Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ракун снимао рекламу са нагом манекенком, а сада га при  (Pročitano 1466 puta)
18. Mar 2017, 00:21:17
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ракун снимао рекламу са нагом манекенком, а сада га привлаче женске груди


Московски зоолошки врт тужио је филмски студио који је унајмио једног од њихових ракуна и направио, како су га челници врта назвали, еротски снимак.

Дечји зоолошки врт, где малишани могу да дођу, хране животиње и друже се са њима, понекад позајмљује животиње редитељима за снимања филмова и реклама.

Портпарол врта Виктор Кирјукин рекао је за Би-Би-Си да је ракун Томас враћен трауматизован. „Приметили смо да га привлаче женске груди“, рекао је Кирјукин.

Студио „Арт-Мск“, који снима рекламе, рекао је да су оптужбе апсурдне, додајући да је ракун украо грудњак једној од манекенки.

Руски медији пренели су речи менаџера Валерија Богатова да је студио тражио искусну и дресирану животињу, а добио Томаса, који је врло млад и стално је бежао од глумаца.

Договор између зоолошког врта и студија, постигнут у августу 2016. године, био је да Томас постане нека врста модела.

Међутим, када су управници зоолошког врта видели да се у реклами појављује нага манекенка, затражено је да се сав промотивни материјал повуче.

Пошто захтев није испуњен, зоолошки врт је поднео тужбу пред судом.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Rakun "istraumiran" nakon poziranja sa prsatom plavušom


Prošlog avgusta rakun Tomas bio je deo jedne kampanje u Rusiji. Ipak, iz zoološkog vrta nisu imali pojma da će on pozirati sa nagom plavušom.

Zoo-vrt "Životinje nisu igračke" saopštio je da nisu imali pojma da će njihov rakun Tomas, inače miljenik mnoge dece, pozirati sa nagom prsatom plavušom.

Kada se reklama pojavila pokušali su da apeluju na firmu "Art-Msk" da je ukloni, ali je kompanija odbila njihov zahtev.

Kako navode ruski mediji, Tomas je "istraumiran" ovim iskustvom i od tada se ponaša čudno. Veterinar kaže da je Tomas i dalje "u stanju šoka i ne dozvoljava čak ni njegovim najbližima da ulaze u kavez".

S druge strane, ove navode iz kompanije koja je snimala reklamu nazivaju apsurdnim i kažu da je Tomas čak ukrao grudnjak manekenki i sve vreme želeo da joj dodirne grudi.



https://www.youtube.com/watch?v=tD96anzU-xQ
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Idi bre, Ruskinje su to  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Svi padaju na Ruskinje. I Ruskinje padaju na Ruskinje Smile
« Poslednja izmena: 29. Mar 2017, 22:01:52 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Eto, i Putin zna  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Куд ракуна нађоше, америчка животиња.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Ma to je valjda sad zbog Trumpa, i on je merikanac  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
nema bas puno tuznijih mjesta na svetu od zoo - vrtova..
trabas i da platis da gledas zatocene divlje zivotinje.... Smile

ja sam kao mali pravio plan kako da oslobodim divlje zivotinje iz jednog zoo-vrta.... Smile
srecom sam se zaljubio u jednu drugaricu....pa sam imao pametnijeg posla    Smile
a plan je bio bas  dobar....i sad kad se sjetim -odvalim se od smjeha   Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Mukica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.