Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:21:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raskid - pomirenje - problem  (Pročitano 42384 puta)
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
SonyEricsson W800i
boki grobar

pa totalno je idiotski da se veza raskine na takav nacin,nikad mi se nije ovo desilo ovako,raskid ko raskid je jebena stvar ali ovako je stvarno da se covek sjebe skroz...najlakse je da se dignu ruke,prodje vreme i sve dodje na svoje,manje vise...al uvek ima ono ALI pa se lomis u sebi i ne znas kako je najbolje da uradis Smile
Pa kada je ona vec tako resila da te odjebe preko poruke, i kada je odbila da se vidite da popricate, sta ima vise da se pitas sto ti je ciniti? Ako vec dodje do raskida, najpostenije i najljudskije je to uraditi oci u oci, sve ostalo je nepostovanje. Sacuvaj ponos i cepaj dalje, nije ova vredna toga ... Kazem ti, cak i da se pomirite, isti problemi bi te jurili, a i sta mislis kako bi gledala na tebe, kada bi videla da se i pored laganog odjeba vracas? Pa ta bi te vrtela oko prsta samo tako ... Budi musko bre !  Smile
I da, dalje u zivotu to davanje pasvorda i ostale gluposti zajebi. Sta ce ti to? Nemoj ti drugima davati, niti trazi/prihvataj od drugih  Smile
« Poslednja izmena: 10. Apr 2014, 18:31:59 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Necu ti govoriti da li da joj se javis ili ne,to ces ionako sam odluciti,samo razmisli o sledecem u idealnoj situaciji,pod pretpostavkom da se pomirite da li si spreman da prihvatis to njeno ponasanje jer ona se promeniti nece,da je htela promenila bi to pre ne bi te otkacila?Samo razmisli o tome...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
boki grobar

to je nesto najmanje sto je mogla da uradi,da se vidimo i pricamo.sa mojim nekim prethodnim devojkama sam se uvek video i pricao i bilo je lakse i meni i njima tako,a ovo nisam doziveo. ne mogu da shvatim da neko moze da bude takav,da prakticno sve zaboravi preko noci,da ne oseca trunku kajanja i da se ponasa kao da nista nije bilo.sto se sifre tice ja sam joj rekao da ja moju ne mogu da joj dam niti bi bilo kome mogao ,a njenu je ona sama ponudila,kao u fazonu nema lazi nema prevare... Smile

sergio ramos

nikako nisam spreman da prihvatim takvo ponasanje,ali sam mislio da ona moze da ga promeni. iz tog razloga sam hteo da je zovem,iskreno meni ako je do nekog stalo,potrudio bi se da, ako treba i da promenim sebe,naravno u granicama,da ja ostanem ja...e sad pitanje je, na sta je ona spremna a na sta nije...ostale su neke stvari totalno nejasne,neobjasnjene bolje receno...i onda se osecas lose jbg,razmisljas i postavljas pitanja sebi mozda je nesto trebalo da se uradi ovako a ne onako...najlakse bi mi bilo da se sa njom vidim i cujem uzivo njenu verziju jer stvano mislim da takve stvari nisu ni za tel.razgovor a kamoli preko poruka,i onda da to rascistim i s njom i sa sobom i gotova prica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
SonyEricsson W800i
boki grobar

to je nesto najmanje sto je mogla da uradi,da se vidimo i pricamo.sa mojim nekim prethodnim devojkama sam se uvek video i pricao i bilo je lakse i meni i njima tako,a ovo nisam doziveo. ne mogu da shvatim da neko moze da bude takav,da prakticno sve zaboravi preko noci,da ne oseca trunku kajanja i da se ponasa kao da nista nije bilo.sto se sifre tice ja sam joj rekao da ja moju ne mogu da joj dam niti bi bilo kome mogao ,a njenu je ona sama ponudila,kao u fazonu nema lazi nema prevare... Smile
Pa kod nje to ocigledno nije bilo preko noci, ranije je ona to odlucila, zato je i bila toliko hladna  Smile
Ma kazem ti, i kada ti ponude, ne prihvataj... Meni to oko tih sifri uopste nije jasno, ne razumem koja je poenta? Neku privatnost moras imati, a ako veza dodje do toga da mora da se proverava, pogotovo na taj nacin ... onda je to pisi - propalo  Smile
I sto Ramos rece, ta da je htela da se menja, promenila bi se, ne bi te otkacila. Da sam na tvom mestu prvi se ne bih javio nikada, a ako bi se ona javila - verovatno bih je iskulirao, ima devojaka koliko hoces, nije ta jedina ... Smile
« Poslednja izmena: 10. Apr 2014, 20:08:33 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
moguce da  jeste i to,mozda je sve isplanirala. medjutim kad smo se videli zadnji put,bas smo pricali kako cemo preko leta da se vidjamo i sve to...bas je ona sama spomenula tu temu...jer nismo iz istog mesta.e sad ko ce ga znati sta je njoj u glavi bilo.a za sifru ni ja ne kapiram to u fazonu ja dam tebi,ti das meni i sad smo sigurni oboje. to je cista budalastina! ima devojaka kolko oces tacno ,al jbg udjes u neku pricu,vezes se i onda si uvelikom  problemu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
SonyEricsson W800i
Pa sigurno je neko vreme planirala da raskine, i kada je sve to skroz resila u svojoj glavi - rekla ti je. Tako da to - kako tako odjednom da joj nista ne znaci, da je prekinula sve - nije odjednom za nju bilo   Smile
Devojke cesto ni same ne znaju sta zele, cesto menjaju misljenja, ali jbg, kad je doslo do toga da te tako skartira, i da ti ne da ni priliku za neki razgovor, ne znam sto bi imao dileme ... Veze se covek, ali to ne znaci da treba da gazi sebe, mora imati neko samopostovanje, pogotovo ako je musko u pitanju, jer sigurno nece pozitivno gledati na tebe ako vidi da moze da ti radi sta god pozeli, i kad-tad ce te opet odbaciti.
Idi onom Staljinovom - "Nema coveka-nema problema" ( mislim ne bukvalno da ubijes, samo da je iskuliras)  Smile
« Poslednja izmena: 10. Apr 2014, 21:36:45 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
tacno je sve ovo sto si rekao. mada nece pozitivno gledati na mene u svakom slucaju cim je raskinula... Smile sve u svemu,razocarao sam se totalno i iznenadila me skroz al jbg to je sto je. verovatno je bolje da je ne zovem,msm znam ja do to nije dobro ako uradim,svestan sam toga potpuno,al reko aj da cujem jos necije misljenje,jer kad si u bedaku i to zescem onda ne razmisljas mnogo o posledicama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154

 a blokirala me odma sutradan kad smo raskinuli,i onda me odblokirala pre neka 15-dana. .  stvarno ne znam kakve su to igre,ja ako bi nekog blokirao,taj neko morao bi nesto debelo da zabrlja
Pa bilo joj je tako lakse verovatno. Ono, raskine preko poruke i misli da ces da je smaras posle pa te blokira. Pa kad prodje neko vreme i vidi da je situacija "bezbedna" odblokira te...

Sad jbg, sto boki kaze jeste bezobrazno skroz i nikako ne treba da je zoves. Cim ona mogla tek tako da te se resi bez trunke osecanja a da ti ne da ni priliku da popricate ne treba ti to ic u zivotu...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
nikad necu moci da shvatim da nekom tako moze da bude lakse,mislim da je to detinjasto skroz i mnogo nisko da ne kazem jadno!tako je bezobrazna ispala da ja nemam sta da kazem... ja da sam nju tako block nikad je vise ne bi odblokirao. jer ako si toliki karakter i ako ti ja smetam i ne zelis vise da me vidis niti da me cujes,to znaci da sam ti se smucio za sva vremena i kraj price,budi karakter do kraja onda. a ne kao u fazonu posle mesec dana te odblokiram,verujem da ni sama ne zna sto je to uradila..al jbg,moj problem je sto vecito pokusavam da isteram neku pravdu a to je nemoguce  Smile sto je najgore ja joj jos ugadjao sve da bude kako treba, i ovako da mi vrati! da sam znao postavio bi se skroz drugacije,da me boli k...za sve pa bi je video onda,a ovako se dzabe nerviram
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
sto je najgore ja joj jos ugadjao sve da bude kako treba, i ovako da mi vrati!
Klasika. Ne valja davati sve od sebe, a pogotovo to raditi da bude ocigledno. Uglavnom kad je neko fer, ne prolazi dobro, jer to druga strana u vezi nesvesno vidi kao slabost ... Udar na sujetu je najjace oruzje u musko-zenskim odnosima, bilo to muvanje ili odnos u vezi, cim devojka oseti da ti je mnogo draga i vazna - znaj da si najeb'o. Mnogo je lose to, i ne volim sto je tako, ali jbg, sta ces, moras da balansiras nekako.
Citat
budi karakter do kraja onda.
U tome je caka. Retko ko je karakter, ljudi se uglavnom vode nagonski, i onako kako im je u trenutku lakse ... Ziveti sa nekim principima, imati karakter, i pri tome misliti o tudjim osecanjima ... retko ko tako radi, zato sto je teze. Sto ne znaci da sad ti treba da postanes imbecil pa da tako nekoj ok devojci sjebes mozak. Samo sledeci put lagano, bez zaletanja  Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2014, 02:10:27 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:21:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.