokajem. a sad sta je bolje uraditi ko to zna vise... ma koja daljina to je nikakva udaljenost,dobro ne mozes svaki dan da se vidjas tako al uz organizaciju sve se moze. i eto do nikakvog resenja ja ne dodjoh  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Pazi.. nasumicni nizu slova...

Jedna od gadnih ljudskih osobina koje svi imamo je to dvoumljene... sbbkbb.. sta bi bilo kad bi bilo...

Procitala sam ovo.. i prvo sam bila na strani cice - sta on hoce od nje, a onda ... citam dalje.. i kapiram da je ona sve to radila kako bi ispala velika riba.
To je valjda neki novi fazon u novim generacijama ... vuci lika za nos...
Ako ti je zaista dala svoje sifre, to je uradila kako bi te navukla na tanak led i kako bi ti video to dopisivanje. Ako verujes nekome, to nikada neces raditi.
Ja sam u zivotu gajila duge veze (vise godina) i prestajale su kada je ljubav nestala ili kada bi nam se planovi razisli... i nikada, za to vreme... niti sam bilo kome davala sifre, niti sam bilo kome davala sifre, niti sam trkeljisala telefon, pratila nekoga, spijunirala, imala potrebu da to radim ili navodila nekoga da meni to radi.
Kada verujes nekome, onda mu verujes... i moze da zivi svoj zivot nezavisno od tebe i nece te zeznuti...
A ako te prevari.. onda te je prevario i tu nema sta...
Bar za mene, to je kraj price.

Imala sam par puta da gledam to kukanje - oprosti mi, pogresila\pogresio sam... i znam kako se zavrsavalo posle nekog vremena..

Ljudi su sujetni... pre ili kasnije, ta prica ce da izleti... kad se najmanje nadas... zbog neke bizarne stvari... i uvek, ali bas uvek ce biti sredstvo za potkusurivanje i nabijanje grize savesti.

To mogu da ti garantujem.

Tvoje je da vidis sam sa sobom... da li si bas spreman za to... da li ti je zaista stalo do nje... da li zaista zelis da rizikujes i da se u nekom momentu vratis na tu pricu (a vraticete se, neizbezno je)...

Sve u svemu... ja sam slinava i popustljiva... i verovatno bih se javila nekom takvom, posle jedno 3-4 godine da vidim kako je... i ako mi je taj neko bio dobar prijatelj, bar da ostanemo u korektnim odnosima (tipa - ne prelazimo na drugu stranu kad se vidimo ili skrecemo pogled), ali tu neko pomirenje.. ili happy end... pa... moguce je, ako se ona zajebala... ali opet ti kazem.. ponovo ce se izvuci ta prica...

Tako da... ako ti je bas bas bas bas bas... stalo... pozovi je... Ako ti se ona javi, fino joj i ljudski odgovori, ali nemoj da padas na kolena i molis za oprost...

I da...zaljubljenost vremenom posustaje... daj sebi jos nedelju dve da dobro razmislis...

Nije,nisam se pohvalio(inace,bilo mi je veoma lepo kada sam spavao sa ovom,dobar osecaj Smile )Ali ne znam sta hoce bivsa od mene i to posle toliko vremena mi salje poruke..Kakva ljubav Anea,kad me je varala?

Pa to je bio sarkazam.

Opet.. iz nekog posrednog iskustva (nije moje, ali je meni bliksih osoba), teraj to u pm.
Izvini ako sam gruba, ali te cice nisu bas pod libelu.
A i to sto si ti uradio (verujem da je bilo tu i osvete), zaista nije lepo...



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Kako nisi?Rekao si da u gornjem postu da ces nastaviti dalje,jedna stvar su emocije,ali moras nekad da budes i realan i da shvatis da moras da ides dalje,covek kad raskine seca se samo lepih momenata pa bi da se vrati na isto kako je bilo,a ne setimo se recimo razloga koji nas je doveo do raskida,u tvom slucaju ne verujem da bi vas dvoje prevazisli ove probleme i da opet pokusate,mislim da ste dosta razliciti nazalost...zato treba da krenes dalje i da nadjes nekoga ko ce ti vise odgovarati...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
@Anea,ma ne bih se sa njom pomirio ni za karton vinjaka,nego mi je cudno sto mi salje poruke.A jbg,sestra navaljivala,nisam mogao da odbijem Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:15:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.